Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 3 months later...

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy "valaki" elmenne erre a címre nekem egy alkatrészért?

HQ Elektronika Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

röviden HQ Elektronika Kft.

1135 Budapest, Kerekes u. 15.

A TV-be megdöglött egy alkatrész, és náluk lehet kapni, viszont, több hét mire elküldenék, és a postaköltség is 1500 Ft lenne.

Szvl, ez kellene ez az alkatrész száma: TEA2261

Az,hogy hogy jut le ide Kecskemétre, majd egyeztetünk.

Köszönöm előre is! :D

Link to comment
Megosztás:

Hát,ha addig nem lesz más, akkor kivárom... bíztam benne, hogy a héten, már meglesz, és lesz tv-m...

Köszi előre is... :D

Ha mégis eljutna addig ide az alkatrész, akkor szólok :D

Nem kell várnod,itt van nálam!!Kellene egy postázási cim!

Vagy 06 70 250 9786 akár...

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Srácok!

Egyik opelos társunk vectráját ellopták Nagytétényből. Sötétkék Opel Vectra 2000 16V, a rendszáma CYV-952, motorszáma C20XE14141836, Különös ismertetőjele,hogy egy kobra van a szélvédőn a tükör előtt. Feltehetőleg Érd, Diósd, Tárnok, Ercsi könyékén lehet, legalább is arra menekültek. Ha valaki hallott róla vmit,vagy esetleg vkinek ezt a motorszámú C20xe mocit akarnák eladni, kérem szóljon!!!

Üdv:Gyu

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Sziasztok. Komoly problémám akadt a 93-as1.4-es F astrámmal gyakorlatilag 1-ik pill-ról a másikra megmakacsolta magát (tünetek:kb.3000 alapjárat majd fogja magát és leáll)Próbaként átcseréltem benne a tápszivattyút, injektort, alapjárati motort egy üzemképesből és nem akadozik neki. Kínomban elvittem egy""szerelőhöz"" akit nem ajánlok senkinek 20 pénzért addig jutott, hogy vagy gyújtás modul vagy computer. A gyújtás modult is ki cseréltem de nem ez a gond. Érdekődtem már pár helyről és pislogva néztek rám, szerintük nem jellemző viszont computert meg nem találok sehol olyat, mint ami benne van. Próbáltam fekete csatisat mert ebben az van de még csak be sem indul. ;) Ha valakinek ötlete van szívesen venném. Elöre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Komoly problémám akadt a 93-as1.4-es F astrámmal gyakorlatilag 1-ik pill-ról a másikra megmakacsolta magát (tünetek:kb.3000 alapjárat majd fogja magát és leáll)Próbaként átcseréltem benne a tápszivattyút, injektort, alapjárati motort egy üzemképesből és nem akadozik neki. Kínomban elvittem egy""szerelőhöz"" akit nem ajánlok senkinek 20 pénzért addig jutott, hogy vagy gyújtás modul vagy computer. A gyújtás modult is ki cseréltem de nem ez a gond. Érdekődtem már pár helyről és pislogva néztek rám, szerintük nem jellemző viszont computert meg nem találok sehol olyat, mint ami benne van. Próbáltam fekete csatisat mert ebben az van de még csak be sem indul. ;) Ha valakinek ötlete van szívesen venném. Elöre is köszönöm.

Ez a topic halott ebből a szempontból, inkább ITT próbálkozz ilyen jellegű kérdéssel ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

sziasztok ! nekem olyan kérdésem lenne hozzátok hogy van nekem egy 1996.-os évjáratú opel vectra 1,6 16v nem régiben elő jött egy olyan hiba nála hogy mikor megyek vele dadog olyan mintha valamejik henger nem menne vagy hengerek... de mikor megyek vele egy hoszabb utat 20.-30 kilómétert akkor vanhogy el hagya a hibát teljesen van mikor pedig csak csillapodik és alapjáraton csinálja ! több szerelőnél voltam de nem tudnak rá mit mondani rá teszik diagnosztikára röktön 3000 .-é és nem mutat semmit egy szerelőnél mutatott a landaszonda tulfeszültséget ! valakinek volt már ilyen hibálya ?

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.