Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Amúgy ma láttam Melindáékat kecsón! :blink:

Fél 4 körül a külső szegedin, a régi kurvasoron jöttek velem szemben...aszem...mert más tengerkík mantát nem ismerek! :D

Ilyen sor minden település közelében van... egyszer a Makett rossz buszra szállt, és a helyi kurvasoron szedtem össze :goofy: azóta ezen röhögünk, és a lelkére kötöttük, hogy ha eltéved, akkor öleljen meg egy fát és ne mozduljon - és ha kérdezem telón, hogy mégis mit látsz magad körül, akkor az nem jó válasz, hogy "autókat, kerítést és utat", mert az nagy valószínüséggel bárhol lehet - hanem kell valami olyat találni a környezetben, ami máshol nem jellemző annyira. Vagy mondjuk egy benzinkutat, mert ugye akkor már le tudod szűkíteni a kört - de hogy autók, meg gyalogosok, meg kóbormacska.... :pinch:

látom a szokás rabja vagy ,de ott már hiába keresed a lányokat... :evilgrin:

nocsak... nocsak... :doze: te is bolyongtál arrafelé hasztalan utadon, keresett célod nem lelve...? :doze:

nyugi ,utólag semmire nem fox emlékezni ,max kellemetlen lesz leülni :sneaky:

:confused: egyre rosszabb.... szintén tapasztalat...? :hehe:

- apa! apa! végre elvesztettem a szüzességem!

- no, fiam, akkor erre leülünk, oszt iszunk valamit!

- hát... az ülés még nem megy....

Link to comment
Megosztás:

Amúgy ma láttam Melindáékat kecsón! :blink:

Fél 4 körül a külső szegedin, a régi kurvasoron jöttek velem szemben...aszem...mert más tengerkík mantát nem ismerek! :D

szia. Na tuti nem mi voltunk, mert a kocsim október 14.-óta itt Szegeden áll az udvarban. De úgy néz ki,hogy menthető és vadkertre azzal megyünk.

De hozzá kell tegyem, hogy Múlt hét pénteken voltunk PEsten, vagyis Kecskeméten is keresztülmentünk (spóroltunk a matricával) és lestünk téged, hogy előbukkansz-e. CÉges verdával inkognítóban jelentünk meg.

Link to comment
Megosztás:

:evilgrin: írj másikat :evilgrin:

Ti most jöttök Vadkertre vadulni?

Asszony pár napja engedélyezte a kirándulást, így a válasz: IGEN!!! :D :D :D Kocsiban alvásos buli lesz. :)

De csak szombat reggelig, utána go home; a suliban családi nap lesz, az osztályok külön főznek, majd ebéd után irány Szarvas: az esküvőre.

Addig is nagyon jól kell otthon teljes... akarom mondani viselkednem... :P B)

Link to comment
Megosztás:

huh bakker... az húzós hétvége lesz :blink: (nem úgy értem, hogy asszonyhúzós... :) az ddig lesz :D)

De örülök, hogy jössz - megjegyzem biztos vagyok benne, hogy te fogod összeszedni a péntek esti maradékot és azzal villantasz a családi napon :evilgrin: vagy a lagziba :evilgrin:

Link to comment
Megosztás:

huh bakker... az húzós hétvége lesz :blink: (nem úgy értem, hogy asszonyhúzós... :) az ddig lesz :D)

De örülök, hogy jössz - megjegyzem biztos vagyok benne, hogy te fogod összeszedni a péntek esti maradékot és azzal villantasz a családi napon :evilgrin: vagy a lagziba :evilgrin:

ééssss egyből rájöt...uff... :rolleyes: :whistle: Hajni előtt nyitott könyv vagyok... :D

Second hand...

:D

Link to comment
Megosztás:

Épp a napokban néztük meg, sokkal betegebb, mint az első :D gyakorlatilag minden van benne, amit nem akarnál egy filmben látni, ha nem lennél beteg állat :D "b*sszál k*rvát, ne dolgozzá'!" :D

Hanni!

Te ezt a versenyt megnyerted volna:

:) thank you :) bár már nincs hajam, mióta punk korszakom van, így a fejrázás nem tud látványos vizuális elemet vinni a produkcióba :D

Link to comment
Megosztás:

Épp a napokban néztük meg, sokkal betegebb, mint az első :D gyakorlatilag minden van benne, amit nem akarnál egy filmben látni, ha nem lennél beteg állat :D "b*sszál k*rvát, ne dolgozzá'!" :D

:) thank you :) bár már nincs hajam, mióta punk korszakom van, így a fejrázás nem tud látványos vizuális elemet vinni a produkcióba :D

És ezt magyarul láttad? Vagyis feliratozva? Kellene egy link, szeretném én is látni!!! B)

Link to comment
Megosztás:

És ezt magyarul láttad? Vagyis feliratozva? Kellene egy link, szeretném én is látni!!! B)

Felirattal - de nem tudom honnan lőtte a Mocsok... majd szólok neki, hogy linkelje be ide :)

Épp azt beszéltük, hogy ezt a filmet tuti olyan csinálta, akinek vagy van mantája, vagy ismer mantást, vagy járt már találkozón - vagy mindez együtt :D

Amúgy J0hnny... most jobban belegondolva, ha zuhanyzás közben mellém lépne két ilyen szőrös figura... hát nem tudom... :unsure: biztos mindenkit így hívnak léggitár versenyre? :goofy:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.