Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Ma bóklásztunk a városban, egy bútorbolt melletti autószervíz házsó udvarán láttam egy kissé elbontott, valszeg donorautónak használt Manta B?-t? Elvileg már nem a kerek lámpás verzió, hanem a másik.Az eleje karosszériailag nem volt meg, de a többi igen.Kissé hervatag kasztni, de a motor, és sztem a váltó is benne van.A belsejében az ülések tuti benne vannak.A hátuljára pedig az volt írva, hog GTE 2.0, meg hogy 5 Speed.Utánakérdezzek?Csinázzak képeket?V.ki esetleg?

Ha igen, akkor P.Ü.-t légyszi, mert ritkán olvasok ittest! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok! Tudom, hogy hülye kérdés, de Zamárdiba mindenki jön innen jövőhéten? Én sajna csak szombaton nézek le, de még a vasárnapot sem zártam ki, bár az csak pár óra lehet, egyébb elfoglaltság miatt... De jó lenne összefutni innen (és persze a másik fórumról is) olyan emberkékkel, akikkel még nem találkoztam élőben.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok! Tudom, hogy hülye kérdés, de Zamárdiba mindenki jön innen jövőhéten? Én sajna csak szombaton nézek le, de még a vasárnapot sem zártam ki, bár az csak pár óra lehet, egyébb elfoglaltság miatt... De jó lenne összefutni innen (és persze a másik fórumról is) olyan emberkékkel, akikkel még nem találkoztam élőben.

Sanyi!! Mi is csak szombaton megyünk le. Mehetnénk együtt, úgyis Fehérvár felé megyünk. :)

Nos? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Mi idén kivételesen a szerdai érkezést célozzuk meg. :unsure: még az is lehet, hogy szokásunktól eltérően nem csak a mantáing tövében üldögélük majd és autóról autóra szállva cseréljük az eszmét; hanem talán még a Balcsit is megnézzük közelebbről. :)

Miért nem jöttök péntek este? Úgyse alszik senki!

Link to comment
Megosztás:

Mi idén kivételesen a szerdai érkezést célozzuk meg. :) még az is lehet, hogy szokásunktól eltérően nem csak a mantáing tövében üldögélük majd és autóról autóra szállva cseréljük az eszmét; hanem talán még a Balcsit is megnézzük közelebbről. :D

Miért nem jöttök péntek este? Úgyse alszik senki!

Mi először 2 vagy 3 napra terveztük, dehát közbeszólt az anyagi oldal is. Mindegy, szombaton lemegyünk, körbenézünk, csorgatjuk a nyálunk aztán irány haza. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ugyan már! Ja, nagyvonalakban kész a sárga taxi. Kerekek pedig talán télen mennek alá, a szélesítéssel. De ahhoz még szereznem kell 5 csavaros fékeket, meg esztergálni kell pogácsákat. De ha nekiindulnánk csavarogni, akkor Manta tali előtt azt hiszem, elhoználak kicsit Fehérvárra is, mert itt meg Capri tali van a hétvégén. Két gyönyörű autó egy napon! :unsure: Persze a Capris is inkább Ford találkozó, míg a Mantás meg Opel, node te mindkét márkában otthon vagy... :)

Link to comment
Megosztás:

Ugyan már! Ja, nagyvonalakban kész a sárga taxi. Kerekek pedig talán télen mennek alá, a szélesítéssel. De ahhoz még szereznem kell 5 csavaros fékeket, meg esztergálni kell pogácsákat. De ha nekiindulnánk csavarogni, akkor Manta tali előtt azt hiszem, elhoználak kicsit Fehérvárra is, mert itt meg Capri tali van a hétvégén. Két gyönyörű autó egy napon! :D Persze a Capris is inkább Ford találkozó, míg a Mantás meg Opel, node te mindkét márkában otthon vagy... :lol:

jaja. a ket kedvencem. volt is van is mindketto. :unsure: talan lesz is. (mustang off) a csavargasba meg benne vagyok, de Gezatol te vedesz meg ha keson erunk Szegedre :) bar szerintem orul ha lat majd. de Mona-t mindenkepp meg szeretnem aznap nezni. nagyon hianyzik mar.kicsit be kellene inditani. es hetfo reggel ki kell venni a kerekeit.

Link to comment
Megosztás:

Vasárnap voltunk Rallye-t nézni és Bajóton láttuk ezt a Mantát.

Boogie elment mellette és csak akkor vette észre amikor szóltam neki. :)

Hiába erre a tipusra is egyre ritkábban lehet számítani sajnos a közutakon. :

http://img.tar.hu/opeltomi/img/24436060.jpg

http://img.tar.hu/opeltomi/img/24436072.jpg

a lenyeg, hogy valaki figyelt :unsure: szep kis joszag

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.