Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Közelről sajna jó pár horpadás meg luk volt rajta. :D A felnik viszont széépek, majd ha nékem sok péénzem lesz.... :unsure:

na ezt a notat mar evek ota dudolgatom es sajna meg nem volt ssemmi haszna :) ezert van az ami van. Sokaknak ,pl mint en be kell erniuk horpadt , lyukas, torott mantaval.

De sose adjuk fel :lol:

Link to comment
Megosztás:

NFS! Jól látom a hasznaltauto.hu-n, hogy Zsolti már a te vasad is árulja? Az A Manta már elkelt, a Kadett City-t a Mantafórumon árulja. Akkor mi marad neki?

Valószínű megmondta neki a fényező, hogy mennyibe kerülne! :unsure:

De látom a kipufugó tatró bilics meghúzása már nem megy! :D

Vasárnap voltunk Rallye-t nézni és Bajóton láttuk ezt a Mantát.

Boogie elment mellette és csak akkor vette észre amikor szóltam neki. :lol:

Hiába erre a tipusra is egyre ritkábban lehet számítani sajnos a közutakon. :)

Ezt az autót még sokkal jobban felmatricázva láttam a hungaroringen versenyezve. IPpark Hjuszton meg Laci is ott nyomták az idény felkészülősdid.

Ott a bal hátúlja meg lett húzva a kék, pálya szélét jelző gumikat letakaró ponyván, amikor spereset kanyarodott a figura. Úgy meg húzta, hogy az indexnél a búrát is kilyukasztotta a ponyva a surlódástól.

Link to comment
Megosztás:

A gép megvételét és behozataláról találsz képeket a ascona400.hu oldalon.

A gép egyébként Dodié a manta clubból és most hozta egy oldtimer gyüjtőtől németországból. '78-as és tiptopp állapotban van. Rozsda nélküli eredeti gyári állapot!!! 3000 euró körül volt az ára.

1.6N motorral, mostmár ültetve és BBS felnikkel. :unsure:

Ja és a képek:

Zamárdi 2006

Link to comment
Megosztás:

Te Need! Retusáljad már le a hájamat a képről! :unsure: mingyá rohanok zsírleszívásra, ha ez így marad! :)

Opeltomi! Bekereteztétek már a képeket, ahol a Boogie mantáját sikálom? :lol:

szasztok

keresem hogy kinek van meg videon agyorsasagi szlalon 3dik helyezett vilagos kek omega(zamardiba)

06305812306

udv tas

ugyanezen a számon erotikus szolgáltatások igényelhetők nagyker áron! :D

Link to comment
Megosztás:

Opeltomi! Bekereteztétek már a képeket, ahol a Boogie mantáját sikálom? :lol:

Dolgozunk az ügyön. :D

Megakartam várni a kép feltöltésével Boogie-t de ő most dolgozik. :unsure:

Azért megosztjuk veletek a látványt,remélem nem haragszik meg,hogy én töltöm fel a képet.

A történethez hozátartozik,hogy jött egy szőke kiscsaj(úgy 18 körüli) és felajánlotta,hogy egy huszasért letörölgeti a kocsit. Mi gondoltuk,hogy miért ne? Egyszer van egy évben Karácsony. :) :D (meg ugyis mostanában lesz a szülinapja) :)

24673956.jpg

Link to comment
Megosztás:

:unsure: egy huszasért mi? Sírva könyörögtetek, hogy enyém a ház, a kocsi, a minden, csak érjek hozzá becses kezeimmel! :) meg is nőtt hirtelen a kereke vagy 17 colra! :D

Amúgy az úgy volt, hogy mentünk a Boogieval kipufogó hangot méretni. És pont ő állt mögöttem, így aztán pont jól tele tudtam szórni a kipufogómból távozó anyaggal (ha ez nem két autó lett volna, hanem két ember, akkor ebből lenne a szardobálás vagy ilyesmi) Szegény! Először naívan azt hittem, hogy megsüketült a veszedelmes hangú gépsárkánytól, de aztán láttam, hogy igen elsápadt és a köhögés is rázza :lol: őt még nem is sajnáltam volna (hiszen valahol ezt hívjuk friss levegőnek), de mikor megláttam a mantáját - hogy erőssen felvette a fekete-fehér dizájt akaratán kívül - úgy elszégyeltem magam, hogy még az útközben elejtett bogár-zsákmányt is letakarítottam a vasról. Közben persze a két szerelmespár egyszer nem mondta: hogy ugyanmár, nemár, vannak ilyenek, majd megoldjuk.... :) simán végignézték, ahogy puceválom az új SuperRongy2000-el! :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Helyzetjelentés:

mai napon bekerült a subcső illetve az erősítő(köszi Hic B) ). Mindezért ezer hála és köszönet Tominak :P :wub: . Mostmár van nekem is tuc-tuc zenééém! :lol:

Jövő héten már csak takarítás, csinosítás a Blitz előtt és menetkész lesz a Manta.

Ja, most jut eszembe, délután vagy holnap kilométeróra csere. :P Nem azért mert rossz, hanem mert van máásik. :D

Link to comment
Megosztás:

Helyzetjelentés:

mai napon bekerült a subcső illetve az erősítő(köszi Hic :P ). Mindezért ezer hála és köszönet Tominak :P :wub: . Mostmár van nekem is tuc-tuc zenééém! :D

Jövő héten már csak takarítás, csinosítás a Blitz előtt és menetkész lesz a Manta.

Ja, most jut eszembe, délután vagy holnap kilométeróra csere. B) Nem azért mert rossz, hanem mert van máásik. :D

Mé' kell azt cserélniii? Nem volt elég a 200, vagy 220 !!! :lol: :D :P

Hic! Te miylen subcsövet raktál abba a mantába, hogy a kilóméter órát is cserélni kell? :P

Link to comment
Megosztás:

hi,

az olajnyomásmérő nem folyhat, zárt egység, a pirosgumi rajta csak a külső olajsártól védi.

szétszedtem egyet, el is rontottam, beletörtem egy tűt, ha öreg sokat használt a mérő érdemes hitelesíteni, ehhez kell szétszedni, nem egy was csak óvatosan kelle leoperálni a fémházat, aztán a potit kelle beállítani, persze kell hozzá valami nyomásadókészülék....

beállításról itt

új kapható 13e klubkedvezménnyel, csak a miheztartás végett. kecsó chat topicba linkeltem a katalógusképét, épp a htéten, most nem keresném vissza

szóval van itt egy sértetlen gumi a polcon ha kell.

Link to comment
Megosztás:

várjál már, leállítottam az elküldést, mot meg már válaszoltál is.

na, asszem nem jól reagáltam, szerintem az olajnyomásmérőben benn van a jeladó is, szétszedve jól látszik a kis fix érzékelő/kapcsoló a dróttekercsen, bár sokszor van hogy külön jeladót is tesznek be, nálam az olajszűrő fölött volt ez a külön jeladó, ami nem a legjobb megoldás, mert itt azért mindig illik meglennie a ,25 -,33 barnak, és nem itt érdekes, hogy mekkora a minimális olajnyomás, ha plussz olajgombát építesz be, akkor erre a helyre egy nagyobb értéken jelzőt tegyél pl 0,5bar

az olajnyomásmérőhöz van védőgumim, olajgombához nincs, ezt elnéztem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.