Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

tőlem miért sokalták ősszel a 15-öt????

tizenakárhány ötös váltom volt,sokhoz még kardán is volt,és senkinek nem kellet.

kaptam értük bartelba piti dolgokat.

vazze... annyiért még én is vettem volna, csak mert olcsó :D Főleg kardánnal. Szerintem téget átb@sztak az oroszok! :D

Ha van még raktáron, akkor bartelba én is andék neked piti dolgokat... :D mondjuk egy váltógombot, vagy ilyesmit... illatosítót.. vagy mittom én :D

Link to comment
Megosztás:

25 ezret adtam az enyémért, ha vacak vissza veszik, szerintem ez korrekt ár. Egy jó állapotú többet is megér. Úgy tudom hogy az újakat 1000 EUR környékén adják, ha az ember ráakad egy példányra.

25ért én olajfolyás-menteset adok neked. :D de szerintem nagyon nem szabad többet adni érte.

Link to comment
Megosztás:

IDÉZET(berlina @ 2008-03-10 - 22:35)

ha beszélgetsz olykor mantásokkal, el fogják mondani, hogy 120-nál többet egyik se nagyon megy vele. :D -> városban? :D

Nekem minden autó, motor értelmeszerűen sokat fogyaszt
:D :D NEKEM IS! NEKEM IS! :D

legendássan sokat ... :D

Link to comment
Megosztás:

A difit nagyon megnézném ám! Nekem a manta 1.9S gyári négy gangossal 200 felett ment picit.

A 4 sebisnek frankó hosszú az egyese, az ötösnek meg arra sem jó hogy elindulj vele. Én 2.2 mocival másodikban indultam.

A negyedikhez képest, ötödikben 500 fordulattal pörög kevesebbet a motor.

Rakj bele egy jó önzáródifit és akkor ott lesz a jó áttétel is. :D

Elmész bontóba megpörgeted a hátsó hidakon az egyik kereket és ha mind a kettő egyirányba pörög, akkor abban sperr van. :D

Link to comment
Megosztás:

vazze... annyiért még én is vettem volna, csak mert olcsó :D Főleg kardánnal. Szerintem téget átb@sztak az oroszok! :D

Ha van még raktáron, akkor bartelba én is andék neked piti dolgokat... :D mondjuk egy váltógombot, vagy ilyesmit... illatosítót.. vagy mittom én :D

semmiféle ruszki nem volt a bicnicben!!!!!nem a lóvé járt a fejemben amikor eladtam a cuccaimat,mindent bagóért vittek el.két 55 nm-es garázs plafonig volt mindenn jóval.

havi 60 volt a két gari bérlete,ezért kiárultam minden olyat ami nem kell.

lessz két 5-ös váltom ha kell,bartel szóba jöhet.

jó a váltógomb is ha tiszta 24 karátos aranyból van

commodore hidat keresek,abban nem tudsz segíteni???? :D

Link to comment
Megosztás:

szevasztok

-megint írok a karbi gondomrol mivel megoldodot bánatom.

elöjöttek a pacik az autobol. a benzinmennyiséget szabályzó csavar volt abűnös. sőt,a gyorsítófuvokát is kikellet takarítanom.mostmár akkorát spriccel hogy csak na. ja egykis farsot is szipákolt a karbi és a szívócsonk közt. szoval meggyogyult az öreg vas.

-köszönöm a segítséséget külön karbis oldalt.

tisztelettel kismanta.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.