Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

nem ez a szomorú Johnny... hanem az, hogy még vevő is jelentkezett... :D MrMantának 9kilóért, az enyémre 1milláért :D tuti nem ismerős, mert komolyan gondolták... Én Zsótinak (az én érdeklődőmnek) megírtam smsben, hogy az enyém elkelt másfél milláért :D

De azt ugye vágjátok, kedves mantás társaim, hogy ezzel erősen felnyomtuk a manták árát?! :D ez a jó a mantába: nem a piac diktálja az eladási árat, hanem mi! :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem ez a szomorú Johnny... hanem az, hogy még vevő is jelentkezett... :D MrMantának 9kilóért, az enyémre 1milláért :D tuti nem ismerős, mert komolyan gondolták... Én Zsótinak (az én érdeklődőmnek) megírtam smsben, hogy az enyém elkelt másfél milláért :lol:

De azt ugye vágjátok, kedves mantás társaim, hogy ezzel erősen felnyomtuk a manták árát?! :D ez a jó a mantába: nem a piac diktálja az eladási árat, hanem mi! :D

a francba. Pedig adtunk volna Zsóti nevében 1.6 millát is. nade ha nem kellett :D akkó nem kellett.

Link to comment
Megosztás:

nem ez a szomorú Johnny... hanem az, hogy még vevő is jelentkezett... :D MrMantának 9kilóért, az enyémre 1milláért :D tuti nem ismerős, mert komolyan gondolták... Én Zsótinak (az én érdeklődőmnek) megírtam smsben, hogy az enyém elkelt másfél milláért :lol:

De azt ugye vágjátok, kedves mantás társaim, hogy ezzel erősen felnyomtuk a manták árát?! :D ez a jó a mantába: nem a piac diktálja az eladási árat, hanem mi! :D

pedig lehet elvittük volna :D . De még az az "elkelt 1.5 milláért" kamu duma gyanús volt ám. :D

Link to comment
Megosztás:

pedig lehet elvittük volna :D . De még az az "elkelt 1.5 milláért" kamu duma gyanús volt ám. :D

Ti voltatok, vicces cartársak? :D egyébként azt hiszed, a te vasadért adnának jelentős összeget? :D

(csak zárójelben jegyzem meg, hogy amikor majdnem megvettétek a padlizsán kasznit, akkor volt itt fent Debrecenből egy nagyon kedves házaspár, aki az én autómra kezdett alkudozni - pedig csak egy parkolóhellyel kellett volna arrébb néznie - ők zsebből tettek volna ki másfél millát az autómért. Nem adtam. Szóval nekem már volt ilyen élményem. Ha neked is lesz, akkor szólj :lol: Persze utánna voltak konvergálós időszakok, amikor éreztem, hogy rosszabbul élek, mint négy éve - és talán máshogy is döntöttem volna akkor.)

Link to comment
Megosztás:

Ti voltatok, vicces cartársak? :D egyébként azt hiszed, a te vasadért adnának jelentős összeget? :D

(csak zárójelben jegyzem meg, hogy amikor majdnem megvettétek a padlizsán kasznit, akkor volt itt fent Debrecenből egy nagyon kedves házaspár, aki az én autómra kezdett alkudozni - pedig csak egy parkolóhellyel kellett volna arrébb néznie - ők zsebből tettek volna ki másfél millát az autómért. Nem adtam. Szóval nekem már volt ilyen élményem. Ha neked is lesz, akkor szólj :D Persze utánna voltak konvergálós időszakok, amikor éreztem, hogy rosszabbul élek, mint négy éve - és talán máshogy is döntöttem volna akkor.)

LÓF@SZT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SOHA NEM DÖNTENÉK MÁSHOGY!!!!!!!!!!!! ENGEM A MANTÁMMAL TEMESSETEK EL!!!!!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

LÓF@SZT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SOHA NEM DÖNTENÉK MÁSHOGY!!!!!!!!!!!! ENGEM A MANTÁMMAL TEMESSETEK EL!!!!!!!!!!!

Na pont ezért néztem bután,hogy most mi a vérvörös van? :D :D Hajninak elment az esze?Vagy Laci bátyámnak? :D Csak kamiláztam,de mos' má' nyugodt vagyok! :D

Link to comment
Megosztás:

Tudom, hogy ezért szerettek :D alig várjátok, hogy megdögöljek és kiássátok a kocsim :D engem meg visszalöktök a sírba :D

huuhhh

Támadnak Hajni????

nembaj kibuliztam jövök vadkertre erősiteni a feeelinget vagy a fél inget????

de még eészletezzük pöstön jóóó. :D

Link to comment
Megosztás:

Ti voltatok, vicces cartársak? :D egyébként azt hiszed, a te vasadért adnának jelentős összeget? :D

(csak zárójelben jegyzem meg, hogy amikor majdnem megvettétek a padlizsán kasznit, akkor volt itt fent Debrecenből egy nagyon kedves házaspár, aki az én autómra kezdett alkudozni - pedig csak egy parkolóhellyel kellett volna arrébb néznie - ők zsebből tettek volna ki másfél millát az autómért. Nem adtam. Szóval nekem már volt ilyen élményem. Ha neked is lesz, akkor szólj :lol: Persze utánna voltak konvergálós időszakok, amikor éreztem, hogy rosszabbul élek, mint négy éve - és talán máshogy is döntöttem volna akkor.)

azt ne mond már,hogy csak mi szívattunk, :D különben is Zsolti egy valós személy és tényleg kíváncsiak voltunk arra, hogy ez most pojén vagy nem. amúgy eszembe sem jutna eladni Monát akkor sem ha abbahagynám a mantázást, mivel úgysem kapnék érte annyit amennyit melóztam vele. akkor meg inkább álljon a kertben. És nem benyalni akarok amikor azt mondom,hogy a tied jóval de jóval többet ér az enyémnél, nemcsak ráköltött pénzben, de ráfordított munkában is. És örülnék ha egyszer eljutnék addig egy mantámmal(nem biztos,hogy a mostanival) elismerés terén mint ti.

Magyarul csak azért mertünk így rákérdezni sógorom nevében, mert sejtettük, hogy vicc, hameg fel akartunk volna bosszantani akkor 2 millát ajánlottunk volna, hogy el is gondolkodjatok a dolgon :D , de így csak vicc volt és gondolom nem én voltam az egyetlen aki érdeklődött.

Ha meg mégis akkor bocsi. Amúgy meg szerintem úgysem kellene eladnod, és mivel bízom a mantás hozzáállásodban, nem is hiszem hogy mostanában megválnál tőle csak úgy. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.