Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Bevésem ide is.

Nagyon szépen köszönöm a gyors segítséget Hajninak és a két Lacinak :sowwy:

Hát igen, rengeteget szívtam a kuplungoddal :lol: szívesen csinálták a fiúk :lol: valami miatt ez a heppjük.... vagy törlesztenek valami előző életükben elkövetett szemétségért :lol:

Link to comment
Megosztás:

ilyen is van

Hi,

ich bin Alex, 13 Jahre alt und ja, so fing alles an.....

Mein Vater hat einen Manta A gekauft. Mir gefallen alte Autos im allgemeinen und dann hab ich ihn gekauft.

Der Manta sieht schlimm aus( ich setz noch bilder rein)

Ja, ich schaube alles an ihm selber, bald wird 1.9 90 PS motor rausgenommen. ( Motor dreht aber muss komplett durchgecheckt werden).

Dann vor 1-2 Monaten kam mein Vater Abends nach Hause und sagte, er häte mein Moped gegen einen Manta a GT/e getauscht. Jetzt hab ich 2. Beide nicht so guter Zustand. Der GT7e wird demnächst auch außeinander genommen, aus 2 wird 1 !!!!

Ich habe vor, den GT/e fertig zu machen und ja, 40 Weber, ATS 8x13 und noch ein paar andre Dinge daran zu machen. Aber erstmal muss die Karosse wieder überholt werden. Das kostet schon genug Geld!!!!

13 éves vagyok, így kezdődik

apám vett egy Mantát, mivel tetszenek a régi autók megvettem tőle.

hát elég rosszul néz ki...

mindent magam szerelek rajta, nemsokára kiveszem az 19es motort, jelenleg úgyan körbefordul, de mindent ellenőrizni kell rajta...

úgy 1-2 hónappal ezelőt jön haza apám, hogy elcserélte a mopedemet egy GT/E-re, úgyogy most két Mantám van. Mindkettő eléggé rossz állapotban.

a GT/E-t is szétszedem a kettőből lesz egy.

a tervem hogy a GT/E-t rakom össze Weber-ekkel, de először a kasztnit kell rendbe tenni, az is elég pnzbe van!!!

BaldMantaFahrer

--------

egyik első reakció:

mire jogsid lesz talán kész is lesz...

Link to comment
Megosztás:

Egyébként a lányom tegnap bejelentette, hogy jó lenne, ha végre összekapnánk magunkat, és elkezdenénk építeni a vasát, mert ahogy látja itt a helyzetet, mire meg lesz a jogsija, talán mi is kész leszünk :lol:

Szóvalk az első reakcióba nagy igazság van :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Egyébként a lányom tegnap bejelentette, hogy jó lenne, ha végre összekapnánk magunkat, és elkezdenénk építeni a vasát, mert ahogy látja itt a helyzetet, mire meg lesz a jogsija, talán mi is kész leszünk :lol:

Szóvalk az első reakcióba nagy igazság van :lol:

Így van!Mivel fog talikra járni pasizni? :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Ahogy nézem egy biztos hódolója van személyedben :lol:

Én inkább Tomi Don Huan-ra gondoltam! :lol:

Bár tény,hogy Hajninál és Lacinál jobb apóst és anyst el sem tudok képzelni! :lol:

Én besz@rnék,ha reggel após azt kérdezné: gyujtasz?sört? :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Én inkább Tomi Don Huan-ra gondoltam! :lol:

Bár tény,hogy Hajninál és Lacinál jobb apóst és anyst el sem tudok képzelni! :lol:

Én besz@rnék,ha reggel após azt kérdezné: gyujtasz?sört? :lol:

Ugye nem akarod kipróbálni,milyen morcos :sowwy: vagyok reggel :P

Link to comment
Megosztás:

Amit én építek Mantát a Petrának,abba egy pasi se teszi bele a hátsóját rajtam kívűl. :lol:

Te se fogod vazze :P vannak női autók, amit nem gyalázhat meg egy férfi :lol: te csak szerelheted! :P

(Izgalmas dolog a férjemmel fórumozni :sowwy: bár kicsit zavar, hogy már nem írkálhatok akármit, mert elolvassa... :lol: kár volt megtanítani olvasni :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Egyébként örülök, hogy ilyen jól szórakoztok a lányomon :lol: csak nehogy beregisztráljon ő is, mert akkor lenne itt ész-osztás! :lol:

A lányos apukáknak üzenem: TI IS ÍGY JÁRTOK MAJD!!!!

A gyerekteleneknek meg: NEKTEK IS LESZ KÖLYKÖTÖK!!! (remélem lány!!!!) oszt majd jön a nemulass!!! :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

B) hol vagyok most? Ja! Az X-ben ;) akkor mondom: kicsi lába van :D Hál istennek, ez a méreti meghatározás nem mindenre igaz... mondjuk a mutató lábújjára ;) az olyan "szörnyszülött" :lol:

Ibolykám! Mikor szoríthatunk már téged a keblünkre? B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.