Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

köszi B) most hogy én is rákattantam a fórumra anyám teljesen összetört... először Laci aztán én...dehát könyörgöm...egyszer mindenkinek túl kell rajta esni B)

mikor a mantámat fogja építeni Laci...támogassátok őket lelkileg légyszi... :D (és ha valamit nem akarnak megépíteni a mantában akkor...akkor...beszéljetek a fejükkel ;))

Link to comment
Megosztás:

igen, engem is a pick up fogott meg jobbban, bár nem lehet belőle hátra kilátni, de ez legyen a legkisebb gond B)

és most így előre mindenkitől bocsi, nincs semmi bajom a cabriokkal, sőt...

de szerintem ez a cabriosítás téma, egy kicsit lerágott csontnak tűnik.

Lassan már minden opelből lesz umbau cabrio (még movano nincs talán B) ).

Ha meg azt nézem, hogy kabrio-val pörögni, huuuuuuhhh :D

Link to comment
Megosztás:

és most így előre mindenkitől bocsi, nincs semmi bajom a cabriokkal, sőt...

de szerintem ez a cabriosítás téma, egy kicsit lerágott csontnak tűnik.

Szerintem is. Isten bocsássa meg nekem, de ez a fehér cabrio dolgozó lány ronda...

Link to comment
Megosztás:

Lassan kezdem úgy érezni, hogy egyfajta modernizált Szabó Család vagyunk... Már csak az hiányzik, hogy tágabb családunk többi tagja is a szájbertérbe költözzön B)

Röviden beszámolok a hétvégénkről (akit nem érdekel, ne olvassa ;) )

Szóval ott voltunk, hogy a bojler beszart, de végülis szereztünk másikat és fel is lett szerelve. Mondjuk apám csak vihogott a centivel akezében, mert sikerült nagyobbat venni, mint amekkora indokolt lett volna a rendelkezésre álló hely szempontjából.... nem érdekes. Megoldottuk. Ez még pénteken volt.

Mivel a bojler a dicsőségfalunk mögött van, így újat kellett csinálni abból is. Ez egy napos projekt volt (ez már vasárnapra csúszott). Ráadásul olyan nyersanyagot használtunk fel hozzá, ami nem is a mienk, de ezt már csak későn vettük észre. Nem tudjuk, kitől loptunk - nem volt szándékos - de reméljük, nem fog neki hiányozni ;)

Tascona járt nálunk. Szombaton jött. Lerobbant. Egészen konkrétan csapágyas lett. Nem baj, az assistance készen állt. MrMantával kihuzigálták egymást Tinnyére, egy gyors motorcserére. Mert azért haza is kellett mennie hétfőn. Ráadásul a kocsi kölcsönbe volt, de szerencsére nem a pályán döglött meg, hanem a Lágymányosi hídnál. De azért onnan vicces távolság az.

Még éjfél előtt hazaértek, s mivel pont volt a Tasnál vagy két karton sör, így eltelt az éjszaka.

A Tas hivatásos autó gyilkossá vált! Azért lássuk be: alig másfél hét alatt két autót is letérdeltetett, tehát részemről őszinte, és indokolt volt a félelem, hogy nem mertem kipróbálásra odaadni neki a mantát. Tuti kinyírta volna azt is :D

Vasárnap dicsőségfal állítás stb. (a Luca széke ehhez képest sorozatgyártási sebességgel megy, hiába mondtam MrManának, hogy ez csak egy doboz, nem a vizsgamunkája), bszott nagy kupi, fűrészpor, miegyéb a lakás közepén... természetesen a rokonok, és néhány barát pont akkor érezte szükségét annak, hogy meglátogasson minket. Tök ciki. Na mindegy. Azért elvoltak.

Jött az air brushos fickó is. Elmondtam neki, hogy mit szeretnék (gomdostűt sem udtunk volna leejteni, akkora volt a népsűrűség - ahol pedig nem ember ült vagy állt, ott kosz volt). Szerintem a csávó beteg... asszongya nekem: kb. ötven rongy B) mondom neki: ember! Én csak vonalakat kértem, nem azt, hogy egy eredeti Picassot szögezz fel a géptetőre!!! Ez is mindegy. Csinál valami tervet, és meglátjuk. MrManta úgyis tartozik nekem vagy 2-3 évnyi szülinapi ajándékkal. Itt a lehetőség, hogy bepótolja (neki egyébként nehéz, mert az én szülinapom mozgó ünnep. Annyira, hogy minden évben más dátumra esik, HA egyáltalán esik abban az évben valahová! - Drágám! ;) Tudod, hogy imádlak így is! :lol:) Ha nem nyűgöz le a csávó látványterve (milyen komolyan hangzik, mi? ), akkor nem is fog érdekelni az egész. Little manta kap egy kulcsot, vagy csavarhúzót a kezébe, oszt karcol nekem valami szépet majd.

Aztán mindenki eltépett, de maradt Tascona, és Ice Man. Merthogy közbe a rokonság elment, de egy belőle visszajött az Ice Mannal, hogy buzerálják ezt az olajos dolgot.

Addigra Tas már járkált a kocsik közt....

Mint a Halál egy Hitchcock filmben, úgy járkált ő ott :P

Esküszöm láttam lelki szemeimmel, hogy az érintésére összedől a gépark, csak gőzöllgő víz, elfolyt olaj, és rozsdás vashegy marad lábai nyomában... :P

na, ezt az írkálást most meguntam... És ez még csak vasárnap volt.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.