Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Abba belegondoltál Gepárd, hogy akkor milyen témákat láthatna? B)

Bele, de ha nem kap teljes hozzáférést akkor meg majd belép az ősök nevén és úgy olvas stb...

Szerintem nyugodtan kaphat ő is jogokat, ha már otthon nem rontják el, akkor itt pláne nem fog rosszat látni. :D B)

Link to comment
Megosztás:

Bele, de ha nem kap teljes hozzáférést akkor meg majd belép az ősök nevén és úgy olvas stb...

Szerintem nyugodtan kaphat ő is jogokat, ha már otthon nem rontják el, akkor itt pláne nem fog rosszat látni. :D B)

Ez már késő.

Már volt az első Opel taliján B)

Link to comment
Megosztás:

valszeg Mantatalira elmegyek szombatra

de izé ezt tényleg így mondjuk, hogy "szombat" ?

annyira magyartalannak hangzik, évek óta nem írtam le

egyébként mindkét autóm csavarállapotban van, ha ki akarom hozni a krovát a garázsból először ki kell tolni valamit onnan (nem az autót, alatta is alkatrész van)

úgyhogy vettem egy harmadikat: vonóhorgos, kombi, rekord, mászkálós,

egy kicsit hegeszteni kell ezt is, de nem vészes, csak majd minden sarkán...

Link to comment
Megosztás:

valszeg Mantatalira elmegyek szombatra

de izé ezt tényleg így mondjuk, hogy "szombat" ?

annyira magyartalannak hangzik, évek óta nem írtam le

egyébként mindkét autóm csavarállapotban van, ha ki akarom hozni a krovát a garázsból először ki kell tolni valamit onnan (nem az autót, alatta is alkatrész van)

úgyhogy vettem egy harmadikat: vonóhorgos, kombi, rekord, mászkálós,

egy kicsit hegeszteni kell ezt is, de nem vészes, csak majd minden sarkán...

Mi is így nyomjuk :D

"csavarállapotban " ;) ez jó kifejezés!

A szombat meg valóban szombat, így mondjuk, és így írjuk (de van, aki shabath-nak :P ) B) nem ez az egyetlen magyar szó, ami furcsán hangzik ;)

A hullalé pl szépen hangzik, de nem jelent szépet B)

A Kacsero kocsija kifejezés pedig tök jól hangzik :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mavoltam élménymetrózni. Egy pszihopata Freddy külsejű rámtapadt, de bemenekültem a tömegbe. A mozgólépcsőn majdnem beszorult a cipősarkam. A villamoson áramszünet volt. Szintén a villamoson odajött hozzám egy nő, és valami furcsa, érthetetlen bizalmaskodással a fülembe súgta, hogy van e nálam tampon B)

Utálok bkv-zni. B)

Link to comment
Megosztás:

Bele, de ha nem kap teljes hozzáférést akkor meg majd belép az ősök nevén és úgy olvas stb...

Szerintem nyugodtan kaphat ő is jogokat, ha már otthon nem rontják el, akkor itt pláne nem fog rosszat látni. :P ;)

Ohh na igen...csupa jó példa van előttem B) ;)

Tom... nem volt annyira súlyos. Nagyobb sokk is érhet majd szerintem a többi talin ;)

De én vagyok az egyetlen kiskorú a fórumon szerintem... :lol:

Nem baj... amíg fel tudtok kelni a székből nincs baj :P ha meg már nem... akkor nagy gáz van... B)

mondjuk aki tud gépelni és fórumozni az öreg nem lehet :P

de amúgy köszi az ötletet :D

Link to comment
Megosztás:

Gabi...köszi...csakhát vannak akik félreértik...de hányszor írjam még??? FUTÓ GABI NEM PEDOFIL! :P (na na naa?? hogy megvédelek már? :lol: )

Aranygyermek!!! :P

Köszönöm a bizalmat ;)

Szerintem meg FÉL Lacitól ;)

Laci szerintem már jól tudja, hogy nem tőlem kell félteni a papucsát B) B)

Egyébként az jutott eszembe, hogy lehet, hogy csak azok pedofilok, akik gyerek méretű fütyivel rendelkeznek...

Hűha, akkor te mikor láttad, hogy nekem nagyméretű férfiasságom van, hogy így megvédtél? :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Az én gyerekemnek izzó féktárcsa lesz a jele az oviban B)

Könnyű lerajzolni is, narancssárga kör... ;)

És a vita az óvónénivel:

-Akkor a te jeled a napocska, Gabika.

-Nem, ad iddó féktájca!

-Napocska

-Féktájca!

-De nem!

-De iden!

;)

(én nem láttam semmit... B) :lol:)

Semmit? Abszolult semmit? Akkor nem pedofil, hanem lezbi! :D

Link to comment
Megosztás:

Becézgetün, becézgetünk ? B)

Laci helyében én azért rákötnélek egy hazugságvizsgálóra B) :D

ő most épp felállította a horkolási világrekordot ;) fel akartam venni...dehát... anyám szőke én hülye... átálítottam videóra... csak a gomb nyomásmaradt ki ;)

tehát apám most nem ér rá... a kanapén horkol(t)... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.