Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Olyan ismerős kell, aki gumikat futóz. Odaviszed a kopott gumit (bontóban gondolom van elég), ő meg a friss gumiba belenyom valamit, ami megfesti a gumit. Ennél parasztabb megoldást nem tud az öreg traktoros...

itt - legalábbis terep-cross gumik közt nem rosszak...nekem van egy garnitúrám de vannak kétségeim B)

Link to comment
Megosztás:

Ha golfról beszélünk, soha nem az "autót" értjük alatta. Központilag utáljuk annyira, hogy még az elménkből is száműztük ilyen formán, tehát csak a sport juthat eszünkbe róla. De nekünk már az sem, mert a gyerek golfpályáról Makettet kizárták, mert betömködte a lyukakat a pályán. Az ütővel meg verekedett, és az ütőtáskát meg zsábafutásra használta.

Link to comment
Megosztás:

B) B) :D Gepaaaaaaaaaaaard!!!! Nagggyon jó!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

A kis Makettnek nem is tűnt fel a lényeg, csak vigyorgott itt meghatottan, hogy Mote palánta lett :lol: én meg szakadtam a röhögéstől, és mutogattam a monitorra, ő meg csak meghatottan néz - elmorzsolt egy könnycseppet, és vagy két perc múlva leesett neki! ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓriási volt a hatás :P Képzeld el, ahogy a szeretettel átitatott meghatottsággal teli arca egyszercsak elsápad, háromszorosára nő a szemmérete és ordít egy hatalmasat , majd ettől a pillanattól a meghatottság könnyei fájdalmas krokodilkönnyekbe és eszeveszett zokogásba csapnak át ;)

Most elvonult a szobájába. Szerintem sír :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.