Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

J0hnny (húbazdmeg! B) elsőre jól írtam! Szinte gondolkodás nélkül B) fejlődöm), szóval J0hnny (ahhh! igen! Újra megcsináltam!) előadja a "J0hnny ( :D megint vazze! Megint!!!) a Mocsokban" átdolgozott változatát;

Egyem a csöpp szived,annyira ari vagy,hogy megkönnyeztem milyen szépen tudsz helyesen írni! ;)

Link to comment
Megosztás:

Jobb, ha vigyázol, mert már Mr.Manta kezd betörni a Rock&Roll detektíves helyedre, ahogy olvasom,

neked meg a végén marad a nyuszijelmezes pedálozás. :D ;) B)

Pedig lehettem volna akármi.

Lehettem volna halász.

igaz…a halászok korán kelnek…

és halszagúak..

Erről jut eszembe volt egy baratnőm,Yvonne.

Ő is halszagú volt.

B)

Link to comment
Megosztás:

Most témaváltás következik. (extra off. ;))

A nevemet Béláról szeretném átírni: Béla a Királyra.

Helyzet a következő: tengerkék bociszemekkel (egyik sincs.) elérve az történt, hogy csak a második félévemet számolják. Tehát Drága Jó Anyáméktól kapok egy Gitárt, mivel így az átlagom 4-es felett van. B) B)

Tényleg bocs az extra offért, dehát... egésznap el vagyok magamtól szállva. :D Anyámék csak azt hallják, hogy a jegyeimet olvasom fel, és minden egyes tantárgynál ezt mondom: "Na ki a kiráááály??!" Hát ki...hát persze hogy én. Milyen kérdés ez... ;)

Ez azért került be a fórumra mert:

1. Tudjátok: Én Most Király Vagyok.

2. Anyámék lássák hogy nagybetűvel írtam őket.

3. Nem tudtam ellenállni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.