Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Én még nem merek menni, mert a futómű gatya, de szereztem szilenteket, úgy néz ki , így Blitz-re meglesz az is. Sajna rá 3 hétre megint utazok ki Angliába(remélem) így jó lenne idén még talizni ám!!!! :lol:

Hát mocsokul remélem hogy Bliztzen találkozunk sőőt jót bulizunk is :lol: :D Jól be ba...unk! :lol: :lol: Ms mantával és Mr mantával is köll innom még egy pertut valami kemény pálinkával :D viszek 4 éves házi vegyes páleszt azzal isszuk! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát mocsokul remélem hogy Bliztzen találkozunk sőőt jót bulizunk is :lol: :D Jól be ba...unk! :lol: :lol: Ms mantával és Mr mantával is köll innom még egy pertut valami kemény pálinkával :D viszek 4 éves házi vegyes páleszt azzal isszuk! :lol:

felejtsd el :lol: !!!!!!!!! én nem bírok páleszt inni!!! taquilát bármikor, de a pálinka nem megy. pláne házi. :D de majd kiokoskodunk valamit. :D

Link to comment
Megosztás:

felejtsd el :lol: !!!!!!!!! én nem bírok páleszt inni!!! taquilát bármikor, de a pálinka nem megy. pláne házi. :lol: de majd kiokoskodunk valamit. :D

Akkor majd választasz vegyvernemet :lol: :lol: Nekem mindegy csak hányni lehessen tőle! :lol:

Link to comment
Megosztás:

felejtsd el :lol: !!!!!!!!! én nem bírok páleszt inni!!! taquilát bármikor, de a pálinka nem megy. pláne házi. :lol: de majd kiokoskodunk valamit. :D

Mióta vagy te MsManta??? :lol: Úgy tudtam, hogy a férjem a Mr, én a Mrs és a Makett meg a Ms :lol: vazze...most engem cseréltek le, vagy téged is örökbe fogadtunk? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na. Akkor mivel már van egy kis erőm, adok egy rövid jelentést a manta taliról - ahogy én éltem meg.

Csütörtökön érkezdtünk, én csizmában, nyolcvan meleg pulcsival és egyebekkel felszerelkezve, mert nagyon hideg volt. Nyári ruhát annyit nem vittem, így biztosra volt vehető, hogy ki fog sütni a nap. Így is lett.

Már a bejáratnál belém kötözködtek, hogy 'na, itt vannak a bulizósok'. Ezt persze nem szeretetből mondták. Akkor azért jól jöttünk, amikor a klub elnöksége megkért, hogy csináljunk már valami hangulatot, mert hazamegy a társaság. Rajtunk ez nem is múlt. Néha azt hiszem, hogy ők tiszta alkesznak gondolnak minket, mert azt hiszik, hogy csak részegen lehet mulatni. Most két dolog van: nekem spec ez alapból jól meg - vagy: mindig van a fejemben légkör, aminek nincs ideje kitisztulni, és azért van ez :lol:

Kaptak hangulatot. Rajtunk nem múlt. Sörös Sanyival énekeltünk egy duettet a Lökd ide a sört című számra (istenkirályok voltunk), de aztán gyorsan ki is csavarták a kezemből, és azután már nem is láttam többet. Nekem nem adtak mikrofont :lol: így nem is értettem, hogy minek jöttek annyiszor a zsaruk oda... :lol: mert ha éneklek, és akkor jönnek, azt megértem. De így???!!

A kaja ipari szar volt alapból, de a pálmát a szombati "gulyás" vitte, ami gyakorlatilag csak pucolatlan krumpliból, és mócsingból állt. De legalább elmondhatom, hogy életemben először ettem halászlé szagú gulyást... döbbenet. A kórházi koszt ehhez képest all inclusive extra ellátás... A büfé lehúzósan drága volt, de a parasztlázadás akkor tört ki, amikor közölték, hogy beszart a kávégép, és így jártunk. Onnantól bojkottot hirdettünk a büfé ellen. Megérdemelték szerintem. Ennél rosszabb, és megbocsájthatatlanabb dolog nem is történhetett volna.

Mi azért jól szórakoztunk, IceMan leírta a kuplungját, de szerencsére még a helyszínen meg is lett csinálva Tasconának köszönhetően. Aztán MrManta ijeszgette a népet a veszedelmes forgásával,majd a lerobbanásaival (rendeteg képem van arról, ahogy a 400ast tologatják). Aztán meghúzák azt a nyomorult csavart és mehetett minden tovább, egészen addig, amíg valahogy csapágyas nem lett a vas. Ott is kellett hagyni Balcsin, és tegnap hozták haza.

Ez a csapágy dolog egyébként valami járványféle lehet (amit szerintem a Tas hozott be), mert előbb az enyém, most a Lacié - mindkettőnek motorcsere lett a vége... szóval volt deficit rendesen. Bízom abban, hogy ez a csapágyjárvány olyan, mint a bárányhimlő: csak egyszer kell átesni rajta és onnantól immunis vagy rá :lol:

Bármilyen szörnyen hangzik: senki ne sajnálja, hogy nem volt ott, mert nem maradt le semmiről.

Már tavaly is kevesen voltak, de idén még kevesebben. Még azok se jöttek, akik mindig szoktak, vagy ha jöttek is, csak egy-két napra.

Magán véleményem: de ennek a talinak a szervezői átgondolhatnák már a dolgokat, és átértékelhetnék a szervezést. Idén még többen mondták, hogy ide többet nem jönnek. És ezt meg is tudom érteni: drága, szar, silány programok... Hiába: a MOTE a király!

Link to comment
Megosztás:

Sanyíííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!

Azt hiszem megtaláltam az afrikai szopóbékát, akire mindenki vágyott a talin :lol:

béka.jpg

Ugye, milyen bűbájos nézése van? :lol: Nem csoda, hogy nem akartad behúzni a sátor zippzárát, hátha bemegy :lol:

Link to comment
Megosztás:

:D

Ja! És még azt sem meséltem, hogy megalakítottuk nagy hirtelen unalmunkban a légzenekarunkat is! Sörös sanyi volt a légdobos, Hello az egyik léggitáros, én pedig a másik. MrManta pedig a légAxelRose :D

És akkor még nem is beszéltem az elhalasztott, majd másnap megtartott sörivó versenyről, ami döbbenetes véget ért :lol: Valami jöttment (:D) megnyerte a bajnokunk helyett (aki ráadásul tejjel edz) :lol: Pedig Sörös Sanyinak volt edzője (MrManta) és menedzsere is (az én voltam).

Sanyi! Visszanéztük többször a felvételt, és kielemeztük! Rá fogunk gyúrni a poháremelésre, mert azt te túl "úriasan" viszed véghez. A másik kettő versenyző úgy borult rá, mint a fene, ráadásul erősen behajoltak hozzá. Ehhez képest te mint egy igazi király, egyenes gerinccel, kapkodás nélkül emelted a poharat. :lol:

Ettől függetlenül akárhogy néztük, garantált holtverseny lett volna Ákos és közted. De Ákoson lehetett látni, hogy nagyon akarja megvédeni a mundér becsületét, ezért beleadott mindent.

Azt nem láttuk jól, hogy mennyire folyt ki a száján a sör, vagy mennyire nem - de én még mindig rendületlenül hiszem, hogy jobb vagy nála.

A nevető harmadikkal beszéltünk még ott, és megígérte, hogy nem jön sűrűn találkozókra. Helyes :lol: nem is kell a feszültség :lol:

Szóval mindenképpen gyakorolni fogjátok az edződdel a bepucsítós poháremelést. Mögötted fog állni,én szemből nézem. Ha nem vagy elég gyors az emelésben (mert ivásban verhetetlen vagy akkor is), akkor ki tudja, mit tesz veled :D mindenesetre én látni fogom a meglepett arckifejezésedből :D

Link to comment
Megosztás:

Szóval mindenképpen gyakorolni fogjátok az edződdel a bepucsítós poháremelést. Mögötted fog állni,én szemből nézem. Ha nem vagy elég gyors az emelésben (mert ivásban verhetetlen vagy akkor is), akkor ki tudja, mit tesz veled :lol: mindenesetre én látni fogom a meglepett arckifejezésedből :lol:

Akkor inkább te legyél mögöttem! :lol: De oké, akkor erre rágyúrunk. Egyébként az ivás is sokkal lassabban ment most, mert elég karcos volt a torkom. Node mindegy. Azért nagy volt a Fair Play. Ákossal megegyeztünk, hogy győzzön a jobbik, meg most tényleg semmi rivalizálás nem volt köztünk. Semmi gond nem is lett volna, ha kettőnk közzül bármelyikünk nyer. Node ez így elég meglepő volt. Láttam az emberek arcán a döbbenetet! :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Ez annyira döbbenet volt, hogy én nem is néztem a harmadikat, csak titeket. Mikor a körülöttem lévők nagy álmélkodva bazdmegoltak, akkor mondom én is, hogy 'húúúúúú, ez tényleg döntetlen, jöhet a következő kör', mire MrManta közöllte, hogy te nem láttad a harmadikat? Mondom: milyet, és egyébként is kit érdekel? .... és akkor világosítottak fel, hogy ő vitte a pálmát :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mióta vagy te MsManta??? :D Úgy tudtam, hogy a férjem a Mr, én a Mrs és a Makett meg a Ms :D vazze...most engem cseréltek le, vagy téged is örökbe fogadtunk? :lol:

"Hát mocsokul remélem hogy Bliztzen találkozunk sőőt jót bulizunk is :D :D Jól be ba...unk! :lol: :lol: Ms mantával és Mr mantával is ....."

eztet írta xray barátunk. Én maradnék mantababy, tetszik ez a név, igaz kissé kislányos, de már úúúgy megszoktam :D . A jól be...szunk szerintem mindannyiunknak szól, persze makett kivételével mert ugye ő még kiskorú, és én sem ittam alkoholt ennyi idős koromban, csak ha a szüleim nem látták :lol: . Nameg xray veletek is akar inni. De asszem már most így munka után elég volt ennyi a mondatelemzésből. ja és a drága ember délelőtt még fel is hívott, hogy hogy merem visszautasítani a pálinkáját!?! :lol:

Link to comment
Megosztás:

és én sem ittam alkoholt ennyi idős koromban, csak ha a szüleim nem látták :lol: .

vazze :lol: ezt nem kellett volna...

:lol:

Még jó, hogy Makett táborban van, remélem nem fog eddig visszaolvasni :D

Csak azért kérdeztem, mert már annyi embert fogadtunk örökbe, hogy már járna valami szociális juttatás is utánnuk. Igaz, mindegyikre emlékszem is, hogy örökbe fogadtuk. Csupa nagykorú, akiket már pelenkázni sem kell, sem iskolába járatni - szóval a nehéz évekből kimaradtunk, és már csak a szép jut belőlük :lol:

Egyébként valóban igazad van, köszönöm a mondatelemzést :lol: végülis egy Élő Példával nem lehet vitatkozni :D

Link to comment
Megosztás:

vazze :lol: ezt nem kellett volna...

:lol:

Még jó, hogy Makett táborban van, remélem nem fog eddig visszaolvasni :lol:

Csak azért kérdeztem, mert már annyi embert fogadtunk örökbe, hogy már járna valami szociális juttatás is utánnuk. Igaz, mindegyikre emlékszem is, hogy örökbe fogadtuk. Csupa nagykorú, akiket már pelenkázni sem kell, sem iskolába járatni - szóval a nehéz évekből kimaradtunk, és már csak a szép jut belőlük :lol:

nameg különben is, mi akartunk téged örökbefogadni, hogy beleülhess a recaro gyerekülésünkbe!!! :D emléxel? megígérted,hogy beleülsz , ha megbüfiztetünk. vagy valami hasonló, de egye fene :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: hát most nem tudom.... Én az anyád vagyok, az tuti, de idősebb is vagyok nálad. Viszont a Melinda vagy 8-10 évvel fiatalabb, mint én, de attól még lehet az anyám...? Vagy nem? :lol: Végülis a Tiv is a fiam...

:lol: Tulajdonképpen Melinda örökbefogadó, nem édesanyád, úgyhogy tulajdonképpen minden lehetséges. De hogy Paint-ben nem rajzolom meg a családfát, az is tuti! :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

:lol: hát most nem tudom.... Én az anyád vagyok, az tuti, de idősebb is vagyok nálad. Viszont a Melinda vagy 8-10 évvel fiatalabb, mint én, de attól még lehet az anyám...? Vagy nem? :lol: Végülis a Tiv is a fiam...

ilyen ez :lol: . manapság már minden lehet. egy két amcsi filmben a milliomos apuci feleségül vesz egy bigét aki fiatalabb a fickó lányánál. akkor az is fura, hogy a 3-4-8 évvel fiatalabb csajszit kell anyunak hívni? :lol: nembaj, a lényeg,hogy jó nevelésű fogadott lányom van, a fogadott unokámról(S.S.) nem is beszélve. na és hogy mindannyiunknak mantája van.... :lol: királyság.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.