Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Bakker, alighogy kigyógyulok a szédülésből, bedurran a növekvő bölcsességfogam -_- rettenetes... főleg, hogy 15 éve nő, és még egyszer sem bújt ki.... tegnap beszedtem minden szart, amit fájdalomcsillapításra használnak, de nem lett jobb... a fülemtől a nyakam tövéig be van gyulladva a fél oldalam.

Ráadásul nyáladzom... rossz lehet a kisbabáknak <_< azt hittem, hogy egy fél óra alatt ennyi nyáladzással tele tudok köpni egy két decis poharat, de sajnos fél óra alatt csak két és fél centilitert sikerült... most a nyálfelszívást fogom gyakorolni. Így lesz egy kis élveztet is ebben a kínlódásban. Állítólag a profik a földig le tudják ereszteni a nyálukat, és onnan visszaszívják! B) nekem öt centinél több nem sikerült.... :rolleyes:

hétfőig van időm gyakorolni, aztán mennem kell már melózni.

Mondnyá' csúnyát Lacinak, majd megoldja. :D

A nyálhoz meg használj sűrítőt! :D

Na, akkor meg is voltak a napi jótanácsok...

Link to comment
Megosztás:

Bakker, alighogy kigyógyulok a szédülésből, bedurran a növekvő bölcsességfogam -_- rettenetes... főleg, hogy 15 éve nő, és még egyszer sem bújt ki.... tegnap beszedtem minden szart, amit fájdalomcsillapításra használnak, de nem lett jobb... a fülemtől a nyakam tövéig be van gyulladva a fél oldalam....

:D Látod Hajni, a sok bölcsesség.... B) :rolleyes:

Amúgy most Kriszta is szenved tőle és persze a fogászaton csak jövőhétre kapott időpontot, addig had szenvedjen <_<

Link to comment
Megosztás:

Nekem is annyira ferdén nőttek, hogy inkább kiszedettem januárban. Persze már december elején voltam vizsgálaton. szóval nem siették el a dolgot. :rolleyes: De mikor a doki közölte,hogy egyszerre kihúzza a jobb oldali felsőt és alsót is akkor már könnybe lábadt a szemem. sőt az alsót műteni kellett mert nem méltóztatott kibújni. :D A vicc az egészben,hogy mindez nem azért ijesztett meg, mert félek a fogorvosoktól, hanem mert szó szerint rettegek az injekciótól!!! -_- Na ott kaptam is egyből 3-at. Most várnak vissza a bal oldalival. De szerintem még nagyon ráérek. <_<

Kitartás és marhasok gyulladáscsökkentő a megoldás. Viszont hál'Istennek nincs sok tapasztalatom fogfájás tekintetében, így én nem tudok tanáccsal szolgálni nagyon.

Azért ugye hétfőig nem szedsz össze még valami bajt? Kezd gyanús lenni a hányattatott (hú ezt a szót most írtam le először, lehet nem is jól)sorsod.

u.i. Laci ugye ,hogy így csendesebb az asszony? Apám mit nem adna egy ilyen feleség fogfájásért néha. B)

De azért gyógyujjál!!!

Link to comment
Megosztás:

Na, híresen magas fájdalomküszöböm megszűnt létezni. Ma reggelre annyira elegem lett a fogamból, hogy szint vágytam arra, hogy kiszedjék. A vágyam teljesült. A húzás után fel s alá járkáltam a szobában, és sírtam, mint egy gyerek. :rolleyes: Laci felíratott dögerős fájdalomcsillapítót, amiből egyből túl is adagoltam magam nagy kínomban...

Gyerekek... én már sok mindenen túl vagyok, de a fogfájás visz mindent! -_-

Attól ijedtem meg igazán, hogy nem csak nyelni nem tudtam már, de a fülem is fájni kezdett. Szédülni még egyszer véletlenül sem akartam, így ellátogattam az Sztkba, ahogy úgy bántak velem, mint egy darab szarral. Már a szurit is úgy adta be ez a ######fej, hogy könnybe lábadt a szemem! El is akartam jönni, de aztán a magánrendelőbe 9-25ezerig vállalták volna, így letettem a menekülésről.

Két nővérke fogta le a fejem, és a fog három darabban jött ki. De megúsztam a vésést ezúttal... szintén elkértem a fogat. 2,2cm, kanyargós gyökérrel B) ezt összeragasztottam. Kérésre (de kérés nélkül is) bárkinek megmutatom :D (vagy Lacinak karira csináltatok belőle medált :D)

Remélem, lassan már más alanyt keres a Jó Isten... már elegem van a sok szenvedésből... <_<

Bakker! Komolyan mondom, akkora az a bölcsességfog, mintha egy ősállat pofájából szedték volna ki! :D Hihetetlen!

Link to comment
Megosztás:

Na, miközben jegeltem a pofám, néztem ezt a Csillag születik tehetségkutató műsort... Javaslom, a Mote tősgyökeres tagjai induljanak a következőn asztalon szupermenezéssel, seggredobással, sörösdoboz szétharapással és a többi speciális műsorszámmal (én közben körbeanguszjangozom a fellépőket... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hazaértem olvasgattam.

A gyerek nem eladó max. bérelhető /ha esetleg szabadságra mennénk/ <_<

:D lízing?

állítólag van olyan technika már, hogy a kisgyerekről készült kép alapján megcsinálják, hogy milyen lesz nagy korában. Ez eddig oké. De hogy csináltad ezt Stefan? Még ultrahang képet sem láttunk, azt se tudjuk, fiú-e vagy lány, de te már leképezted a mantababy mantabébijét? :rolleyes:

-_-

Link to comment
Megosztás:

...

állítólag van olyan technika már, hogy a kisgyerekről készült kép alapján megcsinálják, hogy milyen lesz nagy korában. Ez eddig oké. De hogy csináltad ezt Stefan? Még ultrahang képet sem láttunk, azt se tudjuk, fiú-e vagy lány, de te már leképezted a mantababy mantabébijét? :rolleyes:

:D

Csakis ilyen lehet! <_<

Link to comment
Megosztás:

:D lízing?

állítólag van olyan technika már, hogy a kisgyerekről készült kép alapján megcsinálják, hogy milyen lesz nagy korában. Ez eddig oké. De hogy csináltad ezt Stefan? Még ultrahang képet sem láttunk, azt se tudjuk, fiú-e vagy lány, de te már leképezted a mantababy mantabébijét? :rolleyes:

-_-

Azért remélem,hogy ha fiú lesz akkor nem fog erre a képre hasonlítani. <_< Bár lánynak se a legcsinibb.

Amúgy nem kell lízing. Óradíj fejében vihetitek néha talik alatt is. A hozzávaló pelus ajándék a cserébe kapott csend és nyugalom fejében. B)

Link to comment
Megosztás:

Összetört az autó,belementünk este kivilágítatlan lovaskocsiba,FŐÚTON.

Nabazdmeg :rolleyes: gondolom hiányzott, mint púp a hátadra... -_- és most mi lesz? Fizet a biztosító, vagy mi van ilyenkor? <_< bakker! Még az eladási projekt is csúszik... bár lehet, hogy azért történt így, hogy ttartsd meg... :D

Amúgy nem kell lízing. Óradíj fejében vihetitek néha talik alatt is. A hozzávaló pelus ajándék a cserébe kapott csend és nyugalom fejében. B)

:D azt hiszem, a gyereknek meg lesz mindene, ha ilyen leleményesek a szülei :D

Link to comment
Megosztás:

:D és mi van a lovaskocsival? Őt nem terheli felelősség? Fel kéne jelenteni :D

Tipikus roma segélyeken él,nincs semmije,nincs kin behajtani a kárt a biztosítónak, a mabisz a közös kasszából csak személyikár esetén fizet,csak szivességi kárfelvételt lehet ilyenkor kérni, ami 16.000ft+ÁFA. :)

Annyi lenne a kérdésem hogy van-e valakinek eladó 2db első sárvédője?

Link to comment
Megosztás:

Tipikus roma segélyeken él,nincs semmije,nincs kin behajtani a kárt a biztosítónak, a mabisz a közös kasszából csak személyikár esetén fizet,csak szivességi kárfelvételt lehet ilyenkor kérni, ami 16.000ft+ÁFA. :D

Annyi lenne a kérdésem hogy van-e valakinek eladó 2db első sárvédője?

:) ######a.. no comment... de én azért csak feljelenteném... személyije csak van...

Sárvédőnk nincs tökéletes, csak hepehupás és szarrá furkált... :D - de annyira szar, hogy még ingyen sem adnánk oda :D talán üvegszálast kéne keresni...

anno, mikor nekem kellett, akkor az újat valami irdatlan összegért adták (120-150ezer.. valami ilyesmi - de csak a balos volt ilyen drága, a jobbos pár tízezerrel kevesebb volt :D - na, ezért lett nekem is valami szar üvegszál helyette. Nem a legszebb, de manapság más nem nagyon van. Bár a tiedre tényleg csak a fém illene :D)

bakker, azért csak megverném azt a lovaskocsist :D

Link to comment
Megosztás:

Elakartad adni és "meiner tod" lett majdnem. :D

Gépháztetőm van ingyé' '78-ból. Még anyagból van.

Mondtam, hogy idén még megyünk érte :D - de ha kell Kismantának, akkor ne tartsd vissza :D

Tényleg Kismanta! :D ugye a géptető az megúszta? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.