Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Hajni te ültél ma valami BMW szerű terepjáróban ? :(

;) nem :angry: a terepjárók nem jönnek be... Tas csirkéjébe is úgy kell bemászni, aztán a kiszállás helyett általában inkább kiesek...

NA rájöttem,hogy hiába lakik az ember nagyközségben, a civilizáció néha akkor is elkerüli :lol: . Az internet korszaka még nem teljesen lett az életünk része. Ez látszik a sebességén és az elérhetőségén is. Pláne akkor bosszantott fel, mikor pár napja Hajni írására egy fél regényt válaszoltam és az elküldés pillanatában szakadt meg a net. :blink: Így mikor újra érezte a kapcsolat fenséges jelét a gépem, nem volt elég lélekjelenlétem és ihletem,hogy újra válaszoljak. Így egyenlőre csak ennyit írhatok: Köszi Hajni. :huh: inkább hallgatom egy tapasztalt ismerős tanácsait , mint egy gyermektelen (férfi )orvos beszólásait a tv-ből.

pusszantalak drágám! :) Gondoltam ám sokat rád mostanában, hogy a tévéből az folyik, hogy mi van a kismamákkal... sőt, egyik nagy oltásellenző ismerősöm lánya szintén kismama, akit annyira beszarattak az orvosok, hogy annak ellenére, hogy ő sem akarta beoltatni magát, mégis beadatta a végén... a leendő nagymama, meg úgy kiborult, hogy sírt, mint a záporeső... :D belegondoltam, hogy azért elég necces helyzet lehet, hogy bemész a dokihoz, és közlik, hogy szar, felelőtlen anya vagy, ha nem szúratod meg magad :lol: lehet, hogy rám is hatna... de csak keményen! :) biztos szép, egészséges babátok lesz, és majd hozzátok a talikra, és akkor egyszercsak azt veszitek észre, hogy senki nem óbégat a mikrofonba, és nem léggitározik, mert egy csendes helyen dédelgeti a gyereketeket, miután erőnek erejével elzavart titeket lazítani :P

Link to comment
Megosztás:

pusszantalak drágám! :blink: Gondoltam ám sokat rád mostanában, hogy a tévéből az folyik, hogy mi van a kismamákkal... sőt, egyik nagy oltásellenző ismerősöm lánya szintén kismama, akit annyira beszarattak az orvosok, hogy annak ellenére, hogy ő sem akarta beoltatni magát, mégis beadatta a végén... a leendő nagymama, meg úgy kiborult, hogy sírt, mint a záporeső... :lol: belegondoltam, hogy azért elég necces helyzet lehet, hogy bemész a dokihoz, és közlik, hogy szar, felelőtlen anya vagy, ha nem szúratod meg magad :huh: lehet, hogy rám is hatna... de csak keményen! ;) biztos szép, egészséges babátok lesz, és majd hozzátok a talikra, és akkor egyszercsak azt veszitek észre, hogy senki nem óbégat a mikrofonba, és nem léggitározik, mert egy csendes helyen dédelgeti a gyereketeket, miután erőnek erejével elzavart titeket lazítani :)

:D előre elképzeltem ,hogy te babázol, mi meg bulizunk. Utána meg hazavisszük a bébinket és beszól valami Hajnisat , "hogy a viharba ne" és nekiáll a rockzenére léggitározni. :) JA említettem,hogy fiú lesz?, legalábbis ultrahangon eléggé szembetűnő volt, mert én is láttam, de azért megkérdeztem.

Az oltással kapcsolatban az itteni helyzet: akármelyik orvoshoz vagy védőnőhöz megyek (pedig ezekből van elég mostanában körülöttem) egyik sem mer konkrét vélemlényt alkotni. Lassan ez jobban idegesít ,mint az "ótassá mán" kampány. CSak a tv-ben nyomják ezt a védőoltásos maszlagot, de személyesen ha kérdezem őket, csak azt mondják,hogy nem mondhatnak véleményt! Sanyi felhívta egy doki ismerősét aki szintén ezt mondta, csak hozzátette,hogy ha a saját családjáról lenne szó akkor beoltatna engem, "remélem ez érthető célzás volt" hozzáfűzéssel. VAgyis ez volt az első majdnem személyes igenlő hozzászólása egy orvosnak a szurira. :lol: Mi itthon meg múlt hétig házi statisztikát akartunk csinálni a média által közöltekből. Gondoltam a híradó betegállományának összetételéből , halálozási és gyógyulási arányából majdcsak lesz valami irányelvünk. Erre a híradó egyik nap azt mondja, az egyik kismama, babástól elhunyt , a másikat meg nemsokára babástól hazaengedik. Na ezekután mi is kiakadtunk.Ezzel nem jutottunk előrébb. Így még várok kicsit. :angry:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!lenne egy kis problémám nem indul a mantám mikor elforditom a kulcsot semmit nem csinál.az akksi se tökéletes de beindult korában nehezen is.volt már hasonlo gond de akkor kellet egy kis idö mig be indult mivel 3-en inditottuk 1-orán keresztül.kellene egy kis segitség mi lehet a gond ?vagy jártatok -e már hasonloan mantával

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!lenne egy kis problémám nem indul a mantám mikor elforditom a kulcsot semmit nem csinál.az akksi se tökéletes de beindult korában nehezen is.volt már hasonlo gond de akkor kellet egy kis idö mig be indult mivel 3-en inditottuk 1-orán keresztül.kellene egy kis segitség mi lehet a gond ?vagy jártatok -e már hasonloan mantával

Ha abszolút semmit sem csinál, vagyis az önindítót sem forgatja, akkor tuti valami elektromos probléma lesz, főleg, hogy írtad, hogy már korábban is volt gond az akksival. Lehet, hogy eddig bírta, mert öreg és kéne egy újat venni. Esetleg egy savszint nézetéssel (ha ilyenfajta az akksi) és egy töltéssel lehet, hogy még be lehet röffenteni.

Amúgy a lámpák pl. világítanak (akksi kizárása miatt kérdezem)? Mert, ha igen, akkor még valami testkábel is lehet a probléma.

Link to comment
Megosztás:

JA említettem,hogy fiú lesz?,

FIÚÚÚÚÚÚÚÚ??? :lol::D:D HURRRRÁÁÁÁ!!!!:D:D:D Gondolom most a Sanyi büszke magára, mint állat, hogy elsőre sikerült trónörököst nemzeni ;)

Bár tiszta hülyeség, hogy mindig a fiúnak örülnek elsőre :rolleyes: apám négy lányig próbálkozott, majd feladta :D

Egyébként a disznós vírus már mutálódott, mint a fiúk hangja kamaszkorban... már tökmindegy lenne beadatni :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ha abszolút semmit sem csinál, vagyis az önindítót sem forgatja, akkor tuti valami elektromos probléma lesz, főleg, hogy írtad, hogy már korábban is volt gond az akksival. Lehet, hogy eddig bírta, mert öreg és kéne egy újat venni. Esetleg egy savszint nézetéssel (ha ilyenfajta az akksi) és egy töltéssel lehet, hogy még be lehet röffenteni.

Amúgy a lámpák pl. világítanak (akksi kizárása miatt kérdezem)? Mert, ha igen, akkor még valami testkábel is lehet a probléma.

hello világitás van minden egyébb más müködik.aksit egyik haver basztatta mikor saját kocsijában a minuszt a pluszhoz kötötte .valoszinü megpurcant az akksi.de nem szenvedek vele inkább elviszem auto villamosságihoz csinálja meg ,de majd csak januárba.köszi a segitséget

Link to comment
Megosztás:

hogy elsőre sikerült trónörököst nemzeni :blink:

Nem nagy kunszt. :rolleyes:

hello világitás van minden egyébb más müködik.aksit egyik haver basztatta mikor saját kocsijában a minuszt a pluszhoz kötötte .valoszinü megpurcant az akksi.de nem szenvedek vele inkább elviszem auto villamosságihoz csinálja meg ,de majd csak januárba.köszi a segitséget

Megcsiszolnám a testkábel érintkezést a kasztni és a motor között.

Az önindító csatlakozókat is meg lehet nézni.

Bele kéne próbálni egy tuti akkut is,hogy azzal mit csinál.

Link to comment
Megosztás:

Tiszta hülyeség, hogy mindig a fiúnak örülnek elsőre :blink:

Egyébként a disznós vírus már mutálódott, már tökmindegy lenne beadatni :D

Nem mindenki :rolleyes: én kegyetlenül kifejezetten örülnék ha lányom lenne az első ;) a másodikat meg :D ezen még nem is gondolkodtam, mondjuk az elsőn sem, kivitelezés tekintetében.. :lol: :D

Nem biztos az, páromat is felkeresték már jónéhányan ezügyben, akik még "félidőn" belül vannak azoknak ajánlja, utána már nem célszerű, nagy a kockázati tényező ;) épp nincs egy hete, hogy lélegeztető gépen vittek be egy 28 hetes anyukát, megcsászározták de se a csajszibaracknak se a gyerkőcnek sem sok esélye lesz a normális életre a jövőt tekintve.. :D

Link to comment
Megosztás:

Sanyi nagyon büszke :blink: . Igazából nem rossz, ha fiú az első, de remélem a második lány lesz. :D Végülis így mindenből van és jó elosztásban. Bár úgyis annak örülünk ami lesz, csak egészséges legyen.

Az oltással kapcsolatban , meg : Sanyit muszáj beoltani, hogy egyáltalán bejöhessen hozzám az ultrahangra, vagy a korházba ha bármi lesz időközben (remélem nem lesz ) . Oltási könyv nélkül nem engedik be! :rolleyes: Hogy velem mi lesz, nem tudom. Mert ha őt beoltják akkor lehet engem is be kell. mert TEljes vírussal oltanak és 2 hét mulva egy nátha fog kijönni rajta immunválszként, én ha pont azt elkapom akkor már le is gyengültem eléggé a H1Nakárhány nagy örömére. Hátha nem az oltásba halok bele. Bár eddig egyetlen egy jelét nem mutattam és nem is láttam a MAgyar járványnak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez a mínusz 20 amit jósolnak, majd jól betesz a virnyáknak! eheh

Egyébként már olyat is hallottam, hogy h5n1 ellenni van voltaképp az oltó anyagban, valami kamu törzsváltással h1n1 lett belőle papíron. Hivatalos verzió szerint ez már pusztított a 30as években és abból a leölt változatból állítottak elő az oltóanyagot. Mindegy. Nálunk családban mindenki megkapta. Kislányomon kijött egy két napos heveny kiütés, de ez a kedvét nem szegte. Felér három fiúval rosszalkodásban.

Egyébként már profi néptáncos és versmondó :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sanyi nagyon büszke . Igazából nem rossz, ha fiú az első, de remélem a második lány lesz. Végülis így mindenből van és jó elosztásban. Bár úgyis annak örülünk ami lesz, csak egészséges legyen.

Az oltással kapcsolatban , meg : Sanyit muszáj beoltani, hogy egyáltalán bejöhessen hozzám az ultrahangra, vagy a korházba ha bármi lesz időközben (remélem nem lesz ) . Oltási könyv nélkül nem engedik be! :blink: Hogy velem mi lesz, nem tudom. Mert ha őt beoltják akkor lehet engem is be kell. mert TEljes vírussal oltanak és 2 hét mulva egy nátha fog kijönni rajta immunválszként, én ha pont azt elkapom akkor már le is gyengültem eléggé a H1Nakárhány nagy örömére. Hátha nem az oltásba halok bele. Bár eddig egyetlen egy jelét nem mutattam és nem is láttam a MAgyar járványnak.

Mi az, hogy nem engedik be hozzád, ha nincs beolvta???? És mi a ######ság ez az oltási könyv???? Mi ő??? Egy kibaszott kutya??????????? ;) a büdöskurvaéletbe! Mi ez, ha nem a személyi szabadság korlátozása???? Egyébként meg nem mindegy??? Ha járvány van, így is úgy is lezárják a kórházat és kész! Szerintem ez kamu! És felháborító is! Sőt! zsarolás!!! :D Ez a riogatás le fog futni még idén, mert egyszerűen nem lehet tovább húzni. Bár az is lehet, hogy addig nyomják, míg meg nincs az elvárt profit...

mondtam már, hogy az egyik vakcina gyártója a II. VHban népírtó szereket gyártott? Biztos átállt azóta az erő jó oldalára... :lol:

Egyébként eddig egy áldozat sem a vírusba halt bele, hanem valami járulékos betegségbe, ami eleve meg volt neki a legyengült szervezete miatt.

Egyébként meg ez a szarházi ne ugasson senkinek az oltásról, mikor ő úgy "fél", hogy a védőkupakot sem engedte levenni a tűről :rolleyes:

Ez a mínusz 20 amit jósolnak, majd jól betesz a virnyáknak! eheh

Egyébként már olyat is hallottam, hogy h5n1 ellenni van voltaképp az oltó anyagban, valami kamu törzsváltással h1n1 lett belőle papíron. Hivatalos verzió szerint ez már pusztított a 30as években és abból a leölt változatból állítottak elő az oltóanyagot. Mindegy. Nálunk családban mindenki megkapta. Kislányomon kijött egy két napos heveny kiütés, de ez a kedvét nem szegte. Felér három fiúval rosszalkodásban.

Egyébként már profi néptáncos és versmondó

1970es években Amerikában ezrek haltak meg az oltóanyagtól, ugyanis akkor már bepróbálkoztak a h1n1el, csak az emberek szeretnek elfelejteni mindent, és a nagyok meg hülyének nézni szereti az embereket...

Nesztek nektem művelődés ;)

majd egy kis történelem:

1976 - érdemes utánnanézni az akkori vakcinás reklámoknak. Azért kicsit döbbenet, hogy alig több, mint 30 év után újr előveszik... :D

Need! Megnézném a kis néptáncost szerepelni :D biztos cuki :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
nem tudhatom :P

Melinda! Ma voltunk biztit intézni az omira (na, már én is tanulom az msn nyelvet :lol: ), és azt hitte a Muczán, hogy én vagyok te, mert pont a ti biztosításotokat intézte :lol:

óóó végülis annyira hasonlítunk egymásra ,mint 2 tojás! pláne rövid hajjal.

hajni_mantababy_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

nem tudhatom :lol:

Melinda! Ma voltunk biztit intézni az omira (na, már én is tanulom az msn nyelvet :lol: ), és azt hitte a Muczán, hogy én vagyok te, mert pont a ti biztosításotokat intézte :lol:

ne mán tényleg! :lol: Öregszem! :lol:

Hajni!Mi van veletek mostanság!Írjál már néha ide blogszerűen,szeretem olvasni! :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.