Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Hajni !

Laci ezt nem ismeri ? Anno a bonto mellett egy sárga állt azt néztük ki :) Adnék érte egy kabriót ;)

nem ismeri ;) most semmit nem ismer, mert éppen önmaga megismerésével van elfoglalva :P hétvégén is kicsit sok volt a rock and roll :P de hogy ez hogyan jön ide, azt nem tudom.... biztos gyorsvonattal, hogy fel ne ismerjék :lol:

egyik ismerősöm elköszönésképpen a következőt mondta: én csak annyit mondhatok, hogy nem akarok egy olyan népcsoporthoz tartozni, aminek a vége gány ;)

Link to comment
Megosztás:

tegnap tévedésből megettem egy darab pizzás dobozt :) nem esett jól...

www.tvn.hu_37115d5e332648092fb2ed55f1b88225.gif

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MantaSanyinak sok boldogat! taps.gif

Link to comment
Megosztás:

www.tvn.hu_37115d5e332648092fb2ed55f1b88225.gif

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MantaSanyinak sok boldogat! taps.gif

Annyira ünnepel ,hogy már a hasammal is koccintott, persze dobozos sörrel, csak stílusosan. :) Úgyhogy , elmondhatjuk, hogy minimantasanyika már vizuálisan (ha átlát a hasamon) sörözik.

Link to comment
Megosztás:

Annyira ünnepel ,hogy már a hasammal is koccintott, persze dobozos sörrel, csak stílusosan. ;) Úgyhogy , elmondhatjuk, hogy minimantasanyika már vizuálisan (ha átlát a hasamon) sörözik.

Nem csodálkoznék ha sörbontóval meg dugóhúzóval a kezében látná meg a napvilágot ;) :) :D

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek.. lehet, hogy tényleg lesz valami 2012-ben, és én ezt le is vettem az univerzumból, mert sportolásszerű dolgokat művelek :) tegnap lefutottam egy akkora távot, hogy csak kocsival szoktam ekkorát megtenni :D beszarok magamon... ;) nagy változások jönnek...

Melinda! Amellett, hogy Rubint Réka egy vörös ribanc, aki inkább esne a medencébe, minthogy a tornáján csak a seggével és a combjával van elfoglalva negyven rohadt percen keresztül - bemutatott a dvd-jén egy haskötő bizbaszt, ami arra jó, hogy az utolsó hónapokban, amikor a hasad kezd lecsúszni, (és általában akkor baszódik szét a bőr) megfogja azt, és így a bőr szétrepedését is megakadályozza! :P mekkora találmány ez!!! Ilyen még nem volt, amikor Makett rúgdalta ki a ház oldalát a hasamban. ;) ilyen kell neked!!! Biztos ami biztos alapon. Bár, ha nem vagy olyan bőrfeszülős fajta, akkor nem is lesznek csíkjaid sem. Nekem vannak, olyan vagyok,mint egy zebra. Ami nem jelent azt, hogy bárki átmehet rajtam ;)

Amúgy mielőtt bárki másra gondolna: Rubint dvd-je csak azért van nálam, mert valszeg ezer forint alatt tudtam megvenni a 3-1ben kiadást, amiben két normál szadizás mellett a kismama torna is ott van. Hát azt csak kíváncsiságból néztem meg... de ez a luvnya mind a 3 dvd-n ugyanazt a szart nyomra ugyanúgy. A kismamáknál van egy kis eltérés, de 1-3 hónapig az is dettó megegyezik a másikkal. A többi trimeszternél meg olyanokat csinál, hogy egy nem terhesnek is sok lenne! bakker, nekem végig kéne nyomnom terhesen, kiesne a gyerek belőlem ;) nem is csodálom, hogy miért aggódtak sokan, hogy ki tudja e hordani a gyerekeit...

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek.. lehet, hogy tényleg lesz valami 2012-ben, és én ezt le is vettem az univerzumból, mert sportolásszerű dolgokat művelek :) tegnap lefutottam egy akkora távot, hogy csak kocsival szoktam ekkorát megtenni :D beszarok magamon... ;) nagy változások jönnek...

Melinda! Amellett, hogy Rubint Réka egy vörös ribanc, aki inkább esne a medencébe, minthogy a tornáján csak a seggével és a combjával van elfoglalva negyven rohadt percen keresztül - bemutatott a dvd-jén egy haskötő bizbaszt, ami arra jó, hogy az utolsó hónapokban, amikor a hasad kezd lecsúszni, (és általában akkor baszódik szét a bőr) megfogja azt, és így a bőr szétrepedését is megakadályozza! :P mekkora találmány ez!!! Ilyen még nem volt, amikor Makett rúgdalta ki a ház oldalát a hasamban. ;) ilyen kell neked!!! Biztos ami biztos alapon. Bár, ha nem vagy olyan bőrfeszülős fajta, akkor nem is lesznek csíkjaid sem. Nekem vannak, olyan vagyok,mint egy zebra. Ami nem jelent azt, hogy bárki átmehet rajtam ;)

Amúgy mielőtt bárki másra gondolna: Rubint dvd-je csak azért van nálam, mert valszeg ezer forint alatt tudtam megvenni a 3-1ben kiadást, amiben két normál szadizás mellett a kismama torna is ott van. Hát azt csak kíváncsiságból néztem meg... de ez a luvnya mind a 3 dvd-n ugyanazt a szart nyomra ugyanúgy. A kismamáknál van egy kis eltérés, de 1-3 hónapig az is dettó megegyezik a másikkal. A többi trimeszternél meg olyanokat csinál, hogy egy nem terhesnek is sok lenne! bakker, nekem végig kéne nyomnom terhesen, kiesne a gyerek belőlem ;) nem is csodálom, hogy miért aggódtak sokan, hogy ki tudja e hordani a gyerekeit...

Korán reggel sírok a röhögéstől. :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Nem csodálkoznék ha sörbontóval meg dugóhúzóval a kezében látná meg a napvilágot :P ;) ;)

Én szerintem a szülési feeling miatt nagyon csodálkoznék!!! :D azért sörbontóval meg dugóhúzóval nem "csúszik annyira ", mint ahogy abban a bizonyos sörreklámban mondják. brrrrr :)

Link to comment
Megosztás:

Boldog névnapot azuradnak Melinda ;) hozzon zsákba meleget (ne buzeránst :P )

Meg a Sörös Sanyi fiamnak is boldog névnapot!!!!

Köszönjük szépen!! És mi is S.S.-nek nagyon boldog nevenapot kívánunk. Annyira de annyira el van veszve!!! :)

Amúgy Hajni!Kezdem átérezni a tavalyi vetődés miatti fenékcsontfájdalmadat. 2 napja se ülni se menni nem egyszerű és csak romlik a helyzet! ;) Sajna a mantázás se segít a fájdalmamon sokat. sőt alig tudok kikecmeregni egy 30-40 km-es út után a recaroból. :D Azt mondják,ez előfordul( mármint a keresztcsontfájdalom) , nade ejnyemán!!! Nekem sose fájt a keresztcsontom. Lehet álmomban Fürinek megint leesett a szanditalpa ;) és elvetődött velem is?

Link to comment
Megosztás:

Te bakker! :) te még mantázol??? Szülés előtt két hónappal??? ;) vazze, kirázod magadból a gyereket ;)

mikor a húgom már nagyon szülni akart, mindig mondtam neki, hogy szívesen elviszem autókázni, és garantáltan megindítom a szülést humán eszközökkel :D hogy állsz mos egyébként? Mikorra tippelik a születést?

Link to comment
Megosztás:

ilyen let a kocsi ;)

Bakker Csabi! (kurvájul remélem, hogy jó nevet jegyeztem meg ;))

:lol: megleptél! ;) Nagyon-nagyon jó lett! :D Két dolog szokott történni, miután valakinek széttörik a mantája: vagy jobbat csinál, mint előtte, vagy szarabbat, csak hogy guruljon... hát nekem az első is bejött, de ez tipikus példája a "jobbat csinál, mint előtte"-re :)

Hát nagyon oké.. lehet, hogy a csodaszarvas mondatja velem, nem tudom, de rendben van a dolog :P ügyes vagy ;) szépo munka és társai! :o

Az air brusht ugyanaz a fickó csinálta, aki az előzőt is? Szép munka az is ;) mennyiért mérnek mostanában egy ilyen air brusht, ha szabad érdeklődni?

Én még nem tettem le az én ilyen jellegő terveimről, csak azért kérdezem :D mondhatni: piacot kutatok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.