Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Erre me hol találtál rá? :excl:

A legjobb fűrészporos ivónak tűnik a környéken, akármi is van kiírva rá :(

Hogy menne jól, hát zárva van, nem látod? :lol:

Amúgy én a Hajni helyében lehet hogy ellátogatnék oda, mert ha már róla nevezték el a helyet, sztem kutya kötelességük ingyen kaját adni!

Keressük meg és egy zarándokutat szervezzünk le :lol:

Link to comment
Megosztás:

Erre me hol találtál rá? :excl:

A legjobb fűrészporos ivónak tűnik a környéken, akármi is van kiírva rá :lol:

...

Keressük meg és egy zarándokutat szervezzünk le :lol:

A Bartók Béla úton van a Móricz Zs. krt.-hez közelebb eső részen. A kép bal oldalán látszik a mellette lévő házszám is :(

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok van pár eladó manta cucc ha valakit érdekel: ),manta komplett műszerfal jó állapotú, gyári manta kormányom középpel együtt,gyárikocka(béka)lámpa kerettel együtt hibátlan állapotú,manta hella köd lámpa,ascona forti ködlámpa.Manta króm lökhárítóhoz gumicsík babával együtt.remotec alufelni 1972-es kiadású 6x13-as et20-as (4x100) gumistól(185/70) a gumi90%os 40.000ft.e-mail:csaboca3@freemail.hu

Link to comment
Megosztás:

Sehová nem megy itt van a pincében egy pár évek óta. :excl:

Szerintem az annyira nem kopó alkatrész,hogy kurrens legyen. B)

Oké, akkor egy karton sör cserébe érte meg a kicserélésért korrekt, nem? :lol:

Én nem nagyon vagyok híve a természetbeni fizetésnek, hiába kérték úgy ;) de gondoltam valamit azért csak illik :o

Egyébként a speremet is újra kel fokolni vagy mi, mert lóg... még jó, hogy csak a sperem lóg, nem a seggem, vagy egyéb testrészem :( akárhogy nézem, itt ezt a kocsit muszáj lesz megborítani jövőre és újrarakni, mert azért így, öt évvel a megépülése után és a napi használatnak köszönhetően jönnek elő sorban a hibák :lol: bár szerintem ez így is jó eredmény, főleg, hogy a hepiből elkövetett motocseréken kívül semmit nem nyúltunk eddig hozzá...

Amúgy meg meg sem lepődök már az ilyen szarságokon, mert lassan fél éve külön figyelmet szentel nekem a Sors nevű valami, és kitüntetett figyelme által változatosabbnál változatosabb csapások és megpróbáltatások érnek :lol:

Lassan pedig tényleg hallgatnom kéne Yodára, hogy inkább külső szemlélőként nézzem a dolgokat... :D lehet, hogy akkor nem csavarodnék be... :D bakker, a téli garnitúrámat adományként kaptam, a múlt héten sírva tettem fel a használtautóra a mantám - de aztán le is szedtem, mert egész éjszaka rémálmaim voltak, meg kiabáltam álmomban, aztán a Makett visszaszólt, hogy 'most velem balhézol, anyu?', és akkor megértettem, hogy talán nem ezen a nyúlcsapáson kéne haladnom ;) meg amúgy is... mit kapnék a érte? Ennyit nem ért az egész ötlet... néha a tököm tele van mindennel... és ráadásul olyan mélyfilozófiai kérdések ötlenek fel bennem, hogy komolyan a jeditanács elé fogok járulni már... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Itt a tél és gondoltam ideje a téliszettet összeszedni. Volt három gyári mantafelnim, kitaláltam,hogy stílusosan azokat felgumiztatom, szerzek mégegyet és gyári cuccon fog gurulni. A lagzira egy algyői mantástól kaptunk egy beváltható kupont :( ,hogy válogathatunk az udvarán felhalmozott kincsekből és el is kunyiztam egy felnit. Így már volt 4!!!LEgumiztattam mindet, kicst rozsdásak voltak. Vettünk kromofágot, de hetekig nem tudtunk hozzányúlni.Pedig egy 20-asért kapot volna gummákat. Ekkor racing-bazáron felhívták a figyelmem ,hogy valaki 4 mantafelnit árul gumistól Pesten. Pont arra járt Sanyi múlt héten és meg is vettük. KIss Lajostól!!! :lol: mint ahogy a helyszínen kiderült.

Szóval hirtelen 4 év után beszereztem 8 db felnit, 4 gumival. TEgnap pedig gondoltuk optimistán,hogy fel is szereljük. Ekkor Sanyi szólt,hogy nem megy!

BAkker elfelejtettük,hogy rekord 2.2 féknyergem van. :lol: ÉS nem ment fel a felni. Majd elsírtam magam. Ennyi évnyi felnivadászat után kuka a dolog? De meglett a megoldás. Kapott vagy 5 cm széles pogikat . Na úgy felment a felni. Nem hittem volna,hogy ennyi macera van egy egyszerű kerékcserével. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Nem vállalok cserét. De tudok olyat aki talán de az is Esztergomban van.

Ha gondolod lefotózom megnézeted valakivel és,ha jó akkor elviszed.

Nem kell köszi :excl: már ki lett cserélve tegnap, csak úgy elméletben érdekel,, hogyha nem kértek pénzt, akkor a sör jó e... bár :( ha jobban belegondolok :lol: opeles körökben teljesen elfogadott fizetőeszköz a sör :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

BAkker elfelejtettük,hogy rekord 2.2 féknyergem van. :lol: ÉS nem ment fel a felni. Majd elsírtam magam. Ennyi évnyi felnivadászat után kuka a dolog? De meglett a megoldás. Kapott vagy 5 cm széles pogikat . Na úgy felment a felni. Nem hittem volna,hogy ennyi macera van egy egyszerű kerékcserével. :excl:

:lol: :lol: sok szar vasdarab, mi? :o ki a fene tarja nyílván, hogy melyikbe mi van :D :D B) ez a nagyság átka :lol: egyébként mondom, idén valahogy ez a kerékcsere nálam is hosszabbra nyúlt. Elsőre ugye az, hogy leeresztett - másodszorra meg már hozzá sem nyúltam, hanem megkértem valakit, aki viszont vagy három órát fetrengetta kocsi alatt és sorolta, hoyg mit meg hogy kéne... :(

Link to comment
Megosztás:

...a múlt héten sírva tettem fel a használtautóra a mantám - de aztán le is szedtem, mert egész éjszaka rémálmaim voltak, meg kiabáltam álmomban, aztán a Makett visszaszólt, hogy 'most velem balhézol, anyu?', és akkor megértettem, hogy talán nem ezen a nyúlcsapáson kéne haladnom :D meg amúgy is... mit kapnék a érte? Ennyit nem ért az egész ötlet... néha a tököm tele van mindennel... és ráadásul olyan mélyfilozófiai kérdések ötlenek fel bennem, hogy komolyan a jeditanács elé fogok járulni már... :excl:

Ilyet meg ne halljunk (lássunk) még egyszer! :( :lol:

Ne keseredj el, nem érdemes. A megoldást úgyis Te fogod kitalálni. :D :o

Különben is, hogy fogunk akkor pörögni a Mantával :lol: Vadkerten? :lol: :lol: B)

Link to comment
Megosztás:

Ilyet meg ne halljunk (lássunk) még egyszer! :excl: :(

Ne keseredj el, nem érdemes. A megoldást úgyis Te fogod kitalálni. ;) :D

Különben is, hogy fogunk akkor pörögni a Mantával :lol: Vadkerten? :lol: :lol: ;)

A millenium falconnal?

Sehogy! :D

Hajnalkám drága: ezért vannak az opeles barátaid, hogy ha baj segítenek! B)

Szal ne legyen nehéz a kezed és vegyed fő a kagylót és parázzál bele a telcsikébe jó? :lol:

Ja és Dr. Csernus rendel ám MSN-en...tudod! :o

Link to comment
Megosztás:

:( jóvanna :lol:

akkor kérdés:

most a legnagyobb bajom, hogy korrekt fingszagot csináltunk a Makettel a lakásban DE! NEM ÚGY, ahogy gondolnátok :lol: karfiolt főztünk :lol: a kereszthuzaton kívül mi lehetne a megoldás? :lol:

És igen: a tízpontos válasz a "hogy fogunk pörögni a manátval" kérdésre a "sehogy" :excl:

éééééééééééés TIVnek küldöm a dalt:

retro sztájlban :o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.