Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

ezt a gondolatmenetet nehezen varrtam le :D úgy látszik egyedül én voltam így vele, mert a többiek hozzászólásaiból jöttem rá, hogy itt bizony még egy manta-baba érkezik :D Gratulálok! :D

Akkora bébi-bumm van az ismerőseim között, hogy ihaj! :D Kettős érzelem motoszkál bennem: az egyik, hogy lúzer vagyok, mert nekem nincs második, már férjben sem - a másik, hogy tök jó nekem, mert mások megszülik, megkínlódják, én meg csak úgy tetszés szerint válogatok majd, hogy kihez, milyen neműhöz és mennyi időshöz megyek babázni :o :P

Melinda 2012. 12.21-re világvégét ígértek ugyan, de ha túléljük, visszatérünk rá! :D

2-vel már én is nehezen fogok bírni, úgyhogy néha besegíthetsz egy kis dajkálásba, pl amíg reggelizek a talikon :)

NA nehogymá lemaradjak a buliról, nem lehet világvége. Ez már a sokadik lenne. :) Érdekes,hogy manapság minden évben van legalább 2-3 világvége. Dehát így legalább van még egy okunk egyet bulizni. :D

Link to comment
Megosztás:

Gratulálok Melinda!

Azt azért elárulom, hogy a 2 gyerek még "csak" páros, viszont a 3 már "páratlan" dolog! :D :D

Bizony, ez így van. :)

Grat. Melinda. De ne álljatok meg 2nél. Nagycsaládosként annyi, de annyi kedvezmény jár. :)

Link to comment
Megosztás:

Figyelj már Melinda!

Nektek is kellene olyan családi autót venni, mint Need-nek nem? :D

Mer ugye a caprio coupe az családi autó lássuk be! :)

Mitől is nem? Nekünk eddig bevált. Tető nélkül sokkal könnyebb berakni a gyereket hátra. Ajtót meg ne nyitogassa ott hátul. Ha nincs, tuti nem is esik ki.

Manta is tuti ilyen téren, legfeljebb kicsit nehezebb betenni a gyereket hátra kb 2 évig, utána már bemászik egyedül is és élvezi.

Link to comment
Megosztás:

Mitől is nem? Nekünk eddig bevált. Tető nélkül sokkal könnyebb berakni a gyereket hátra. Ajtót meg ne nyitogassa ott hátul. Ha nincs, tuti nem is esik ki.

Manta is tuti ilyen téren, legfeljebb kicsit nehezebb betenni a gyereket hátra kb 2 évig, utána már bemászik egyedül is és élvezi.

Értsd az élcet... :D :) :) :D

Link to comment
Megosztás:

Hallod... :D beszartok! :o

Tegnap voltam egy szolid lánybúcsúban. Eddig jó. :D az kicsit gyanús volt, amikor a szervező kérdezte, hogy akarok e inni. Mondom, ja, ha a többiek is. Azt mondja ők akarnak, de nem lesz gond, mert van egy üveg bora :) (nem vw :D) na, gondoltam, az nagy piálás lesz, ha öten rámegyünk egy üveg borra, de mondom mindegy, majd viszek még.

A csajokat nem nagyon ismertem, épphogy tudtam, kikről van szó - leszámítva a búcsúztatott lányt. Áh, mondom leszarom, majd kimozgom valahogy :D

Ezt most muszáj pontosan leírnom, mert ma esett le, hogy miért néztek hülyén rám :D

- és, hogy lett vége a férjeddel?

- hát úgy, hogy... akármi habiszti , kb. két mondatban gyorsan levarrtam, hogy essünk túl rajta, mert mégis ha már frizurákat nézegettünk a neten, meg kibeszéltük a férfiakat, meg csupa olyan dolgot műveltünk, amiben én nem vagyok túl rutinos (még jó, hogy nem hímeztünk terítőket, vagy csomóztunk le egy 2x3méteres gobleint, miután megkötöttünk mindenkinek egy-egy rénszarvasos pulcsit :D) - lényeg, hogy és úgy zártam le, hogy ja, ja, tényleg nagy szarban maradtunk a kölyökkel, de a legdurvább akkor is az volt, amikor kiástam a szénpor alól egy kétezres blokkot.

És erre az ünnepelten kívül mindegyik olyan hülye érthetetlen fejjel nézett rám, hogy hozzá kellett tennem: ja, baszki, jól hallod! Egy kétezres motorblokkot vazze!

:P figyelj! ;) az elmúlt öt percben világosodtam meg, hogy azért nézhettek rám úgy, mert szerintem egy kétezer forintról szóló bevásárlást igazoló nyugtát hittek a kétezres blokk alatt és ezért nem értették, mi ebben a durva :) :D :P :D huh de kemény ;) máskor is megek! ;)

Link to comment
Megosztás:

Főzzééé Jánoskának! :D :D

De hogy jön

a főzés :) a kavarás miatt, vagy mi? :D ezt most tényleg nem vágom... vagy tényleg fuck anal és azért Jánoska meg mondjuk Ferike vagy akármi, mert az kreatív...? :P

:D betett nekem ez a lánybúcsú :) és hallod, még meg is kérdezi, hogy "felhasználtad a blokkot?" :o gondolom valamit becserélni, vagy visszavinni :D erre gondolhatott :D pfu... nagyon kemény a világ :D

Link to comment
Megosztás:

De hogy jön
a főzés :) a kavarás miatt, vagy mi? :D ezt most tényleg nem vágom... vagy tényleg fuck anal és azért Jánoska meg mondjuk Ferike vagy akármi, mert az kreatív...? :P

:D betett nekem ez a lánybúcsú :) és hallod, még meg is kérdezi, hogy "felhasználtad a blokkot?" :D gondolom valamit becserélni, vagy visszavinni :o erre gondolhatott :D pfu... nagyon kemény a világ :D

Olyasmire nem vagy nyitott-->kreativitás->főzzél vmi finomat->tele hassal meg majd nem akar szekszualizálni. :D

A kanál pedig kettős szimbólum. 1 amit már magad is leírtál, 2 főőzzé. :D

Link to comment
Megosztás:

Olyasmire nem vagy nyitott-->kreativitás->főzzél vmi finomat->tele hassal meg majd nem akar szekszualizálni. :)

A kanál pedig kettős szimbólum. 1 amit már magad is leírtál, 2 főőzzé. :)

:D na, így már vágom :P

Tényleg! J0hnny megkaptam az üzenetet a hétvégével kapcsolatban, de sajnos másfajta disznóvágásra fogok menni: esküvőre :D (nem az enyémre :D )

Link to comment
Megosztás:

:) na, így már vágom :)

Tényleg! J0hnny megkaptam az üzenetet a hétvégével kapcsolatban, de sajnos másfajta disznóvágásra fogok menni: esküvőre :D (nem az enyémre :D )

Hm, és ez elég ok, hogy ne tudd magaddal vinni mint a partnered, vagy fiad, vagy lányod vagy mi? :P :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.