Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

J0hnny! :P El is felejtettem mondani, hogy múltkor mentem Győrbe, és a pályán láttam egy teherautót, aminek a platójára egy zöld toi-toi wc volt pakolva és az volt ráírva, hogy "J0hnny" :P neked van saját toi-toi-d? :P

Most viccelsz?

A királyi wc-t hozzák utánam, nekem még a szarom is vagyonokat ér! :angry:

Azért ez kedves: wc-re nézel és rám gondolsz. <_< :P

Link to comment
Megosztás:

Most viccelsz?

A királyi wc-t hozzák utánam, nekem még a szarom is vagyonokat ér! :angry:

Azért ez kedves: wc-re nézel és rám gondolsz. <_< :P

Nem a sloziról jutottál eszembe, hanem azért, mert rá volt írva a neved! És tudod mit gondolok??? Hogy te tudtad, hogy arra fogok menni, és felbéreltél valakit, aki egy rólad elnevezett budit hurcol oda-vissza az autópályán, hogyha megyek, akkor lássam, és eszembe jussál - mert olyan sajátos humorod van, hogy éppen ez jutott eszedbe :P

Levezettem már azt az elméletemet, mely szerint a népesség jedikre és sithekre osztható fel? Van benne egy logikai bukfenc ugyan, mert sithből mindig kettő van: a mester és a tanítványa (nem tanítványai, mint a Mester Tamással :P) - de attól még eléggé komoly, főleg, hogy a midi-chlorian szint mértéke jelentősen befolyásolja a rendszert stb. stb.... van egy találmányunk is, de ezt majd később szórom elétek :P

Link to comment
Megosztás:

Nem a sloziról jutottál eszembe, hanem azért, mert rá volt írva a neved! És tudod mit gondolok??? Hogy te tudtad, hogy arra fogok menni, és felbéreltél valakit, aki egy rólad elnevezett budit hurcol oda-vissza az autópályán, hogyha megyek, akkor lássam, és eszembe jussál - mert olyan sajátos humorod van, hogy éppen ez jutott eszedbe :angry:

Levezettem már azt az elméletemet, mely szerint a népesség jedikre és sithekre osztható fel? Van benne egy logikai bukfenc ugyan, mert sithből mindig kettő van: a mester és a tanítványa (nem tanítványai, mint a Mester Tamással :P) - de attól még eléggé komoly, főleg, hogy a midi-chlorian szint mértéke jelentősen befolyásolja a rendszert stb. stb.... van egy találmányunk is, de ezt majd később szórom elétek :P

Na ezen okfejtések miatt várom már vadkertet!Pár pia után mi lesz ott...a nüRnbergi per közönséges családi vita lesz ahhoz képest! <_<

Link to comment
Megosztás:

Erről az jutott eszembe, mikor

Schuszter Lóránt nagyon örült <_<

(fogalmam nincs, melyik hülye tette fel, de nálunk tényleg így mennek a dolgok)

J0hnny az a helyzet, hogy Vadkertre be akartam fejezni a könyve, hogy dedikálva átnyújthassam neked, de csúszni fog a projekt (bizonyos írói válságok miatt, de már szívom fel magam megint) - viszont olyan íve lesz, hogy olyat még földi halandó nem varrt le, és be fogom a végére bizonyítanai, hogy mindenhonnan ugyanoa jutunk :angry:

Hétvégén rájöttem, hogy a Makett ha olyan 60 évvel ezelőtt már élt volna, akkor ő lett volna a Hitlerjugend reklámarca :P

Link to comment
Megosztás:

Miből jöttél rá? És beöltöztetted legalább? Képeket akarunk!! :P

Abból, hogy neki nem lehet parancsolni :P és közölte, hogy ő azért nem rak rendet a szobájába, ha mondom neki, mert akkor csorbulna a büszkesége és olyan lenne, mintha megalázkodna :P erre megkérdeztem, hogy te nem érzed magad felsőbbrendűnek véletlenül? A válasz két perc elmélyült csend után az volt, hogy: "De. Miért szerinted talán nem vagyok az? <_< " :P és ehhez képzeld hozzá a nagy kék szemeit, meg a szőke haját, ami a II. Világháborúban totál elég lett volna a túléléshez :D

Na, innen jött a Hitlerjugend reklámarca ;) terepszinű bibiniben pózolt volna az óriásplakátokon (ami akkor még nem is volt), meg a Playboyban (az sem volt még akkor) horogkeresztes zászlóval letakart pucér testtel ;) a kis árja... :angry:

Link to comment
Megosztás:

Na, innen jött a Hitlerjugend reklámarca :P terepszinű bibiniben pózolt volna az óriásplakátokon (ami akkor még nem is volt), meg a Playboyban (az sem volt még akkor) horogkeresztes zászlóval letakart pucér testtel :P a kis árja... :P

Én pedig, mint egy igazi árja harcos (csak nézz rám, há mond hogy nem vagyok fajtiszta árja) csakis fajfenntartás miatt, beporoznám az über bibéjét! <_< :angry: :P

Link to comment
Megosztás:

Én pedig, mint egy igazi árja harcos (csak nézz rám, há mond hogy nem vagyok fajtiszta árja) csakis fajfenntartás miatt, beporoznám az über bibéjét! <_< :angry: :P

Mert te nem vagy pedo.. mi? :P :P

Amugy akkor meg kell verekedned érte Tomival. :P :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Na ha makettet így ostromolják a férfiak, akkor lassan nekem is félnem kell. MErt nekem is van egy gyönyörű kék szemű, talán szőke hajú kicsi lovagom, aki tegnap megtámadott egy 1 éves kislányt a szomszédban. Meg akarta fogni a kezét, de a kicsi szende csajszi elhúzódott, erre a fiam mérgesen ment utána, hogy de ő akkor is barátkozik!!! :angry:

Még pár év és : FÉljetek lányok!!! <_<

Link to comment
Megosztás:

Na ha makettet így ostromolják a férfiak, akkor lassan nekem is félnem kell. MErt nekem is van egy gyönyörű kék szemű, talán szőke hajú kicsi lovagom, aki tegnap megtámadott egy 1 éves kislányt a szomszédban. Meg akarta fogni a kezét, de a kicsi szende csajszi elhúzódott, erre a fiam mérgesen ment utána, hogy de ő akkor is barátkozik!!! :P

Még pár év és : FÉljetek lányok!!! <_<

Apja fia! :angry: :P :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.