Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Mi is mindenkinek áldott ünnepeket kívánunk :D

J0hnny! Kösz a videót, mindenki meghal a végére - nem érdekes :devlish:

A lányaim sütöttek mézeskalácsból pedomacit. Szeretettel ajánlják neked az én buzdításomra a facsebukon :devlish:

Na, felveszem a télanyó rucimat, oszt belevágunk a merikrisztmiszbe...

Szeptember óta hallgatok karácsonyi dalokat, mert a Makett már akkor karácsonyi hangulatban volt. Ma felkelt, mert ő sütötte a pulykát (tök jó lett :lol: ) és a Doors-tól kezdve Pink Floyd-ig minden volt, csak karácsonyi dal nem :icon13: na de majd most :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Mi is mindenkinek áldott ünnepeket kívánunk :devlish:

J0hnny! Kösz a videót, mindenki meghal a végére - nem érdekes :devlish:

A lányaim sütöttek mézeskalácsból pedomacit. Szeretettel ajánlják neked az én buzdításomra a facsebukon :icon13:

Na, felveszem a télanyó rucimat, oszt belevágunk a merikrisztmiszbe...

Szeptember óta hallgatok karácsonyi dalokat, mert a Makett már akkor karácsonyi hangulatban volt. Ma felkelt, mert ő sütötte a pulykát (tök jó lett :D ) és a Doors-tól kezdve Pink Floyd-ig minden volt, csak karácsonyi dal nem :icon13: na de majd most :D

Csókolom a lányaid! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem kicsit gyanús ez a baleset.... :lol:

J0hnny! hol voltál te ebben az időszakban? :D mert ugye azt tudjuk, hogy te lovakat versz reggelente agyon... :devlish: elképzelhetőnek tartom, hogy agyonvertél hat lovat és kidobáltad őket az útra... :devlish: ez nem volt szép dolog! :icon13:

:icon13:

Tuti h a J0hnny volt az , be is ismerte hogy reggelente lovakat ver agyon a dorongal..

Link to comment
Megosztás:

Na mi van? :devlish: ez a libánk megdöglött, vagy mi? :icon13:

Halódnak a mantások? :icon13:

Írhatnék jó sztorikat -pl. valamelyik nap az egyik nagyáruház autós osztályán kialkudtunk egy mantára meg ilyesmik - vagy hogy pisil a vízpumpám - vagy hogy megint jól felkúrják az amúgy sem olcsó benzint (mondjuk ez pont elég szar sztori) - de magamban nem nagyon szeretek beszélgetni... :lol: bár a tévében is az a jó, hogy nem pofázik vissza :D

Gondolom mindenkinek jó sok más dolga van... :D

Viszont kötelességem figyelmeztetni mindenkit, hogy Makett hamarosan elvégzi a kreszt, úgy számolom, hogy olyan 5 bukáson belül le is vizsgázik, és aztán lehet rettegni az utakon :D bárhol feltűnhet majd :D de tényleg! BÁRHOL! :devlish:

A nagyokosok persze beijesztették, hogy a manta sok egy nőnek (nem baj, nekem is ezt a vakert nyomták, aztán "még mindig ugyanúgy állok a színpadon" - hogy egy stílusos tankcsapda idézettel éljek :D) - de én akkor is azt mondom, hogy nagy autó - nagy köbcenti - hátsókerék - és akkor leszek biztos abban, hogy a lányom tényleg biztonságosan megtanult közlekedni, és nem a gép elektronikájára hagyatkozva lavíroz majd az utakon B)

Múltkor azon vihogtam, hogy milyen szürreális kép már, hogy valamikor a jövőben (de akár már most is) beviszed a mantát a nagyon jó hozzáértéssel rendelkező szakszervizbe, és a szaki laptoppal a kezében keresi a csatit, hogy hogyan olvassa ki a hibakódot :D a fa*szkalapok :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.