Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ha valaki egy leendő talit dícsér az már csak feltétlenül probléma meglétét feltételezheti ? :D

Nagyon bölcs gondolat! És IGEN! Tényleg igazad van. Mert ha nem lenne probléma, akkor nem is gondoltam volna, hogy van, és akkor... bla,bla,bla.

Igaziból az a probléma, hogy csak most tudtam betenni ide a felhívást, mert most pontosodtak a dolgok annyira, hogy be merjem tenni. Bár hozzátartozik az is, hogy az asconaclubosok inkább az index fórumon irogatnak. Mással remélem nem lesz gond. Ennyit a kifogásokról.

A kadettkulboz meg annyit, hogy a mi talijaink egysze talán majd kinövik annyira magukat, hogy ne csak asconások jöjjenek...

Sziasztok!

Link to comment
Megosztás:

A kadettkulboz meg annyit, hogy a mi talijaink egysze talán majd kinövik annyira magukat, hogy ne csak asconások jöjjenek...

Szóltam a fórumunkon hogy lesz ez a tali. Ha ráérnék és főleg ha arrafelé laknék tuti csörögnék nálad és mennék.

Amúgy szerintem addig jók ezek a talik amíg ott van egy baráti társaság, nem bizti hogy jobb egy nagy tali :D

Érezzétek jól magatokat!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A hétvégén ASCONACLUB bográcsos-bulit tartunk.

pontoscíme:

Gémes TE pihenőháza

3253 Istenmezeje, Dózsa György u. 11.

Heves - Borsodi Dombság

Istenmezeje nagyon jó hely, és gyönyörű. Sokat jártam ott és uncsim abban a csapatban focizott évekig. Nézzétek meg a sziklás hegyoldalt, és kérdezzétek meg a történetét, érdekes. Óvatosan kell végig menni autóval azokon a részeken, eléggé kacskaringós :-))

Link to comment
Megosztás:

Mi is a probléma?

:D ;) :P :D :D

legalább ide ne arra kelljen már feljönnöm,hogy fikázódtok egyből a ######omba..... :D

nézegettem a képeket,frankón olyan,mint a mi régi taliaink...iszonyat jó....mostmár nincs is talink normális ahhoz képest a társaság is darabokban...szóval,nem biztos,hogy jó,ha egy kis klubbnak,nagyon nagy találkozója van! jó lehetett!!! a rambócica videón jót röhögtem! :D

Link to comment
Megosztás:

:D ;) :P :D :D

nézegettem a képeket,frankón olyan,mint a mi régi taliaink...iszonyat jó....mostmár nincs is talink normális ahhoz képest a társaság is darabokban...szóval,nem biztos,hogy jó,ha egy kis klubbnak,nagyon nagy találkozója van!

Hát nekem elég nagy csalódás volt az idei februári ilyen érdektelenséggel. Főleg a tavalyihoz képest, amikor volt kb 35-40 autó, meg vagy 60 ember.

De már megint kezdem beleélni magam...

Bocs az offért...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.