Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Kuttyer mutatta KK-on, a Vipercsíkokat leszámítva jónak tűnik

http://www.hasznaltauto.hu/2547998_opel_ascona_1988

A srác felvette velem a kapcsolatot, hogy nem-e tudok-e valakit, akinek kell a kocsi, mert nagyon szereti, de nem akarja megtartani, hátha az asconaclubbbon belül kell majd valakinek. De állítólag már 1000x volt fenn a használtautón és mégsem vitte el senki. Azt mondja, minden pöpec benne, nagyon figyelt rá. Ha valakinek ilyen kell, érdemes megnézni. Szerintem...

hozzászólásod szerkesztettem - Gelko -

Link to comment
Megosztás:

sztem az a baj h mattfekete és vipercsíkos :lol: nem túl jó előjel :lol:

Szerintem meg kék (nézd meg a többi képet is :-)), és az is baj, hogy elég hülyén nézne ki a szibafestő-mázoló, amikor kiszáll egy vipercsíkos kocsiból és leveszi a festékes létrát a tetőcsomagtartóról... Viccet félretéve a csíkok miatt csak fiatalok jöhetnének szóba, de azoknak ez túl öreg és főleg TÚL CIKI! :-(

Link to comment
Megosztás:

ciki asconával járni ? :lol:

tudom, hogy Te még nem vagy 27 éves (én meg már nem), és tisztelet a kivételnek, de szerintem a mai fiatalok nem szívesen vesznek asconát. Meg eleve 6-10 évnél öregebb autót. Én erre gondoltam. Inkább jár busszal, amíg meg nem veszik neki az új corsát vagy clio-t.

Link to comment
Megosztás:

tudom, hogy Te még nem vagy 27 éves (én meg már nem), és tisztelet a kivételnek, de szerintem a mai fiatalok nem szívesen vesznek asconát. Meg eleve 6-10 évnél öregebb autót. Én erre gondoltam. Inkább jár busszal, amíg meg nem veszik neki az új corsát vagy clio-t.

ebben sajnos lehet valami nem épp divatautó de majd azzá tesszük :lol:

Link to comment
Megosztás:

ebben sajnos lehet valami nem épp divatautó de majd azzá tesszük :lol:

Akkor azért akarod eladni a Tiédet, hogy más is megismerhesse az asconázás érzését, és ezzel így népszerüsítjük, amiből egyenesen következik, hogy divatautóvá válik? :lol:

Vagy mégsem adod el...

Én nem akarom, hogy divatautó legyen belőle. Legyen inkább különlegesség!

Link to comment
Megosztás:

Akkor azért akarod eladni a Tiédet, hogy más is megismerhesse az asconázás érzését, és ezzel így népszerüsítjük, amiből egyenesen következik, hogy divatautóvá válik? :lol:

Vagy mégsem adod el...

Én nem akarom, hogy divatautó legyen belőle. Legyen inkább különlegesség!

nincs hirdetve sehol :) találtam egész jó megoldást a biztosításokra ezért per pill az ascona és a kadett is marad...de még mindig azt mondom h ha jön egy jó ajánlat az asconára akkor elgondolkozom rajta.... :lol:

az a baj hogy ha felújítom akkor rendesen meg kéne csinálni h a köveztkező 10 évre jó legyen :P de az rettent pénz (nekem) félmunkát végezni ( kerékív,küszöb,olcsó fény) meg fele annyi pénz és pár évig még jó de az meg nem az igazi :P de jövőre kell vmit csinálni rajta mert meg kell fogni a rozsdát...

Link to comment
Megosztás:

Üdv az asconásoknak. Lehet hogy én le vagyok maradva de most lettem asconás. És már van problémám is. A műszerfalon az olajnyomás jelző alatt kigyulladt egy lámpa de nem tudom hogy ez mi.SEGITSETEK

fejből sajnos nem tudom :lol: milyen szinű ? mi van az ábrán ? :lol:

Link to comment
Megosztás:

a kézi szivató a kormánytól balra van a lámpakapcsolótól jobbra le, esetleg nézd meg h van-e...ha nincs akkor egy téglalap alakú lap van csak a helyén....

A probléma megoldódott. Mindenkinek köszike szépen!!!! Aszivatóval volt a gond ami kézi és valahogy kihúzódhatott .

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.