Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Üdv mindenkinek!

Már régen jártam erre, sajna, de most hogy elkezdtem melózni, több időm lett netezni :-))

motor cserére adtam a fejem, de még nem tudom, hogy milyen típus jó a verdámba.

Ha tudtok segíteni, vagy jó ötletet adni, akkor azt szívesen veszem.

78'-as B Ascona 1.2s motorral vergődik 130-al és 10l eszik.

Valami dübörgősre gondoltam, ennyi bengával minden elmegy.

köszi ..by Sasa

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Már régen jártam erre, sajna, de most hogy elkezdtem melózni, több időm lett netezni :-))

motor cserére adtam a fejem, de még nem tudom, hogy milyen típus jó a verdámba.

Ha tudtok segíteni, vagy jó ötletet adni, akkor azt szívesen veszem.

78'-as B Ascona 1.2s motorral vergődik 130-al és 10l eszik.

Valami dübörgősre gondoltam, ennyi bengával minden elmegy.

köszi ..by Sasa

Hali!

Ha valaki adna nekem egy Ascona B 2.0-ás mocira való olajdeknit az olajszivattyú szivócsonkjával együtt akkor én naon szivesen jelképes összegért (10 ezer HUF) odaadnám a komplett 2.0-ás karbis mocimat a kocsimból.Az is 8-10 lityót eszik, de van hozzá egy húzós karbim amivel megy mint állat, de akkor behörpinti a 15 lityit.Amúgy a mostani verzióval 180-at megy.A dekni meg egy 2.2 injektoros mocira lenne, és akkor nem kell megbontani azt ami a kocsimba van jelenleg.

levelet e-mailcimre várok, ja és nyugodtan jöhet a telefon is :-D

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Kicsit bajba vagyok!

Nem tudok dönteni!

Szeretnek valmai autot venni majd tavsztajékán de nem tudom dönteni hogy Ascona-kadett-astra legyen!

Minden fele kepp 1.8-2.0 ba gondolkodok kadett bol meg GSI!

Mi az ami az ascona mellet szol?

Mert nezegettem és azok asconak amik tetszenk 300-400 körül vannak mondjuk ezek patent állapotba vannak képrül itélve kadett 1-2százzal több és az astra ia megint egy két szazza több!

Mondjuk az astra az ara miadt kicsit kiesik a jatekbol!

Köszi a tanacsokat!

Link to comment
Megosztás:

ugyanabban az árban gondolkozva kapsz egy nagyon szép asconát vagy egy nagyon kaka astrát...bár 3-400ért nemnagyon van épp astra asszem...

a www.hasznaltauto.hu-n pl most van 2 ascona ebben a kategóriában amit érdemes megnézni...

az Ascona vs. Kadett témáról inkább szóljanak az okosabbak mert én elfogult vagyok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát igen azért mondom hogy astra ha veszek akkor azt mar 800e környékén van!

Árban egyértelműen a Ascona a nyerő!

De ilyenekre lennék kiványcsi hogy fékek futóműmeg ilyenek azok milyenek benne!

Mert én minden féle képpen Optikailag és tuningolni szeretnem egy kis porig ültetéssel, De a motort közel gyári állapotba szeretnem és nem széthajtani!

Egyébkén mit eszik egy 1.8-2.0 ascona a nincs piszkalva a motor és ugy 120-130 körül jár vele az ember?

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Egyébkén mit eszik egy 1.8-2.0 ascona a nincs piszkalva a motor és ugy 120-130 körül jár vele az ember?

Sztem benzint :D :lol: :) :(

Én Ascira szavaznék (bár én is elfogult vagyok), de sztem szebb az eleje, nagyobb a motyótér (=több hangcucc fér be :D ) stb stb.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.