Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Látom nem nagyon érkeznek ide a problémák, ez valószinűleg azt jelenti hogy nincsenek is :roll:

Véleményem szerint kevés olyan új autó gördül le Opeléknél a futószalagról amivel kevesebb probléma lenne öreg korára, mint a jó öreg Asconával..

Csácsumi sportkormány..

Hello!

Nemsoká szólok én hozzád,ne aggódj!

Nemrég jutottam hozzá talán a legkedvesebb autómhoz,ami életemben lesz,és kb november közepe felé kezdjük el rendberakni,faragni...

Szerintem foglak zaklatni eleget,úgy érzem...:P:):D:):D

Üdv

R.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem meg intézze el a forgalmiját, aztán akár papírműszakit is, aztán adja el 150e.-ért.Még mindig jobb, mint az ilyen elveszett forgalmi, meg egy hóember elvitte, meg egyébb kamudumák.Ha meg 2 éve ott áll csak a parkolóban, akkor mikor készült a kép, és tsai.Szal ez szvsz így egy kissé fiktív. :?

Link to comment
Megosztás:

Hát persze hogy kissé fiktív. De 25-ért szvsz kis túlzással még akkor is megéri, ha csak a 4 kerék maradt meg az autóból a fényképen láthatóhoz képest...

Kétségtelen, de jobb az, ha minden rendben van a vassal.Még a műszakit is meg lehet oldani átírás előtt, de engem érzékenyen érint az ilyen öreg vasakkal bánásmód.Mert én pl. kapásból egy restaurálásra váró vasat láttam benne, ami úgy fog kinézni, mint Berlináé.

Link to comment
Megosztás:

Kétségtelen, de jobb az, ha minden rendben van a vassal.Még a műszakit is meg lehet oldani átírás előtt, de engem érzékenyen érint az ilyen öreg vasakkal bánásmód.Mert én pl. kapásból egy restaurálásra váró vasat láttam benne, ami úgy fog kinézni, mint Berlináé.

ezért irtam h csúnya gondolat :oops:

Link to comment
Megosztás:

...én pl. kapásból egy restaurálásra váró vasat láttam benne, ami úgy fog kinézni, mint Berlináé.

Jaazmás. Én egy téli (móka)autót láttam benne (ami valamilyen szinten tényleg csúnya gondolat), vagy pedig alkatrészforrást Berlina autójához. Ezesetben viszont a papír megléte súlyosan érdektelen. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.