Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Igen most vettem 1.8 -as és gyönyörű állapotban van. Most azzal kínlódom, hogy szeretnék riasztót + központizárat belerakni. Tegnapi "rongyos" :lol: tanács után sikerült a kárpitot is leszedni, de a hátsó ajtóban egyenlőre nem találok helyet az elektromos zárnak ( akad az ablakba mindenhol) . Sötét lett most, holnap folytatom.

Laca ! ( vagyik Tisztelt Tanár Úr ! )

most néztem a profilod, nem mostanában vetted az autót ? a használtautóról mintha ismerős lenne...ha az amire gondolok akkor szép darab :huh:

Link to comment
Megosztás:

Igen most vettem 1.8 -as és gyönyörű állapotban van. Most azzal kínlódom, hogy szeretnék riasztót + központizárat belerakni. Tegnapi "rongyos" :lol: tanács után sikerült a kárpitot is leszedni, de a hátsó ajtóban egyenlőre nem találok helyet az elektromos zárnak ( akad az ablakba mindenhol) . Sötét lett most, holnap folytatom.

akkor tudom melyik :huh:

nekem az 5 ajtósomba nem volt központi, most meg csak 2 ajtóm van :)

Link to comment
Megosztás:

sőt, azt hiszem még itt is volt hirdetve az autód :huh:

Sziasztok!

Eladó az asconánk, hátha valakit érdekel. 1986-os limuzin, 1,8-as benzines, felújított rozsda mentes karosszéria, nagyon jó motorikus, műszaki és esztétikai állapotú, a kuplungja nemsokára cserélendő, de egyébként hibátlan. Tel: 20-550-7294. irányár: 290.000,- Ft, http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

Link to comment
Megosztás:

Igen ez az, nem tudom miért nem tudta eladni. A vége 180 000 :lol: lett. Kocsit kellett cserélnem, mert én 3-4 évente régi, megfizethetőket keresek (nem akarok hitelbe belemenni) .

Ez kb. a tizedik volt amit megnéztem januárban. Szerintem ( és remélem ezt is mondom egy év múlva is) nagy szerencsém volt vele. Eredeti festés még rozsdapötty sincs rajta, valakinek mutattam, azt mondta ilyet még nem látott: a műszerfalon sincs egy repedés se, kárpiton sincs semmi. Eltudom képzelni, hogy tényleg csak 40 000 km-t ment, mint az órában van.

sőt, azt hiszem még itt is volt hirdetve az autód :huh:
Link to comment
Megosztás:

Igen ez az, nem tudom miért nem tudta eladni. A vége 180 000 :) lett. Kocsit kellett cserélnem, mert én 3-4 évente régi, megfizethetőket keresek (nem akarok hitelbe belemenni) .

Ez kb. a tizedik volt amit megnéztem januárban. Szerintem ( és remélem ezt is mondom egy év múlva is) nagy szerencsém volt vele. Eredeti festés még rozsdapötty sincs rajta, valakinek mutattam, azt mondta ilyet még nem látott: a műszerfalon sincs egy repedés se, kárpiton sincs semmi. Eltudom képzelni, hogy tényleg csak 40 000 km-t ment, mint az órában van.

képek alapján tényleg gyönyőrű volt de tehetnél fel ide is pár képet :lol: 290ért asconát nem nagyon lehet eladni sajnos :)

egyszer remélem élőben is láthatom :huh:

Link to comment
Megosztás:

Igen most vettem 1.8 -as és gyönyörű állapotban van. Most azzal kínlódom, hogy szeretnék riasztót + központizárat belerakni. Tegnapi "rongyos" :) tanács után sikerült a kárpitot is leszedni, de a hátsó ajtóban egyenlőre nem találok helyet az elektromos zárnak ( akad az ablakba mindenhol) . Sötét lett most, holnap folytatom.

Hali!

Ablaktörlő motor műkődik? Tudod a 200 forintos!!!

Karcsi vagyok Gyömrőről..

Link to comment
Megosztás:

benéztem ma a kabriohoz :) most h nincs benne akksi feltűnt h mennyire rohad az akksitartó tálca ezért teljesen felcsiszoltam majd lekezeltem...ha már arra jártam kicseréltem egy vízcsövet is - vmi kerti slag volt benne-így vettem :) jó volt kicsit foglalkozni vele...

ha esetleg tudná valaki h melyik tipus ültetőrugója jó asconába az jó lenne :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.