Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Board Computer


PetiGSI

Recommended Posts

Ugyan nem értek hozzá, de a D szálhoz kell szerezni érintkezőt a csatiba és akkor má jó is lesz. A G-t meg össze kell kötni a már benne lévő vezetékköteggel. :lol:

Akkor még 1 kérdés: ugye régi csatim van, 10 pines. Van bontásból 16 pines biztosítéktáblám, fejből tudja vki, hogy ugyanolyan érintkezők vannak-e benne?

Leg1szerűbb lenne előkotornom, csak nem mostanában leszek a közelében.

Link to comment
Megosztás:

Akkor még 1 kérdés: ugye régi csatim van, 10 pines. Van bontásból 16 pines biztosítéktáblám, fejből tudja vki, hogy ugyanolyan érintkezők vannak-e benne?

Leg1szerűbb lenne előkotornom, csak nem mostanában leszek a közelében.

Ugyanaz. Az érintkezője. a 10pinesnek mint a 16osnak. Én is most szereltem be bc-t és 10es pines biztitáblából szettem a pint az én 16osomba

Link to comment
Megosztás:

No, hogy ne legyek off: BC programozáshoz a D és G szálat is bekötöttétek, vagy csak elég a G-t? Mert a diagcsatimban a D érintkezője hiányzik, a G-re meg rá tudok kötni, arra ugye megy kábel. Invictus, Fpepe...?

Bekötöttem, sztem kell a programozáshoz. Én is bontott vezetékkötegből szedtem ki.

Link to comment
Megosztás:

Évjáratból lehet tudni. Ha megnézed a BC kódos táblázatokat, egy bizonyos évjárattól (asszem '94) már csak 16-os impulzus van.

Nem a BC-re gondoltam, honnan tudja, hogy a műszeregysége hány impulzusos, ha nem az autó alap tartozéka, hanem utólag tette bele?

Link to comment
Megosztás:

Nem a BC-re gondoltam, honnan tudja, hogy a műszeregysége hány impulzusos, ha nem az autó alap tartozéka, hanem utólag tette bele?

Jó eséllyel a 94 előtti 8 impulzusos. Ennek külön van az útszakaszjeladója, az a kis fekete "T" a hátulján. A későbbiek integáltak és 16 impesek. (De rosszul is tudhatom)

Link to comment
Megosztás:

Ádám!

B Corsa X14XE-be szerinted lenne értelme betenni astra GSi BC-t?

CC-n kivül minden funkció működhet vele?

pl fogyimérés stb.

Szerintem van. Ha belegondolsz fogyasztásjel is ugyanúgy van, tehát a funkciók működni fognak. Egyedül a tankszint ami kérdéses, hiszen a Corsa tankja kisebb, ezt nem tudom hogy kezelné a BC legegyszerűbb lenne kimérni azt a szálat. Bár van a BC-ben tankkorrekciós is, lehet pár litert állítgatni. Ha a tartályok is ugyanolyanok akkor az is műkszik.

Átnézegettem a PDF-et és ha megnézed ott is csinál tankkorrekciót....mikor -3,0 van kiíratva.

G Astra BC is szépen mutat. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.