Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Board Computer


PetiGSI

Recommended Posts

Megvan a megoldás!!!! Szerzek átalakítót és akkor ki tudom nyomni a gyári kijelzőre. Ez a Kenwood már annyira a szívemhez nőtt.

erre én is gondoltam, és amit ír invi 15 ezer, tehát létzik, nem pont olcsó, de ... ha eljutok oda, akkor sztem veszek majd bele.

valami link létezik erről, meg minden fejhez létező cucc ez?

Link to comment
Megosztás:

erre én is gondoltam, és amit ír invi 15 ezer, tehát létzik, nem pont olcsó, de ... ha eljutok oda, akkor sztem veszek majd bele.

valami link létezik erről, meg minden fejhez létező cucc ez?

Nem mindhez, Kenwood, Sony, VDO fejekhez van, általában a drágábbakhoz.

Link to comment
Megosztás:

Ebay-en néztem az átalakítót, ott 10alatt láttam kapásból, de csak kbre néztem, mert elfelejtettem a rádióm pontos típusát. Este megnézem és akkor mindent tisztázok.

Mondjuk az ebayes az vmi G-Astrás kormányvezérlőt is tartalmaz már ennyiért, ami ugye gondolom engedi a gyári multikormánnyal vezérelni a nem gyári rádiót.

Sztem ezzel együtt megéri, mert akkor a Radio textet is meg mindent ki tud írni, plusz nem kell nélkülözni az mp3-as cdket.

Persze az itthoni árak kicsit irreálisak, mint mindig.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként Hening BC-je, ugyebár valamivel újabb darab, szerintem gyengébb háttérvilágítással rendelkezett. Nem tudom mennyire van köze ennek ahhoz, hogy az én régebbi BC-m nagy csatijában van egy szál (piros-fehér), ami az újabb BC-ken már nincs, ez egy plusz táp.

Az igazából egy olyan táp, ami multec esetén az AC reléről figyeli a tápot, hogy kap-e villanyt az AC pumpa. Így figyelte, hogy mikor nincs fogyasztás. C20XE-nél kicsit bonyolultabb, de ott is ez a lényeg, hogy ha nincs injektor nyitás, akkor azon a piros-fehér madzagon nem jött villany.

Link to comment
Megosztás:

Ebay-en néztem az átalakítót, ott 10alatt láttam kapásból, de csak kbre néztem, mert elfelejtettem a rádióm pontos típusát. Este megnézem és akkor mindent tisztázok.

Mondjuk az ebayes az vmi G-Astrás kormányvezérlőt is tartalmaz már ennyiért, ami ugye gondolom engedi a gyári multikormánnyal vezérelni a nem gyári rádiót.

Sztem ezzel együtt megéri, mert akkor a Radio textet is meg mindent ki tud írni, plusz nem kell nélkülözni az mp3-as cdket.

Persze az itthoni árak kicsit irreálisak, mint mindig.

ha ráérsz nézd már meg milyen márkákhoz van ilyen ok?

Link to comment
Megosztás:

Az igazából egy olyan táp, ami multec esetén az AC reléről figyeli a tápot, hogy kap-e villanyt az AC pumpa. Így figyelte, hogy mikor nincs fogyasztás. C20XE-nél kicsit bonyolultabb, de ott is ez a lényeg, hogy ha nincs injektor nyitás, akkor azon a piros-fehér madzagon nem jött villany.

De én erre gyújtás tápot kötöttem...akkor ez nem jó megoldás. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.