Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Board Computer


PetiGSI

Recommended Posts

Sziasztok!

A BC abban az esetben is mutatja a fogyasztást ha az autó gázzal müködik, vagy csak a benzines üzemnél?

igen mutatja pont most próbáltam ki mert most raktam egy c16se motorra vectra a Bc ! ?

És az én autóm az gázos de tuti ha gázzal mész akkor nem fogja pontosan mutatni de az is biztos csak akkor fogja mutatni ha van valami injektor emulátor rákötve a gázra ill az injektorokra!

Link to comment
Megosztás:

igen mutatja pont most próbáltam ki mert most raktam egy c16se motorra vectra a Bc ! ?

És az én autóm az gázos de tuti ha gázzal mész akkor nem fogja pontosan mutatni de az is biztos csak akkor fogja mutatni ha van valami injektor emulátor rákötve a gázra ill az injektorokra!

Köszi!

Ezt honnan tudhatom, hogy van-e ilyen emulátor már benne? Vagy ezt külön kell berakni? Tudsz ebben segíteni?

motor: c14nz, ez központi injektoros, ebben ez müködhet?

Link to comment
Megosztás:

Köszi!

Ezt honnan tudhatom, hogy van-e ilyen emulátor már benne? Vagy ezt külön kell berakni? Tudsz ebben segíteni?

motor: c14nz, ez központi injektoros, ebben ez müködhet?

Hát ha már bent van gáz akkor kell legyen emulátor stb. kivéve ha kokány és kiváltották egy relével csak!

Tudok segíteni mit szeretnél ?

Link to comment
Megosztás:

Hát ha már bent van gáz akkor kell legyen emulátor stb. kivéve ha kokány és kiváltották egy relével csak!

Tudok segíteni mit szeretnél ?

:-)

Értem.

Rendes gázrendszer van benne, páhin csinálták. Valahogy meg tudom nézni, hogy benne van-e ez az emulátor, müködni fog-e?

Link to comment
Megosztás:

:-)

Értem.

Rendes gázrendszer van benne, páhin csinálták. Valahogy meg tudom nézni, hogy benne van-e ez az emulátor, müködni fog-e?

A központi injektoról szokták a kábelt el vezetni az emuhoz keres egy 4 lábu relét amibe van egy led meg egy potméter is a tüzfalon nézd meg!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sikerült hozzájutnom egy BC-hez. Minden átalakítás előtt rádugtam az autó TID-es csatlakozóját de a háttérvilágítás működésén kívül egyebet nem csinál. Szóval nem kér időbeállítást sem csak világít..

A kérdésem az lenne hogy ez jelent-e valamit az álmoskönyv szerint? :)

771759-20121115-Ijh21s.jpg

Link to comment
Megosztás:

Szép napot!

ALDL csatinál a BC-nél a G és D pin kell ! a G az a programozó száll a D az micsoda?

És mi felel meg tech kettőnél tehát OBD csatinál a G és D pinek ?

D az a diagnosztikai szál. ALDL csatiba be szokás kötni, OBD csatinál már nem kell sehova se, ámbár arra jó, hogy ha programozni kell a tankszintet.

OBD csatinál a 8-as pin felel meg, ami ALDL-nél a G pin.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sikerült hozzájutnom egy BC-hez. Minden átalakítás előtt rádugtam az autó TID-es csatlakozóját de a háttérvilágítás működésén kívül egyebet nem csinál. Szóval nem kér időbeállítást sem csak világít..

A kérdésem az lenne hogy ez jelent-e valamit az álmoskönyv szerint? :)

http://pics.coldline.hu/pics/771759-20121115-Ijh21s.jpg

ez a dolga. Arról a csatlakozóról kb csak a tápot kapja, a kék széles csatija nélkül mást nem is fog tudni. :rolleyes:
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.