Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

Érdekes, hogy az első szériás C-Corsákkal voltak gondok. Persze lehet, hogy amit én tudok az is egyedi, de unokatesómnak volt easytronikos aminek a kapcsolójával lett valami. Nem mechanikailag, hanem a computer mondta, hogy nem jó és csak automatában lehett használni és csak 3-asig váltott fel. Arra elég volt, hogy a szervízbe eljusson vele, de elgondolkodtató.

Utána volt neki újabb, szintén 'C' igaz rendes váltós (megjött az esze :) :lol: ) és azzal semmi gondja nem volt, pedig ABS, meg mindenféle elektromos kütyü abban is volt.

Szerintem valami nagyon béta verziókat adhattak ki először (gondolom a marketingosztály meggyőzte a vezetést, hogy jó lesz az...) és ezért nem volt még tökéletes. De igazából tényleg az a rossz az egészben, hogy a pórul jártak helyében lehet, hogy én is más márka után néznék, ha előtte nem lett volna még Opelem és nem lennék elfogult.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Érdekes, hogy az első szériás C-Corsákkal voltak gondok. Persze lehet, hogy amit én tudok az is egyedi, de unokatesómnak volt easytronikos aminek a kapcsolójával lett valami. Nem mechanikailag, hanem a computer mondta, hogy nem jó és csak automatában lehett használni és csak 3-asig váltott fel. Arra elég volt, hogy a szervízbe eljusson vele, de elgondolkodtató.

Utána volt neki újabb, szintén 'C' igaz rendes váltós (megjött az esze :lol: :huh: ) és azzal semmi gondja nem volt, pedig ABS, meg mindenféle elektromos kütyü abban is volt.

Szerintem valami nagyon béta verziókat adhattak ki először (gondolom a marketingosztály meggyőzte a vezetést, hogy jó lesz az...) és ezért nem volt még tökéletes. De igazából tényleg az a rossz az egészben, hogy a pórul jártak helyében lehet, hogy én is más márka után néznék, ha előtte nem lett volna még Opelem és nem lennék elfogult.

Másik hozzászólásokban van sz az easyről is, voltak vele szív@sok.De volt ott még sok más kellemetlen dolog is.S, nem csak az első szériás Corsáknál sajnos.

Viszont kicsit úgy megoszlanak a vélemények.Egyiknek bejön, és elfogadja minden hibájával együtt, viszont van olyan, aki rögtön másik márkába akar átülni pl. rönó, ami talán még nagyobb kapufa lenne..........

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

A következő problémám lenne:

Egy 94-es B Corsam van.

Ha leveszem a gyújtást (kulcs ki), és kinyitom az ajtót a belső világítás világít. Ez még rendben is van, de ha bezárom bár kisebb fényerővel, de tovább világit. Tehát valahonnan továbbra is áramot kap (teljesen lemerítve reggelre az aksit)

Az ajtónál lévő megszakítók és az utastér-világítás kapcsoló rendeben van, azok nem hibásak.

Ha ráadom a gyujtást akkor rendben működik, ahogy kell.

Mi lehet a gond????

Létezhet hogy egy relé bekavar?

Esetleg valami ötlet?

Hozzáértők sűrgős segítségét várnám!!!

Köszi.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Halihó!!

S.O.S segítségre lenne szükségem!!!!

Valaki tudna segíteni bekötési tanácsokkal mert vettem a b corsámba egy fordulatszám mérős km órát és a fordulat része nem megy!A motor x10xe 12 szelepes!!! az óra teljesen elektromos nem spirálos!

köszi a segítséget.pleas help:( :D

Link to comment
Megosztás:

Halihó!!

S.O.S segítségre lenne szükségem!!!!

Valaki tudna segíteni bekötési tanácsokkal mert vettem a b corsámba egy fordulatszám mérős km órát és a fordulat része nem megy!A motor x10xe 12 szelepes!!! az óra teljesen elektromos nem spirálos!

köszi a segítséget.pleas help:( :D

Helló

Azzal hogy beírod három helyre nem fogsz előbb választ kapni, ha valaki tud úgyis segít ha csak egyszer írod be. :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 8 months later...
  • 8 months later...
  • 4 weeks later...

Hello!

VAlaki nem tudja hogy corsa B esetében a hátsó vontató fedelet azt hogy lehet vissza tenni? mert beléjöttek s csak az pattant ki de akárhogy feszgetem nem adja meg magát.

Milyen minőségü és árú pollenszürőt ajánlott belerakni a kocsiba??? Nagyon párásodik

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.