Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Köszi Rulez, a Morzsa nevében is!

Nincs köze a kérdésemhez, de az a helyzet, hogy jelentenem kell Nektek, hogy a Corsa C GSI-m (az imént dicsért "Morzsa") eladó.

Azért írom ide Nektek, mert szeretném, ha jó kezekbe kerülne. Az árára nincs szükségem, semmi sem sürget.

Szóval valami jó gazdi kellene a Morzsának!

Azért adom el, mert veszek egy Astra OPC turbo-t, valamikor a hetekben jön meg.

Szóval, ha lehet, repüljön rá valaki rendes Opel-es skac, mert nem bánnám, ha láthatnám még egyszer-egyszer. Nagyon a szívemhez nőtt.

Egyébként 96e van benne. Iszonyat sokat költöttem rá, 75 és 90e-nél 250-250e volt a ceh. A kocsi abszolút fullos (már Corsa léptékkel), belül nagyon megkímélt. A motorjára, fődarabokra személyes a jótállásom.

A részletekért keressetek meg.

Szép estét mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

A'nem úgy van, mer' nem tudok semmit, mer' én nem vótam ott... :-)

Szóval, ez egy Astra G OPC turbo lesz. A végleges gépszörny még nincs meg, három maradt, majd kint döntöm el, hogy melyik lesz.

Jaaaaaaaaah G :D

Aztán szóljál ám ha megvan ! :P

ui: ja és akkor megen majd ide véshetnél : http://www.opelforum.hu/viewtopic.php?t=717&start=4455 :wink:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Amolyan ráncfelvarrás.

Ja, de így azért szebb lett a Corsa (legalábbis nekem)! Első lökösön szélesebb a "száj", hátsó lökösön a vonószem takarva, sztem a motorháztető íve is másabb (vagy csak nekem tűnik úgy?), stb.

Tényleg, tudja valaki pontosan, hogy mik változtak a látható dolgokon kívül?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
A 94-es évjáratot nagyon tudom ajánlani! :D :lol:

94-es lefoglalózva, holnap viszem. :lol:

150000 km van benne, ami a korának megfelelő (eddig amelyik kevesebb km-rel volt meghírdetve, valahogy gyanús volt).

Még nehéz róla bármit is mondanom. A színe nem tetszik, ezért ezt hagytam utolsónak. Aztán kipróbáltam és lefoglalóztam. Barátnőmnek legalább tetszik a színe. Ez is valami ;)

Garázsban tartották 8 éven át, ami meg is látszik rajta. sak belül vannak szépséghibák, de üsse kavics. Nem rohad, húz, megy, jó lesz. Remélem.

Majd gyakoribb vendég leszek itt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gratulálok! Miylen a szine?

Ha megadod a megfelelő gondoskodást, sokáig örömöd leled benne!:lol: :lol:

Azért javaslok egy vezérműszij+feszitőgörgő+olajcserét vétel után.

Milyen mocija van? Irj róla egy-két dolgot.

Mélytürkiz metál

1.2i 45LE

Nekem tökéletes lesz. Azért a fogyasztásra kiváncsi leszek.

Futóműveshez még elvinném, mert nagy a holtjáték és ha elngedem a kormányt sima úton, akkor szerintem nagyon ficánkol, bár egyenesben marad. Egyes kicsit nehézkes, gyakran kiugrik vagy ha nem vigyázok, 3-asba pattan és égek a piros lámpánál :lol: Ezt még szokni kell.

Fotókat nyomom fel a profilomba.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ugyanilyen a motorom. :lol:

Hálás és tartós jószág!

Én nagyon szeretem a váltót, bár a másik autóm után szokni kellett a kis váltóutat, na meg persze a hátramenetet nem mindig veszi be elsőre, de ez (talán) minden autónál gyenge pont.

Fogyasztás: nyáron 5.5 körül, sok várossal 6 liter, télen sok szivató, város: 7.2......

Link to comment
Megosztás:

nyomnám, ha tudnám, hogy lehet-e egyáltalán...

Személyes galériába úgy tudsz feltölteni képet, hogy az egyik saját hozzászólásodnál a "gallery" gombra klikkelsz, ott a bal felső sarokban van a "upload pic" gomb, klikk reá. Kiválasztod a képet, nevet adsz neki, majd ismételt klikk most az "elküld" gombra.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ugyanilyen a motorom. :lol:

Hálás és tartós jószág!

Én nagyon szeretem a váltót, bár a másik autóm után szokni kellett a kis váltóutat, na meg persze a hátramenetet nem mindig veszi be elsőre, de ez (talán) minden autónál gyenge pont.

Fogyasztás: nyáron 5.5 körül, sok várossal 6 liter, télen sok szivató, város: 7.2......

Azért kiváncsi leszek, hogy 4 utassal, csomagokkal hányasban fogok tudni felmenni az autópálya emelkedőjén. Faterom (aki karosszériás) szerint lószarnyi a holtjátéka a kormánynak, és megy, mint az állat.

Szerintem is megy rendesen. Egyébként imádom a Corsák kormányát. Szervó nélkül is kisujjal forgatható. Nyílván a súlyelosztás miatt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.