Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

férfinemiszerv kivan! Polohoz lehet kapni beépíthető túrót, meg kompresszort. Egynyóchoz mér nincs semmi ilyesmi?!

Ja és amit én láttam opelhez az 2000 ajró.

ez a turbó+kompresszor most vadi új asszem

mondjuk azon én is csak pislogtam, hogy az off vwhez mindent megkapsz

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Hamarosan beszerzek egy Corsa B-t. Tatán láttam egy vonzó ajánlatot, vasárnap lehet, hogy el is hozom.

A fogyasztása, a megbízhatósága és persze az ára miatt döntöttem mellette. Nekem tökéletesen meg fog felelni.

Feri

Link to comment
Megosztás:

Hali!  

Végre megcsináltam a riasztómat :P Most már telefonon is felhív, ha riaszt a kocsi! :D  De akár ajtó nyitásra is be lehet kötni. Most jön majd az, hogy távolrol egy sms-el bármit kapcsolhatok a kocsin..:D

Csak vigyázz valaki meg ne tudja a számot... :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Csak vigyázz valaki meg ne tudja a számot...

Jaja! erre vigyázni kell. Bár sajnos a barátnőm már tudja a riasztó számát..Meg ugye néha a szolgáltató is küld egyenleg értesítőt.. így könnyen épp akkor állítják le a kocsit, mikor épp száguldozom :P Ezért aztán most olyanon dolgozom, ami kiolvassa az sms szövegét és a szerint kapcsol bármit. Na akkor már igazi lesz! :D Azt is meg akarom oldani, hogy ha odaadom a barátnőmnek a kocsit, akkor ha már 140-el megy akkor küld nekem egy sms-t, amire én akár vissza is foghatom a sebességet ...(Mert szerencsére elektromos a pedál a corsán:) )

Link to comment
Megosztás:

Jaja! erre vigyázni kell. Bár sajnos a barátnőm már tudja a riasztó számát..Meg ugye néha a szolgáltató is küld egyenleg értesítőt.. így könnyen épp akkor állítják le a kocsit, mikor épp száguldozom :P Ezért aztán most olyanon dolgozom, ami kiolvassa az sms szövegét és a szerint kapcsol bármit. Na akkor már igazi lesz! :D Azt is meg akarom oldani, hogy ha odaadom a barátnőmnek a kocsit, akkor ha már 140-el megy akkor küld nekem egy sms-t, amire én akár vissza is foghatom a sebességet ...(Mert szerencsére elektromos a pedál a corsán:) )

Ez szerinem nem jó 5let. Lehet azért repeszt, mert beleezdett egy necces előzésbe és éppen befér még padlón, erre te, mit sem sejtve lekorlátozod az autót...

Mellesleg semminemű biztosítás nem fizet szerintem, ha a krszakértő ilyen mértékű beavatkozásokat talál az autón, sőt. Akár közveszély okozást, vagy gondatlanságból elkövetett akámit is rádveretnek...

Persze ez csak egy magánvélemény

Link to comment
Megosztás:

Persze én sem gondoltam, hogy így használjam. Csak a lehetőség megvan. Ilyenre én is gondoltam. ez elsősorban és inkább csakis arra megy, ha esetleg ellopnák a kocsit! Ilyenkor megoldhato, hogy a telefon elküldi sms-ben hogy melyik város környékén jár. illetve mennyi ideig haladt a kocsi magasabb sebességben.

S netán még aki ellopta is, akkor sem lesz csak ugy hirtelen leállás, elötte legalább fél perces figyelmeztetés kapcsol be.

Amugy ezt az egész rendszert ugy tervezem, hogy az egész rendszert ki lehessen kapcsolni egy koddal. Így ismerős eleve ki tudja kapcsolni a telefon felé bejövő irányítást.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.