Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Viszont Tomi, igazán dobhatnál már fel egy képet a Corsádról, mert tavasszal nagy tervekről meséltél, aztán nagyon elcsitultál. Igaz, jóval nagyobb tervet váltasz most valóra...

Ez így van, e téren kénytelen voltam elcsitulni. Sőt! Majdnem eladásra került a Corsa! :wub: De megmentettem! :P

A jelenlegi "terv" az autóval kapcsolatban, hogy rendben és karbantartsam. Ha végre elintézem, hogy az első lökös színre legyen fújva (by apu, remélem jövő héten), akkor rakok fel képeket is.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ma jó napom volt. 2 napja üres tankkal kölcsönadtam barátomnak a Corsát. Ma visszahozta fél tank gázolajjal, kívül-belül kitakarítva, és volt gumisnál centíroztatni (oké ingyé, mert haverja). Még a műszerfalat is leápolta. :blink: És vettem tőle 2 lemezfelnit 80%-os gumikkal 3000 forintért. Igaz, nem téli, de kottára ugyanaz mint a másik kettő, amit 2 hete ingyen kaptam tőle felni nélkül. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ma jó napom volt. 2 napja üres tankkal kölcsönadtam barátomnak a Corsát. Ma visszahozta fél tank gázolajjal, kívül-belül kitakarítva, és volt gumisnál centíroztatni (oké ingyé, mert haverja). Még a műszerfalat is leápolta. ;) És vettem tőle 2 lemezfelnit 80%-os gumikkal 3000 forintért. Igaz, nem téli, de kottára ugyanaz mint a másik kettő, amit 2 hete ingyen kaptam tőle felni nélkül. :unsure:

Vigyázz erre a hawerre! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Vigyázz erre a hawerre! :unsure:
Igyexem! :blink: Bár nem haver, inkább jóbarát. 16 éve cimbim. Igaz, laktak nálam, a kisházban ingyé 3 évig. Szóval elhalmoz. De azé vigyázni kell vele, mert mentős, és nem teljesen normális ;) . Mármint ami a vezetését illeti. Kiröhögtem, amikor ma ő vezette a corsát (hazavitte magát én meg vissza a vasat) és gyökkettővel araszolt. Mondtam neki, hogy engem nem ver át. Ő így nem tud vezetni. (eddig csak a padlógázt ismerte) ;)
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.