Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérések adminokhoz


forumadmin

Recommended Posts

T. Admin !

Segítséget szeretnék kérni, Felhasználónév ügyben. 2006-ban már egyszer regisztráltam, de sajnos az akkori Jelszavam már elfelejtettem.

Nemrég ismét regisztráltam, a két időpont közt eltelt időszakról nincs ismeretem, hogy történt-e Felhasználónév törlés. Az akkori nevem szerepel a felhasználói listában, próbáltam is életre kelteni, de az első letiltás után abbahagytam, nehogy kellemetlenséget okozzon vkinek, ha volt törlés és már más használja. Ha kideríthető vmilyen adattal, akkor az egyik törölhető lenne.

Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

T. Admin !

Segítséget szeretnék kérni, Felhasználónév ügyben. 2006-ban már egyszer regisztráltam, de sajnos az akkori Jelszavam már elfelejtettem.

Nemrég ismét regisztráltam, a két időpont közt eltelt időszakról nincs ismeretem, hogy történt-e Felhasználónév törlés. Az akkori nevem szerepel a felhasználói listában, próbáltam is életre kelteni, de az első letiltás után abbahagytam, nehogy kellemetlenséget okozzon vkinek, ha volt törlés és már más használja. Ha kideríthető vmilyen adattal, akkor az egyik törölhető lenne.

Köszönöm

Korábban használt felhasználónevedhez megadott e-mail címedre lekért adatok segítségével fel tudod "éleszteni" a korábbi regisztrációdat.

http://www.opelforum.hu/index.php?act=Reg&CODE=10

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt Adminok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy a "fórumlakó" státusz(?)t hogyan lehetne megváltoztatni.

Erre klubtagság után van csak lehetőség? Hogy ne terheljük a topikot, a válasz magánban is jöhet.

A választ előre is köszönöm!

Az avatar alatti "fórumlakóra" vagy a csoporttag "fórumlakóra" gondolsz ?

Link to comment
Megosztás:

T. Admin.

A kérdésem az lenne hogy a felhasználónév adatbázist milyen gyakran kerül ürítésre?

A fórumon azért lettem Zsoltee87 mert a Zsoltee nick már foglalt volt. Ennek a nicknek utánnanéztem és egy 2006-03-16.án regelt, azóta soha nem látott 0 commentes user foglalja. Megoldható-e hogy az ő acc-ja, mivel nem használja törlésre kerüljön és az én nickemből a két számot eltávolítva a nickem Zsoltee lehessen?

Zsoltee user profilja

Előre is köszönöm a választ.

Zsoltee(87) :huh:

Link to comment
Megosztás:

T. Admin.

A kérdésem az lenne hogy a felhasználónév adatbázist milyen gyakran kerül ürítésre?

A fórumon azért lettem Zsoltee87 mert a Zsoltee nick már foglalt volt. Ennek a nicknek utánnanéztem és egy 2006-03-16.án regelt, azóta soha nem látott 0 commentes user foglalja. Megoldható-e hogy az ő acc-ja, mivel nem használja törlésre kerüljön és az én nickemből a két számot eltávolítva a nickem Zsoltee lehessen?

Zsoltee user profilja

Előre is köszönöm a választ.

Zsoltee(87) :huh:

Csak az adott user külön kérésére történik meg a törlésük, lásd Tivadar kérése kicsit fentebb.

_Zsoltee_ esetleg ?

Link to comment
Megosztás:

Akkor megpróbálok neki egy PÜ-t írni, hátha él még a cím ahova regelt. :huh:

A PÜ-mre 3napja nem válaszol... Ez sem elég ok arra hogy megkaphassam a Zsoltee nicket?

Ha nem akkor legyen a _Zsoltee_ és bocsánat hogy ilyesmivel zaklatom a Tisztelt Adminbácsi-t. :lol:

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.