Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fórum működés - hibabejelentő -


Recommended Posts

Az lenne, de úgy látszik ennek ellenére nem teszi a dolgát....

Egyébként soha nem lessz tökéletes az idő , ha jóltudom a fórumok a UNIX időt nézik mármint ha Linuxos a szeró , ennek a fórumnak kis bugja az idő lehet pontosítani javítani nekem valahol meg is volt hozzá php-ban a javítás ha megtalálom küldöm a kódot mailban! Egyszer már megcsináltam egy iylen motorral működő forumon még anno! De nemtudom ez mennyire változott ahhoz képest!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Kedves ROLÓ!

Ebben a modik nem tudnak segíteni. Hiba igazán könnyen javítható. Ha kijelentkezve megnézed jó az idő. Gondolom automatikusan jelentkezel be.

Sajnos a felhasználói profil beállítás nem szinkronizál az administrátori idő átálításkor. A jobb felső menüsorban "Vezérlőpult" utána az "Opciók" box bal oldalt lent, ott kiválasztod a "Fórum beállítások" menüpont. Mjad "Automatikus DST beállítás" nál kivezsed a pipát és állítgathatod az időt.

Remélem tudtunk segíteni, kellemes hétvégét és balasetmentes közlekedeést kívánok.

PÜ-is ment erről.

Üdv, Admin

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a jelenség ami nálam van, hiba vagy csak kevés még a hozzászólásom? A következő a gondom, még mindig nem tudom átírni a képem alatt azt a kis szöveget, nincs olyan menüpontom a vezérlőpultban, amiben módosítani lehetne. Átnéztem minden menüt baloldalt. Viszont érdekes, hogy ott ahol az adataimat tudom módosítani olyan mintha hiányozna egy lehetőség, van egy üres sorom. (Ha kell küldök képet róla) Megnéztem az otthoni gépemen, és ott is ugyan ez van. Légyszives nézzetek utána mi lehet a gond.

Köszönöm: Fefe

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.