Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Kék dobozos teknőc metálosat vettem.. Azóta azokat a karcokat is látom melyeket eddig nem :D Szépen beépül a világoskék színével minden kis résbe és ott világít... Valakire megharagszok hozzávágom.. :P

Nem tudom, milyen az, én olyat szoktam használni, amit rá kell kenni, ilyen fehéres lesz, kicsit várni vele, aztán ledörzsölni puha ronggyal, vagy polírgéppel vízbe mártogatva. Szerintem ezek nem viasz alapúak, inkább leszednek a lakk rétegből egy mikronnyit, bár ha a karc nagyon mély, akkor ez sem ér semmit. Esetleg kipróbálnám a helyedben azokat a filc szerű karceltávolító tollakat, amiket reklámoznak, nagyon nem bukhatsz rajta, ha nem működik.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nem tudom, milyen az, én olyat szoktam használni, amit rá kell kenni, ilyen fehéres lesz, kicsit várni vele, aztán ledörzsölni puha ronggyal, vagy polírgéppel vízbe mártogatva. Szerintem ezek nem viasz alapúak, inkább leszednek a lakk rétegből egy mikronnyit, bár ha a karc nagyon mély, akkor ez sem ér semmit. Esetleg kipróbálnám a helyedben azokat a filc szerű karceltávolító tollakat, amiket reklámoznak, nagyon nem bukhatsz rajta, ha nem működik.

Engem nem zavart az a karc addig amíg ateknőcwax ki nem emelte :P Nem fogok én itt karcokat ecsetelgetni, amúgy kevés van nekem, az had maradjon :P Ha megmarad jövőre átfényezem :D

Itt Nincs valaki aki tudja hogy nekem ebben az ügyes 16SE-ben fém vagy porcelán betétű katalizátor van? Úgy hallottam hogy az SE motorokat fém belsőssel adták ki. Erre sehol senki nem ír semmit, nem úgy szeretném kideríteni hogy levágom és megnézem. Meg se tudom nézni máshogy mivel ez gyárilag nem olyan mint a többi hogy lecsavarozom és belenézek. itt nincs csavarkötés.

Link to comment
Megosztás:

Engem nem zavart az a karc addig amíg ateknőcwax ki nem emelte :P Nem fogok én itt karcokat ecsetelgetni, amúgy kevés van nekem, az had maradjon :D Ha megmarad jövőre átfényezem :D

Itt Nincs valaki aki tudja hogy nekem ebben az ügyes 16SE-ben fém vagy porcelán betétű katalizátor van? Úgy hallottam hogy az SE motorokat fém belsőssel adták ki. Erre sehol senki nem ír semmit, nem úgy szeretném kideríteni hogy levágom és megnézem. Meg se tudom nézni máshogy mivel ez gyárilag nem olyan mint a többi hogy lecsavarozom és belenézek. itt nincs csavarkötés.

Szerintem olyan, mint a többiben. Hőálló drótszövet ágyazásban van a kerámiaszivacs, amire fel van hordva a platina-ródium katalizátor... :P

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Kíváncsi vagyok mikor jön össze egy olyan tömeg Debrecenben, hogy rendeztek egy talit. Én bízok benne.

Háj! Nem nagyon pörög ez a Debreceni Opel Club. Igaz én is csak most keveredtem ide, mióta beregisztráltam. Egy tali nem lenne ellenemre nekem sem.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Egy kis reklám etanolosoknak A legolcsóbbról tudom, hogy vadonatúj bevizsgált kutakkal van felszerelve, csalás kizárva. Ezt csak azért írom, mert sokan nem bíznak a kis magánkutakban.

Tankoltam már kis magánkutakon, de vegyes tapasztalataim voltak. Volt amelyiknél több mint egy literrel ment feljebb a fogyasztásom... ;)

Ma már odáig jutottam, hogy csak az Agipnál tankolok. Van Forensis kártyám, ami 8-10 HUF literenkénti kedvezményt ad...így az Agip a legolcsóbb számomra... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tankoltam már kis magánkutakon, de vegyes tapasztalataim voltak. Volt amelyiknél több mint egy literrel ment feljebb a fogyasztásom... ;)

Ma már odáig jutottam, hogy csak az Agipnál tankolok. Van Forensis kártyám, ami 8-10 HUF literenkénti kedvezményt ad...így az Agip a legolcsóbb számomra... :lol:

Az edc kartyad is nyolcat ad. :)

Link to comment
Megosztás:

Sajnos tettek róla a feljebbvalóink, hogy ne nagyon használják az emberek... :lol:

Senki más nem tart? Mert a múlthét végén még láttam Sámson-kertnél is, meg Aradványban is...

Diószegin az egyik már régen beszüntette, a másik meg nemrég.

Sámsonkert meg Aradvány az Agiphoz képest meg drága. (-8 Ft edc)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Tankoltam már kis magánkutakon, de vegyes tapasztalataim voltak. Volt amelyiknél több mint egy literrel ment feljebb a fogyasztásom... :D

Ma már odáig jutottam, hogy csak az Agipnál tankolok. Van Forensis kártyám, ami 8-10 HUF literenkénti kedvezményt ad...így az Agip a legolcsóbb számomra... :lol:

Nem az a lényeg, hogy nagy kút, vagy kicsi a nagy kutaknál ugyanúgy tudnak csalni, ha akarnak, az a lényeg, hogy milyen új a kút, minél újabb, annál jobban ki van zárva a csalás.

Link to comment
Megosztás:

Jó estét, Emberek!

Erősen gondolkodom az astra gázüzemre való átalakításán.

Tud valaki valami megbízható műhelyt, ahol foglalkoznak vele?

Van egy srác a Sólyom utca környékén, aki haverom suzukiját kihozta 6 literből gázzal 220 ezer Ft-ból, a haver számát megadom, aki tudja az ő számát: priviben

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Jajjistenem mi lett a fórummal? Mintha szét enne esve, vagy csak az én készülékemben van a baj?

Frissítve lett, és némi változtatás lett eszközölve a klubtagok javára.

Megváltozott az egész...kicsit fura még nekem is, de majd csak megszokjuk! :-D

Új minden, nekem is szokatlan, de már vissza biztos nem csináljuk :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Sziasztok!

Családom tervezi egy Astra G Classic II vásárlását, ezzel kapcsolatban szeretnék tőletek tanácsokat kérni. A legfontosabb: ismeri-e valaki ezt a konkrét példányt?

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_g/opel_astra_g_1.4_16v_classic_ii_optima-5597772

Szintén érdekelne, hogy az 1.4-es Twinport konstrukciónak van-e különösebb nyűgje, problémája, amire érdemes figyelni?

Köszönöm a segítségeteket!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.