Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Én is csak nemrég értem haza. A kölkökér" kellett menni, utána meg az asszonyér" :huh: .

Detto, bár én más ügyben voltam el itthonról. :lol:

Viszont egy marha "szép" koccanást láttam a Szentlélek templomnál, 3-4 autó minimum volt ott a rendőrökön kívül ahogy számoltam. :)

Link to comment
Megosztás:

Detto, bár én más ügyben voltam el itthonról. :lol:

Viszont egy marha "szép" koccanást láttam a Szentlélek templomnál, 3-4 autó minimum volt ott a rendőrökön kívül ahogy számoltam. :)

Nem jártam ma arrafelé :huh: .

Télleg mi volt tegnap Csanakon? Vmi lövöldözésről hallottam, amíg vártam a gyerekekre és beszélgettem a sorstársaimmal (szülők)?

Link to comment
Megosztás:

De erről hallottam, csak biztosan elértettem a helyszínt, vagy nekem is rosszul mondták. Este meg kell nézni a híradót, tuti benne lessz. Az álllat. :huh:

uhh melyik is volt az a film amikor egy hapsi bekattant vmi cég vs. család ügyben és lemárszárolta a fél várost ? azt hiszem nem engedték haza a fia születésnapjára vagy ilyesmi :lol:

Link to comment
Megosztás:

uhh melyik is volt az a film amikor egy hapsi bekattant vmi cég vs. család ügyben és lemárszárolta a fél várost ? azt hiszem nem engedték haza a fia születésnapjára vagy ilyesmi :lol:

nem az Összeomlásra gondolsz?

:) még mindig az ótókat toljátok ki a szutyokból?avagy rünyülitek a dzsuvát,és nem értek rá kopogtatni a biiletyűket ? :D

van aki dolgozik is vazze. ;)

nem is értem a gsi klub topikot se, követni alig tudom akkora élet van ott.

Nem jártam ma arrafelé :huh: .

Télleg mi volt tegnap Csanakon? Vmi lövöldözésről hallottam, amíg vártam a gyerekekre és beszélgettem a sorstársaimmal (szülők)?

ménfőcsanak...évekig következetesen mentőcsónak-nak olvastam :)

Link to comment
Megosztás:

megszaladt,ma szabin voltam.nagylányom ezerrel készült a holnapra,15.szüli napján köszöntik a haverjai(nagy buli) :) .csak a házat ne rugják szét :D

bizony esélyes. :)

az egyik, szüleim házában tartott szilveszter után 1 napig szellőztettünk, kotortuk a konfettit, meg takaríthattam az eldobált tojásokat a folyosóról... :lol: másnaposan kimondottan üdítő foglalatosság.

ráadásul, bár arról volt szó, hogy nincs petárda, valaki mégis hozott nem is keveset. újévkor úgy nézett ki az udvar, mint egy tüzérségi lőtér. ;) le is lettem oltva rendesen. :D

boldog szülinapot a nagylánynak! :huh:

Link to comment
Megosztás:

udv mindenki zsolesz boldog sznapot a nagylánynak. nekem szerencsém ven még csak kettő és féél évesek az iker csajok még remélem van vagy tiz évem az ilyen "akciok" elött.

THX Laci.Szerencse,hogy a másik kettőnek nyáron van hasonló,csak kicsit visszafogottabb buli. :huh:

Ámbár kissebbik lányom is tervezget(13 éves lessz,hát ki tudja :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.