Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Valaki be tudna ugrani a napokban ide, aki arrafelé jár?

Bázismotor, 1139. Budapest, Váci út 127. (árpád híd után kicsivel)

Nyitva: 10-19h

Egy ponyvát kéne elhozni motorra (kistáska méretű összecsomagolva).

3000 pénzt kell adni érte, én meg csütörtökön a lurdynál tudnám ettől

a jóembertől átvenni a Lurdyban :(

Jahhh, elmegyek érte.

Neveden van ?

Link to comment
Megosztás:

Ha arra céloztál hogy Ő viccnek szánta e akkor nem hinném...

Amúgy ha rajtam akarja majd bevasalni akkor sem fogok tudni nagyon mit csinálni... illetve csinálhatok amit akarok, tök mindegy.

Tök jó, hogy ő volt a szabálytalan, és veled akar fizettetni! Nem hiszem el, ha megítélnek ebből valamit is neki... :(

Illetve a magyar jogállam keretein belül már semmit sem lehet biztosra venni... úgy szar az egész, ahogy van. :cry:

Csak ismételni tudom magam: a jogászok hogy tudnak a tükörbe nézni? Én undorodnék magamtól, ha pár "hétköznapi"

dolgozó és adófizető állampolgár életét tönkrevágnám a jognak nevezett viccgyűjtemény leple alatt, miközben megvédem

az igazi bűnözőket... kezdem úgy látni, nem a politikában vannak manapság az országban a legnagyobb bajok. :P

Link to comment
Megosztás:

Hát pedig sajnos ezek megintcsak azok a dolgok ami ellen nem nagyon lehet mit tenni...

Ügyvéd szerint olyan 150.000 Ft büntire kalkulálhatok minimum ... de ugye ez még csak a rendőrség/bíróság felé.

Aztán majd ha akar el kezd ő külön perelgetni engem.Amint látjuk a volt munkahelyemet már elkezdte.

A tükrömet amúgy nem bírom a helyére rakni...

Tök jó, hogy ő volt a szabálytalan, és veled akar fizettetni! Nem hiszem el, ha megítélnek ebből valamit is neki... :(

Illetve a magyar jo......e alatt, miközben megvédem

az igazi bűnözőket... kezdem úgy látni, nem a politikában vannak manapság az országban a legnagyobb bajok. :P

Link to comment
Megosztás:

Téli gumi van a kocsin ? :(

Amúgy hihetetlen, hogy pont télen akarsz kabriót eladni :P

még nincs de remélem holnapra lesz felni hozzá...

nem hihetetlen ez csak nehéz...bár nemhinném hogy az ascona az a típus aminek annyira számítana...akinek kell az télen is megveszi -sőt tavaszra rendbe rakhatja- akinek nem az meg nyáron sem.

Link to comment
Megosztás:

....nem hihetetlen ez csak nehéz...bár nemhinném hogy az ascona az a típus aminek annyira számítana...akinek kell az télen is megveszi -sőt tavaszra rendbe rakhatja- akinek nem az meg nyáron sem....

Akkor csak télen lehet ezt a kocsit eladni ? Hisz nyáron már nincs ide je szezon előtt rendberakni :(

De a porfeta szóljon belőled :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.