Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 948
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Pénteken akkor aki nem megy Blitzre, és ráér, vmint kedve is van jöjjön a Pezo-ba.

Murvarégen voltam én is (márciusban enyhén betegen :wacko:), de szerintem még mindig nem megoldható nálam a látogatás. :wacko: Pénteken lehet, hogy művészetek völgyére megyünk Kapolcsra... :D

Link to comment
Megosztás:

Nos, akkor mentek a Pezóba? Meglehet, hogy én is elgurulok. Habár zotya nem lesz ott, de ha kell valakinek euró akkor szóljon hogy vigyek magammal! :wacko:

Én megyek, ha lesz valaki. Szerintem Karcsi is lesz, úgy írt. :D De én hamarosan indulok is Győrbe. Odanézek majd 8 körül, ha nincs senki (egyetlen egy opel sem), akkor jövök haza. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nos, akkor mentek a Pezóba? Meglehet, hogy én is elgurulok. Habár zotya nem lesz ott, de ha kell valakinek euró akkor szóljon hogy vigyek magammal! :wacko:

Én megyek, ha lesz valaki. Szerintem Karcsi is lesz, úgy írt. :D De én hamarosan indulok is Győrbe. Odanézek majd 8 körül, ha nincs senki (egyetlen egy opel sem), akkor jövök haza. :wacko:

Én is mennék, ha már itt tanyázom Győrbe, csak nem igazán tudom mi az a Pezo.

Vezérlés csere ügybe tudtok vkit ajánlani, mert igencsak lejárt a z18xe mandátuma.

Képes voltam utána olvasni, ott leszek.Csajjal.

Gyertek, én ott leszek.

psz, itt található a Pezo.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.