Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

OPC rulez chat


Lanti

Recommended Posts

A 205/55-ös gumi is befér még vagy csak a 205/50?

Egyébként ezek a guminyomás adatok szerintetek valósak;

215 40 R17 83 W

  • Elülső gumik nyomása : 2.4 bár
  • Hátsó gumik nyomása : 2.2 bár
  • Elülső gumik nyomása (nagy súlyterhelés esetén) : 2.6 bár
  • Hátsó gumik nyomása (nagy súlyterhelés esetén) : 3 bár
  • Elülső gumik nyomása : 2.7 bár
  • Hátsó gumik nyomása : 2.5 bár
  • Elülső gumik nyomása (nagy súlyterhelés esetén) : 3 bár
  • Hátsó gumik nyomása (nagy súlyterhelés esetén) : 3.4 bár​

http://www.rezulteo-gumi.hu/gumik-tipus-opel/astra/astra-g-opc/2.0-16v-160

Link to comment
Megosztás:

mi a corsát akkor fújtuk 2.7re mikor 4en full csomagal utaztunk benne, de akkor szólt is a guminyomás ellenőrző, hogy hiba van!!

Nem is tudtam hogy létezik ilyen ellenörző cucc, le vagyok maradva:-)

Most jut eszembe, ezek az autók is tudnak olyat hogy parkolófény, pld. calibrába index le vagy fel, még nem próbáltam...

Link to comment
Megosztás:

Suzukiban is. TPMS rendszernek hívják.

Jaa és van GSI rendszer is Swiftekben és S-Crossokban. :icon10:

Tényleg van, csak GTi nek hívják/ták (volt is belőle cirkusz; Swift is lehet GTI, nem csak a Golf).

Van nekik fórumuk is, a bevezető szöveget érdemes elolvasni egyszer:-)

http://ssgti.uw.hu/

C vectrában is van guminyomi rendszer

És a műszerfalon jelez vissza vagy a kijelzőn?

Módosítva : Tom86
Link to comment
Megosztás:

A GSI rendszer az teljesen más, Gear Shift Indicator, ami nem egyenlő a GTi felszereltséggel. :)

Bocsi, kicsit félreolvastam, én a Grand Sport Injection-re gondoltam :omg: Mondom suzukiban még nem láttam csak GTi-t, ezért írtam :D

Egyébként tényleg piszkosul jól gyorsulnak 1-2 be, 3as végén már elfogy a nagy lendület :icon1:

Módosítva : Tom86
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van valakinek ötlete, hogy honnan lehetne beszerezni a légszűrőház, és a légtömegmérő közötti gumi levegő csövet? (az a fajta, amiben benne van a hőmérséklet jeladó is. Bár ez nem kell, gondolom át lehet rakni a régiből.. GM 90 469 332)

Az enyém 9 év után elfáradt...

Csergőben nem volt, és ha jól értettem, már nem is lesz....(Igaz, nem Viktoron keresztül kérdeztem.. mivel 9 éve nem volt húzós az ára, nem akartam ilyennel terhelni...)

Ennyire csak nem régi már az Astra Gsi, hogy ne lehessen kapni?!

Jojó látom, már az OPC-ket is bontják.. a Gsi-k meg.. :D

Köszi:Laci

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van valakinek ötlete, hogy honnan lehetne beszerezni a légszűrőház, és a légtömegmérő közötti gumi levegő csövet? (az a fajta, amiben benne van a hőmérséklet jeladó is. Bár ez nem kell, gondolom át lehet rakni a régiből.. GM 90 469 332)

Az enyém 9 év után elfáradt...

Csergőben nem volt, és ha jól értettem, már nem is lesz....(Igaz, nem Viktoron keresztül kérdeztem.. mivel 9 éve nem volt húzós az ára, nem akartam ilyennel terhelni...)

Ennyire csak nem régi már az Astra Gsi, hogy ne lehessen kapni?!

Jojó látom, már az OPC-ket is bontják.. a Gsi-k meg.. :D

Köszi:Laci

Szia!

Nekem nemrég a motor mögött futó műanyag vízcső repedt el, mivel ez nem jellemző jelenség, nincs hozzá már gyári és utángyártottat sem találtunk,

végül az ebay-ről rendeltem egyet és 3 nap alatt itt is volt.

Esetleg kérdezd meg spzoli-t, hátha tud segíteni.

Üdv

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.