Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

Szerintem is ez lehet az ok, izzító gyergya csere ha lehet 1-ből 4-et, vagy pedig a porlasztó csúcsok valamelyke csak folyik és nem porlaszt. De inkább izzító hiba, szerintem az adagolót hagyd későbre. Próbáld le a izzítókat elsőnek.

Szerintem is izzítógyertya.

Ha a porlasztó OFF "szar" ON akkor hangos és nincs ereje a motornak.

Izzítót próbázd le, majd az eredményt írd meg.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok egy hatalmas nagy kérdésem lenne Diesel Opel ügyben ..

Az a hibajelenség,hogy a motor mikor beindul egyfolytában rázkódik és nagyon füstöl..

De nem kékes füstöt....

ha nem olyan szokványos diesel füstöt de most mégjobban

esetleg ti milyen hibára gondolnátok ?

Adagoló ? talán ?

vagy mit tanácsoltok mit nézzek meg ??

Ha nem az izzító, akkor adagoló :)

...de bizotos, hogy az izzító lesz :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hát még csak a kezdet még nincsenek igazi fagyok.Ilyenkor még a rossz dizil is gerjed.

Képzeld, fázik/fázogat az önindítóm, :)

Ez nagyon rossz nekem, mert abszolult nem terveztem már idén ennek bolygatását :)

Reggel első indításnál olyan,mintha aludna a kicsike. :D

Link to comment
Megosztás:

Képzeld, fázik/fázogat az önindítóm, :)

Ez nagyon rossz nekem, mert abszolult nem terveztem már idén ennek bolygatását :)

Reggel első indításnál olyan,mintha aludna a kicsike. :D

Az pedig gáz ,mert jó aksi és önindító nélkül csak szenved a moci és elöbb vagy útóbb megadja magát, persze mikor nem várja az emberke.

Link to comment
Megosztás:

Az pedig gáz ,mert jó aksi és önindító nélkül csak szenved a moci és elöbb vagy útóbb megadja magát, persze mikor nem várja az emberke.

Az akksi zsír :D

Exide van benne, tavaly ilynekor kapta a kicsike :)

Az önindító még nem volt babrálva, legalábbis én még nem csináltam, de most úgy tűnik, hogy muszáj lesz :D

A moci jó, már csak az adagoló és az önindító van hátra.

Na meg persze a futómű és kész a zsír verda :P :) :D

Anyagilag ez elég megterhelő volt :twisted: :twisted: :twisted:

Most gáz egy kicsit az önindítóm :oops: ,de azért elindul, csak lusta és nehezen pörög fel :roll:

Link to comment
Megosztás:

Hát azt hiszem én is beszaladok a málnásba :arrow: csúszik az ékszíjam, nyikorog mint állat főleg mikor hideg van (már meg van az új csak felkéne tenni) :arrow: kifúj a kipufogó már hetek óta :arrow: a rezgés csillapítónál vagy láng nyelőnél kinek hogy tetszik, csak cserélni lehet :arrow: olaj csere :arrow: a hengerfej alól megint elkezdett szivárogni a fagyáló :arrow: a nyári gumit gajra vágtam úgy hogy f...a karácsony lessz.

Link to comment
Megosztás:

Hát azt hiszem én is beszaladok a málnásba :arrow: csúszik az ékszíjam, nyikorog mint állat főleg mikor hideg van (már meg van az új csak felkéne tenni) :arrow: kifúj a kipufogó már hetek óta :arrow: a rezgés csillapítónál vagy láng nyelőnél kinek hogy tetszik, csak cserélni lehet :arrow: olaj csere :arrow: a hengerfej alól megint elkezdett szivárogni a fagyáló :arrow: a nyári gumit gajra vágtam úgy hogy f...a karácsony lessz.

:)

háp igen, az avtóra néha kell költeni... van ez így

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg valószínűleg a kinyomócsapágyammal van valami. Hidegen, indítás után ha nem nyomom ki a kupplungot, akkor nyikorgó-nyüszörgő (vagy milyen) hangot ad.

Jól sejtem a hibát?

Mekkora költségre számíthatok?

Jól sejted szerintem, :arrow: de mivel isuzu sajna én árakat nem tok mondani de biztos tud valaki infót.www.partsnet.hu próba

Link to comment
Megosztás:

Hát ha kinyomócsapágy, akkor az sajnos nem olcsó dolog. Ha tányér lendkerekes a szerkezet akkor ki is kell szerelni a motort hozzá (nemtom, hogy az Isuzu milyen). Azt mondják érdmes cserélni mindent (ha már szét lett szedve) szal csapágy, szerkezet, tárcsa... (ammeg nem olcsó :) mivel gyárit érdemes venni) Azért vidd el valami lelkiismeretes szerelőhöz, hátha mégsem ez a baj (bár az elmondásból valószínű :) )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.