Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

REKORD C


Recommended Posts

  • Hozzászólások 182
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nekem így is jó lenne! :wink:

Nekem is, jól helyreállítanám!! 8) :wink:

Az a bajom vele, hogy nem tudom eldönteni vajon tuningolás akarna lenni vagy hagyomány, és technka ápolás - megörzés!

Most akkor melyik is? :?

Olyanamerikás retrofeeling, de ahhoz így a képen nem elég igényes... élőben kíváncsi lennék mit mutatna! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Hú hogy felpörgött ez a topic! Feldobtam a djuice-os témát, na mondom megnézem jött e válasz, és oldalak teltek meg :lol:

Szerintem nem olyan rossz a gép! Nekem tetszik! Tudom, hogy milyen szívás egy kifakult, esetleg törött lámpa, vagy egy rozsdás lökhárító helyett újat szerezni, venni, megcsináltatni.... súlyos lóvék. Tudopm azt mondják, akinek nincs pénze ne veteránozzon. De anélkül nem lehet élni! :lol:

Igen hiányoznak hátúról a díszlécek az sokat dobna rajta, még egy öntapadós is, mivel a sárvédőívek se gyáriak. Azok viszont szépen meg vannak csinálva! Kíváncsi lennék rá élőben. Remélem a jövő évi veterán Opel talin találkozhatunk a géppel!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.