Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

C14NZ leáll,nem indul, majd csak hidegen leáll hibáról infó


Recommended Posts

szerintem ember2 "emberkedik" meg szivat minket, mi meg jól megkajáltuk...

Eszembe jutott az az egyetemi történet, amikor nekünk villamosmérnök palántáknak, azt mondták a felsőbb évesek, hogy Műszaki Ábrázolás tantárgyból csak a konok nemtudást büntetik 1-el.

És mi az a konok nemtudás? - kérdeztuk mi

Vizsgán a tanár felteszi a kérdést, majd elmondja a választ, erre a diák azt mondja: NEM

Link to comment
Megosztás:

Ember2 nek összefoglalnám, hogy mért is hiszi már azt mindenki, hogy viccelödik velünk....

Összeírtunk 6 oldalt, azaz 75 hozzászólás jött ahiba kijavitásához.

Asszem mindenki aki ért egy ici-picit az autóhoz irt valamit, és nem hülyeséget.

A 75 hozzászólás alatt olvastunk olyat, hogy az opel szar, a szerelők szarok, de az autó még mindig rossz. / lehet hogy nem ezeket a szavakat használtad, de a lényeg ez volt/

Azonkívül hogy itt ugymond sírsz, hogy milyen rossz autót vettél, milyen rossz, és mennyit költöttél már rá, mást nem csináltál, mint elmentél Pista bácsihoz, a sarki füszereshez, mert ő nagyon ért az autókhoz, mert hisz a skodát is meg tudta szerelni.....

Ha nem haragszol meg, de én részemről lezártam ezt a hibát és vitát, mert itt már nem az autó a hibás, és nem is a Pista bácsi, aki a Skodához nagyon ért, hanem te, mert spórolási célzattal nem keresel fel egy hozzáértő rutinos szerelőt, aki nem a Skodában szerezte a rutinját. NEM HISZEM el, hogy egy olyan motor kifogjon egy márkaszervizesen több hónapon keresztül, amit 17 évig gyártottak ugy hogy nem módositottak rajta semmit!!! Ez alol kivétel, ha az illető tegnap kezdte megismerni az opel motorokat, de akkor megint rossz emberhez vitted az autót....

Sajnos többet nem tudok segíteni.

További sok sikert az autóhoz!

uhuhu

Link to comment
Megosztás:

Ember2 nek összefoglalnám, hogy mért is hiszi már azt mindenki, hogy viccelödik velünk....

Összeírtunk 6 oldalt, azaz 75 hozzászólás jött ahiba kijavitásához.

Asszem mindenki aki ért egy ici-picit az autóhoz irt valamit, és nem hülyeséget.

A 75 hozzászólás alatt olvastunk olyat, hogy az opel szar, a szerelők szarok, de az autó még mindig rossz. / lehet hogy nem ezeket a szavakat használtad, de a lényeg ez volt/

Azonkívül hogy itt ugymond sírsz, hogy milyen rossz autót vettél, milyen rossz, és mennyit költöttél már rá, mást nem csináltál, mint elmentél Pista bácsihoz, a sarki füszereshez, mert ő nagyon ért az autókhoz, mert hisz a skodát is meg tudta szerelni.....

Ha nem haragszol meg, de én részemről lezártam ezt a hibát és vitát, mert itt már nem az autó a hibás, és nem is a Pista bácsi, aki a Skodához nagyon ért, hanem te, mert spórolási célzattal nem keresel fel egy hozzáértő rutinos szerelőt, aki nem a Skodában szerezte a rutinját. NEM HISZEM el, hogy egy olyan motor kifogjon egy márkaszervizesen több hónapon keresztül, amit 17 évig gyártottak ugy hogy nem módositottak rajta semmit!!! Ez alol kivétel, ha az illető tegnap kezdte megismerni az opel motorokat, de akkor megint rossz emberhez vitted az autót....

Sajnos többet nem tudok segíteni.

További sok sikert az autóhoz!

uhuhu

Ez kemény volt. Olyan szavakat, kijelentéseket tulajdonítasz nekem amit én nem mondtam. Csak a tényeket írtam.

"Ez alol kivétel, ha az illető tegnap kezdte megismerni az opel motorokat, de akkor megint rossz emberhez vitted az autót...."

Igen ez egy fiatal ember. Nem tegnap, hanem pár éve (5-6)kezdte a szakmát. A "Pista bácsináll" tanult. A szervízben csak fiatalokat látok.

És nektek is csak köszönnettel tartozom.

Sajnos, rajtam kivűl még nagyon sokan vannak hasonló helyzetben.

Megértettem szavaid. Jó egészséget és sok sikert. Én kilépek.

Link to comment
Megosztás:

ember2 lelépett, mert a lelkére vette, hogy leirtam a véleményemet.

Sajnálom.... pedig neki rossz az autója 4 hónapja...

erre a topikra nincs a továbbiakben szükség, átnevezem , és lezárom.

Más még tanulhat belőle...

Ha szükség van rá, visszanyitom....

Link to comment
Megosztás:

  • 4 years later...
kérésre visszanyitva :lol:

Kedves Uhuhu!

De jó! Végigolvastam, tényleg tanulságos volt. A lényeg, hogy nekem is pont hasonló hibám van, melegen leállás. Ahogy figyeltem hajtás után (pl. 130 km/h tartós tempó) nagy melegben. Először tavaly nyáron csinálta, aztán 1évig semmi, aztán most nyáron megint. '94 C12NZ-ről van szó.

Ezzel a Tech1-vel tényleg megmondják a tutit? Hova mehetek ezzel, tudsz esetleg ajánlani valakit? Bp. is ok :lol:

Köszi, Hiko

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

A problémám hasonló (az enyém c16nz), melegben, városban 15-20 km után néha leáll, és nem hajlandó beindulni. Kb 1 óra elteltével megint hibátlan. Most 2 napja szerelőnél van, hajtja, de természetesen neki nem áll le.

Ami biztosan nem hibás (tehát új) alkatrész: gyújtótrafó, gyújtásmodul, gyújtás-jeladó, rotor, gyertyák, elosztófedél.

Gyertya kábelek kimérve elvileg jók, a motorhőfok jeladó kb fél éves, a lambda szonda szintén néhány hónapos, alapjárat motor tiszta.

Mikor leáll és gyújtást adok, hallani az ac pumpa hangját hogy dolgozik, aztán a relé is kattan, elvileg benzin van.

A leálláson kívül más hibája nincs, mikor müködik hibátlan.

Szerelőhöz hiába viszem, csak találgatnak, eredmény nélkül (csak a pénztárcám lesz soványabb).

A forumot olvasva úgy döntöttem elviszem szakszervízbe kiolvastatni, de nem sok reményt fűzök hozzá.

Addíg is várom a hozzáértők ötleteit, hátha előbb-utóbb újra lesz egy MEGBÍZHATÓ autóm.

Előre is köszönöm a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

A problémám hasonló (az enyém c16nz), melegben, városban 15-20 km után néha leáll, és nem hajlandó beindulni. Kb 1 óra elteltével megint hibátlan. Most 2 napja szerelőnél van, hajtja, de természetesen neki nem áll le.

Ami biztosan nem hibás (tehát új) alkatrész: gyújtótrafó, gyújtásmodul, gyújtás-jeladó, rotor, gyertyák, elosztófedél.

Gyertya kábelek kimérve elvileg jók, a motorhőfok jeladó kb fél éves, a lambda szonda szintén néhány hónapos, alapjárat motor tiszta.

Mikor leáll és gyújtást adok, hallani az ac pumpa hangját hogy dolgozik, aztán a relé is kattan, elvileg benzin van.

A leálláson kívül más hibája nincs, mikor müködik hibátlan.

Szerelőhöz hiába viszem, csak találgatnak, eredmény nélkül (csak a pénztárcám lesz soványabb).

A forumot olvasva úgy döntöttem elviszem szakszervízbe kiolvastatni, de nem sok reményt fűzök hozzá.

Addíg is várom a hozzáértők ötleteit, hátha előbb-utóbb újra lesz egy MEGBÍZHATÓ autóm.

Előre is köszönöm a segítséget.

én is végigcseréltem minden gyújtás körüli dolgot, de végül az AC csere oldotta meg... a hiba ugyan ez volt

Link to comment
Megosztás:

Azt gondolnám, ha hallom a hangját működik. Lehet hogy mégis rossz?

Lehet, hogy működik, de ez is kopó akatrész, van benn egy kis kerék ami magát a folyadékszálítást végzi. Ha ez megkopik, akkor előfurdul, hogy az injektor kevesebb üzemanyagot kap, mint amennyire szüksége van. De ez általában magas furdulatszámon fordul elő, vagy hirtelen gázadáskor, és független a hideg vagy meleg motortól.

Link to comment
Megosztás:

Azt gondolnám, ha hallom a hangját működik. Lehet hogy mégis rossz?

én is hallottam működni, viszont üzemi melegen egyszerűen megállt... sajna csak úgy lehet megnézni, hogy jó e, hogy akkor lehúzod a csövet róla... nekem is az volt, hogy melegen megállt és utána 30p-re simán indult..

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

A problémám hasonló (az enyém c16nz), melegben, városban 15-20 km után néha leáll, és nem hajlandó beindulni. Kb 1 óra elteltével megint hibátlan. Most 2 napja szerelőnél van, hajtja, de természetesen neki nem áll le.

Ami biztosan nem hibás (tehát új) alkatrész: gyújtótrafó, gyújtásmodul, gyújtás-jeladó, rotor, gyertyák, elosztófedél.

Gyertya kábelek kimérve elvileg jók, a motorhőfok jeladó kb fél éves, a lambda szonda szintén néhány hónapos, alapjárat motor tiszta.

Mikor leáll és gyújtást adok, hallani az ac pumpa hangját hogy dolgozik, aztán a relé is kattan, elvileg benzin van.

A leálláson kívül más hibája nincs, mikor müködik hibátlan.

Szerelőhöz hiába viszem, csak találgatnak, eredmény nélkül (csak a pénztárcám lesz soványabb).

A forumot olvasva úgy döntöttem elviszem szakszervízbe kiolvastatni, de nem sok reményt fűzök hozzá.

Addíg is várom a hozzáértők ötleteit, hátha előbb-utóbb újra lesz egy MEGBÍZHATÓ autóm.

Előre is köszönöm a segítséget.

Még a modulra gondoltam volna,de mivel cserélve volt,ezért szerintem is AC.

én is végigcseréltem minden gyújtás körüli dolgot, de végül az AC csere oldotta meg... a hiba ugyan ez volt

Nekem is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

én is hallottam működni, viszont üzemi melegen egyszerűen megállt... sajna csak úgy lehet megnézni, hogy jó e, hogy akkor lehúzod a csövet róla... nekem is az volt, hogy melegen megállt és utána 30p-re simán indult..

Akkor ez zsebbenyúlós téma lesz, a gagyitron 8500-astól a Bosch 40000-feletti ára között lehet választani.

Link to comment
Megosztás:

Bardi auto ac 11000, ERA 15500, Bosch 52000. Nekem max az Era fér bele, vagy a bontott gyári 10 körül. Melyik legyen?

Hát ezen én is sokat filóztam, aztán vettem 8500-ért gagyitront, de már olyan hangos, hogy alapjáraton alig hallom tőle a motort. Ha most kellene vennem bontott gyárit vennék. Garanciát az újra sem kaptam, mert nem autószerelő rakta be.

Link to comment
Megosztás:

Én is csatlakoznék a témához. (sajnos)

Az én autóm egy 95-ös Astra F 1.4 8v vagyis c14nz motorral. (az autóban 150e km van, ha ez számítana valamit) Hasonló tünetekkel. Rángató/leálló motor. Mindez álláskor alapjáraton, vagy menetközben közepes vagy bármilyen egyéb gázállásnál. A motor leállása után vagy azonnal, vagy pár 10másodperc elteltével újraindítható. Kb. egy hónapja volt egy tisztításon, ahol az alapjárati motort valamint a környékét tisztították. Utána majd egy hónapig tökéletes volt. (előtte nem ilyen durva rángatások voltak, hanem finomabbak, amit minden alkalommal pöccre újra tudtam indítani) Azt javasolták akkor, hogy ha később előjön a hiba akkor alapjárati motort lenne célszerű cserélni.

A szerviz a bécsi úti Opel márkaszerviz. Másik fórumon ajánlották, hogy korrekt csapat.

Jobb híján hamarosan elviszem, hogy csináljanak vele valamit, de nem szeretném ha végeláthatatlan legózásba kezdenének az én zsebemre.

Ötletek?

Link to comment
Megosztás:

Ma kiolvastam a hibakódot, de nekem is csak a 12-est ismételgette. Valamint megnéztem az alapjárati léptetőmotort de elég tisztának tűnt. Azért a kúpot és az üreget is áttörölgettem, de semmi változás. Az alapjárat egyébként is elég szép egyenletes, pillanat alatt beáll. Szóval nem hiszem, hogy ebbe az irányba kellene a szerviznek próbálkoznia.

Elszomorítónak tartom, hogy a szervizek többsége nem tud vagy nem akar érdemben foglalkozni az ilyen hibákkal. Nagyon ráálltak a kötelező szervizek el nem végzésére és kiszámlázására. Nagy respect a kivételeknek. Valamint akinek van Budapesten jó szervizes tapasztalata azt is szívesen fogadom. Voltam korábban más hibával Opel Danubiánál, de ők a csuklóból leszarom a dolgot hozzáállást tanúsították.

Link to comment
Megosztás:

Ma kiolvastam a hibakódot, de nekem is csak a 12-est ismételgette. Valamint megnéztem az alapjárati léptetőmotort de elég tisztának tűnt. Azért a kúpot és az üreget is áttörölgettem, de semmi változás. Az alapjárat egyébként is elég szép egyenletes, pillanat alatt beáll. Szóval nem hiszem, hogy ebbe az irányba kellene a szerviznek próbálkoznia.

Elszomorítónak tartom, hogy a szervizek többsége nem tud vagy nem akar érdemben foglalkozni az ilyen hibákkal. Nagyon ráálltak a kötelező szervizek el nem végzésére és kiszámlázására. Nagy respect a kivételeknek. Valamint akinek van Budapesten jó szervizes tapasztalata azt is szívesen fogadom. Voltam korábban más hibával Opel Danubiánál, de ők a csuklóból leszarom a dolgot hozzáállást tanúsították.

Igazából nehezen beazonosítható probléma, főleg amikor csak néha-néha jelentkezik. A szervízeknek inkább csak nyűg az ilyennel jelentkező ügyfél, mert nem tudnak mit kezdeni vele. Ha mondjuk el sem indul a kocsi ott sokkal könnyebb megkeresni a hibát, mint amikor néha megáll. Ha nem tudják kiovasni a hibát akkor elkezdik cserélgetni az alkatrészeket, sajna te sem tudsz nagyon mást csinálni. Keresni kell egy normális bontóst, aki hajlandó úgy odaadani az alkatrészt, hogyha nem az a hibás akkor visszaveszi.

Link to comment
Megosztás:

Na még eszembe jutott pár dolog.

A hiba jelentkezése óta hallom egy relé kattanását a műszerfal mögül kb. Valszeg ez ott lent lesz a biztosítótáblában de ezt még nem nagyon hallgattam meg. Lehetséges, hogy ennek is köze lehet a hibához. Ez a relé akkor kattan kettőt (kapcsol), amikor adott sebességben egy fordulatszámot elér a motor gyorsításkor. Elég alacsony fordulaton a váltások után szinte azonnal halaltszik.

Az alapjárati motornak van funkciója magasabb fordulaton? Ha mondjuk már 2000 körül forog a motor, akkor ezen alkatrész hibájából rángathat esetleg a motor?

Link to comment
Megosztás:

Na még eszembe jutott pár dolog.

A hiba jelentkezése óta hallom egy relé kattanását a műszerfal mögül kb. Valszeg ez ott lent lesz a biztosítótáblában de ezt még nem nagyon hallgattam meg. Lehetséges, hogy ennek is köze lehet a hibához. Ez a relé akkor kattan kettőt (kapcsol), amikor adott sebességben egy fordulatszámot elér a motor gyorsításkor. Elég alacsony fordulaton a váltások után szinte azonnal halaltszik.

Az alapjárati motornak van funkciója magasabb fordulaton? Ha mondjuk már 2000 körül forog a motor, akkor ezen alkatrész hibájából rángathat esetleg a motor?

Amikor ráadod a gyijtást nem hallod kb. 3-4 másodperc múlva ezt a kattanást? Mert akkor az az AC-relé, de azt az anyósoldali lábtérből a kesztyűtartó alól kellene hallani. Az alapjárati motor csak az alapjáratért felel.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.