Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fék


Recommended Posts

Tom!

Az lehet hogy az omega fék lényegesen olcsóbban kivitelezhető,de azzal egy kicsit bűvészkedni kell hogy felmenjen mondjuk az astrádra.

Mint ahogy opel16v is leírta már valahol, át kell alakítani 4*100-ra és a közepét is le kell szűkíteni.Ezt meg ha megnézem szerintem csak fel kell tenni.Ja és új minden!

A képen lévő tárcsa nem tudom milyen gyártmány de a betét az Pagid.

Egyébként van ettöl egy olcsobb verzió (igaz nem sokkal) ami a gyári 284-es tárcsákat és nem ezt a lyuggatottat tartalmazza.

Az én véleményem az hogy 30-40 ezer forintból nem lesz jóbb fék az autódon mint a gyári. :wink:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 643
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nekem a két 288as tárcsa átalakítva sporttársi áron 20000 volt.

A nyergek 15, míg a gyári betétek (sajna akkor Ferodora nem futotta) 11-ben voltak.

Szal 50 alatt megvolt a fékolajjal, és nem hinném hogy sokkal rosszabb

lenne ennél a 284-es szettnél (bár a Ferodo betét még kell bele...).

Link to comment
Megosztás:

Tom!

Az lehet hogy az omega fék lényegesen olcsóbban kivitelezhető,de azzal egy kicsit bűvészkedni kell hogy felmenjen mondjuk az astrádra.

Mint ahogy opel16v is leírta már valahol, át kell alakítani 4*100-ra és a közepét is le kell szűkíteni.Ezt meg ha megnézem szerintem csak fel kell tenni.Ja és új minden!

A képen lévő tárcsa nem tudom milyen gyártmány de a betét az Pagid.

Egyébként van ettöl egy olcsobb verzió (igaz nem sokkal) ami a gyári 284-es tárcsákat és nem ezt a lyuggatottat tartalmazza.  

Az én véleményem az hogy 30-40 ezer forintból nem lesz jóbb fék az autódon mint a gyári. :wink:

30-40ből tényleg nem, de 60-70ből már igen! :) És az még mindigcsak a fele. Persze egyáltalán nem akarlak lebeszélni róla, csak a vélemenyemet írtam le, ahogy kérted! :wink: Az mondjuk kétségkívűl méltányolanadó hogy újak a nyergek. Tényleg, azt tudjuk hogy hány dugattyús?

Link to comment
Megosztás:

....Az én véleményem az hogy 30-40 ezer forintból nem lesz jóbb fék az autódon mint a gyári. :wink:....

Gyári fékről én nem nagyon tudok nyilatkozni, mert siralmas állapotban voltak a kocsin, amikor megvettük :roll:

Brembo tárcsa és x fékbetét került fel. Utánna Ferodo - sima, utcai - betét került bele. Sokkal jobb lett a fékhatás ezzel a betéttel :)

Ölég masszívakat szoktam fékezni és ez a párosítás is roppant módon megfogja az autót. Mondjuk mostanra sikerült hullámosra fékezni a tárcsát, de ez más kérdés :roll:

Következő körben ATE tárcsákat szeretném kipróbálni.

Link to comment
Megosztás:

Széria, ha jól tudom, hátul meg dob, és azért hagyjuk, meg de egész jól muzsikál...

ÜDv.: Atommanó

Gabi és az ő autója is brutálisan lassul.

De ha egy kipakolt Corsa B-re - 140 le környékén igaz ? -, versenykörülmények között elegednő a gyári méretű fék, akkor utcára minek 288-as fék Astra-ra ? :?

Link to comment
Megosztás:

....Nem is mondtam hogy utcára kell. :)

Utcára az F Astrára a legjobb a 256-os gyári, de Brembo tárcsával, Ferodo betéttel. :)....

De akkor miért nem mondod ezt a srácoknak, akik kérdeznek tőled - mi/hogy/merre/mennyi - hogy nem kell ekkora fék a kocsitokra ?

Belelovalják magukat, aztán esetleg irreálisan megas költségekbe verik magukat :roll:

Link to comment
Megosztás:

Nem is mondtam hogy utcára kell. :)

Utcára az F Astrára a legjobb a 256-os gyári, de Brembo tárcsával, Ferodo betéttel. :)

Melyik brembo-ra gondolsz?Én úgy tudom hogy a az jó féktárcsa ami carbon-vas ötvözet.(high carbon cast iron)Jól tudom?

Betétből a ferodo a favorit szerintem is. :wink:

Tényleg ds2000?Csak ne lenne olyan drága!37E-ft egy gsi astrába az első szett.

Link to comment
Megosztás:

De akkor miért nem mondod ezt a srácoknak, akik kérdeznek tőled - mi/hogy/merre/mennyi - hogy nem kell ekkora fék a kocsitokra ?

Belelovalják magukat, aztán esetleg irreálisan megas költségekbe verik magukat

Szerintem a 256os alul van méretezve még akár utcára is. Illetve átlagos használatra nyilván teljesen tökéletes, sőt, de nekem teljes terhelésel (5 ember +minimális csomag) sikerült már zavarba hoznom autópályás fékezésnél, amikor 140ről kellett megállni a lehető legrövidebb távon (bermbo tárcsa, gyári betét). Szerintem nem túlzok nagyon ha azt mondom hogy olyan 90 méter volt a féktáv (persze nem 50et vártam, de azért ez kicsit sokkk). Éshát ugye Németóban nem ez a felső korlát sebességügyileg.

Link to comment
Megosztás:

....de nekem teljes terhelésel (5 ember +minimális csomag) sikerült már zavarba hoznom autópályás fékezésnél, amikor 140ről kellett megállni a lehető legrövidebb távon (bermbo tárcsa, gyári betét). Szerintem nem túlzok nagyon ha azt mondom hogy olyan 90 méter volt a féktáv (persze nem 50et vártam, de azért ez kicsit sokkk). Éshát ugye Németóban nem ez a felső korlát sebességügyileg....

Evidens, hogy előbb-utóbb minden eléri a teljesítőképessége határát. Amit írtál, az a normál használatban az egyik legszélsőségesebb helyzet - jóóó, lehetne durvább a hegymenet, fell s' leh -.

Németországban miiiiiii ? 8)

Én nem vagyok egy vágtatós tipus, de az tuti, hogy 5 személy és némi csomag mellett sehol nem mennék 130-140-néll többet :wink:

Nekem minegy, ha sok pénzetek van, akkor toljátok ezt a 288-as projektet, érdeklődéssel várom a fejleményeket :)

Link to comment
Megosztás:

Evidens, hogy előbb-utóbb minden eléri a teljesítőképessége határát. Amit írtál, az a normál használatban az egyik legszélsőségesebb helyzet - jóóó, lehetne durvább a hegymenet, fell s' leh -.

Németországban miiiiiii ? 8)

Én nem vagyok egy vágtatós tipus, de az tuti, hogy 5 személy és némi csomag mellett sehol nem mennék 130-140-néll többet :wink:

Nekem minegy, ha sok pénzetek van, akkor toljátok ezt a 288-as projektet, érdeklődéssel várom a fejleményeket :)

Hát ezekután már én sem!:) Németo.-s dolog: ott ugye nincs sebességkorlátozás az autópályán (többségében). És ha már 130-140 környékén nehez megállni vele, akkor 160nál már jóval komolyabb gondjai lehetnek a féknek (és a sofönek...). Összefoglalva :) : én csak azt tartom furának hogy megadták a kocsi maximális terhelhetőségét és végsebességét. Ezzel gyakorlatilag deklarálták hogy e paraméterek alatt a kocsi üzemi körülmények között dolgozik. De fék mégsem elégséges, már 130-140nél sem...

Szerintem itt minden forumozóra ragadt már annyi hogy el tudja dönteni hogy elég-e neki a gyári fék, vagy jobbat akar. :P A többség szinte biztos hogy nem váltana. Sőt mostmár én is beérem csak a tárcsás hátsó híddal! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.