Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Ha a fényszórót felkapcsolod, és kinyitod valamelyik első ajtót, akkor elkezd sírni? Mert ha igen, akkor a kapcsolóknak semmi baja. A tükörháromszögben levő hangszórónak köze nincs az égve felejtett lámpára figyelmeztető virnyogáshoz, az a zenéhez tartozik. Ami ajtónyitásnál elkezd visítani, az nem a rádión keresztül visít, hanem van egy külön zajforrása, a biztosítéktáblán.

Fényszóró felkapcs vezető ajtó nyitva a többi zárva sír. és villágit összes ajtó bezár sírás nincs csak folyamatos világitás...

Link to comment
Megosztás:

Fényszóró felkapcs vezető ajtó nyitva a többi zárva sír. és villágit összes ajtó bezár sírás nincs csak folyamatos világitás...

Akkor ne az első ajtók kapcsolóival küzdjél, mert azok rendben vannak. Ha nyitást érzékelnének, akkor a sírás is menne, nem csak a világítás. Maradt a hátsó ajtó, meg az hogy valahol a kapcsoló után zárlatos a dolog.

Link to comment
Megosztás:

Akkor ne az első ajtók kapcsolóival küzdjél, mert azok rendben vannak. Ha nyitást érzékelnének, akkor a sírás is menne, nem csak a világítás. Maradt a hátsó ajtó, meg az hogy valahol a kapcsoló után zárlatos a dolog.

Kösszi akkor inkább megvárom az elektromos szakimat mer ehhez úgy is műszerek kellenek. Másik kérdés és ezt a hangot nem lehet lecserélni valami más fajtára pl a vw-nek-nek elég kellemes hanglejtése van.

Link to comment
Megosztás:

Ha kinyitom ha bezárom ha beindítom ugyanúgy világit, de sípolni felkapcsolt fényszórónál csak akkor sípol ha nyitva van az ajtó.

Esetleg mikor felkapcsoltad a lámpát nem húztad véletlenűl ki a gombot? Mert eléggé olyan a tünete. ha kihúzod a gombot így felkapcsolod a belső világítást. Esetleg lehet kontaktos, a világításkapcsolót húzzogasd ki/be párszor.

Link to comment
Megosztás:

Esetleg mikor felkapcsoltad a lámpát nem húztad véletlenűl ki a gombot? Mert eléggé olyan a tünete. ha kihúzod a gombot így felkapcsolod a belső világítást. Esetleg lehet kontaktos, a világításkapcsolót húzzogasd ki/be párszor.

Mindjárt leszaladok megnézem mert az nem is jutott eszembe

Link to comment
Megosztás:

Nincs, biztosítékokat is nézetem de nem bírtam rájönni+ ha kiszedem az összes kapcsolót akkor is világit..

Esetleg fújd be kontaktsprével az ajtóknál a kapcsolót. vagy nyomkodd be és agresszíven magától csapódjon ki. Hátha segít rajta. Lehet csak kosz ment bele.

Link to comment
Megosztás:

Esetleg fújd be kontaktsprével az ajtóknál a kapcsolót. vagy nyomkodd be és agresszíven magától csapódjon ki. Hátha segít rajta. Lehet csak kosz ment bele.

Na megnéztem, a világítás kapcsoló volt a ludas de látszik műszaki analfabétaságom hogy ezt nem néztem meg vagy 2-szer kihúztam és tök jó lett...HAPPY GO

Csak egy kérdés, a szivargyújtóból lehet-e még 1 be építtetni?

Csak megszeretném hálálni a segítséget ezért ha, valakinek esetleg szüksége lenne Nokia autós töltőre 590 ft ért lehet neten rendelni Vateran.

Link to comment
Megosztás:

Na megnéztem, a világítás kapcsoló volt a ludas de látszik műszaki analfabétaságom hogy ezt nem néztem meg vagy 2-szer kihúztam és tök jó lett...HAPPY GO

Nahh egy újabb rejtély megoldva! B) :D

Szivargyújtós kérdést nem igazán értem.... vagy szeretnél még egy szivargyújtót? vagy ha kihúzód a belső világítás kapcsolót akkor az is világítson?

Link to comment
Megosztás:

Nahh egy újabb rejtély megoldva! B) :D

Szivargyújtós kérdést nem igazán értem.... vagy szeretnél még egy szivargyújtót? vagy ha kihúzód a belső világítás kapcsolót akkor az is világítson?

Szeretnék még1 vagy 2 mer kellene a csomagtartóba hideg sörnek...a kesztyűtartóba meg azért hogy a telomat tudjam tölteni a harmadik meg má foglalt mert ott meg már figyel egy mp3 transmitter..

Link to comment
Megosztás:

Ilyen eCCerű dolgokra mi nem vagyunk felkészülve. Minimum szedjünk már szét valamit, mert ez így elfogadhatatlan B)

Nekem lenne egy garázsom akkor már rég darabokra kaptam volna az egészet, hogy minden apróságot megtudjak csinálni mert, az utcán mindenki csak azt bámulja hogy má megint szerel.... mert a tötőkárpit is lóg meg itt pihen a sport levegőszűrő is de az utcán nincs kedvem barkácsolni..ja meg a műszerfal egységekről is pereg a festék...

Na jól van nem panaszkodom örülök,hogy van egy ilyen közösség ahol lehet egy kis segítséget kérni még 1 szer nagyon szépen köszönöm..

Link to comment
Megosztás:

Szeretnék még1 vagy 2 mer kellene a csomagtartóba hideg sörnek...a kesztyűtartóba meg azért hogy a telomat tudjam tölteni a harmadik meg má foglalt mert ott meg már figyel egy mp3 transmitter..

Szerintem arra való a bevásárló központokban kapható 3-as elosztó, bár nem tudom mennyire tartósak, de ott lehet kapni tuti. 2-es tuti van, de a 3-ason meg már USB töltés is van. B)

Link to comment
Megosztás:

Nekem lenne egy garázsom akkor már rég darabokra kaptam volna az egészet, hogy minden apróságot megtudjak csinálni mert, az utcán mindenki csak azt bámulja hogy má megint szerel....

Na ja a garázs az nálam is hiány épp ezért. Főleg hogy csinosítgatnám vagy suvickolnám vagy olajszint, ablakmostó feltöltés. Azt már engem zavar, hogy a szomszédok mit gondolhatnak. "Nahh ennek meg már megint rossz az autója?" Pedig nem csak épp a mütyűröket kellene szépítgetni rajta.

Haverom is már frászt kap amikor hétvégente kérdezem, hogy dolgozik e a kamion műhelyébe mert akkor megyek fél órára! B)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem arra való a bevásárló központokban kapható 3-as elosztó, bár nem tudom mennyire tartósak, de ott lehet kapni tuti. 2-es tuti van, de a 3-ason meg már USB öltés is van. B)

ÁÁ inkább megmaradok a hagyományos megoldásnál mer így is kicsi ott a hely meg a hütőtáskát nem tehetem az ölembe...de azért köcci

Link to comment
Megosztás:

Nekem lenne egy garázsom akkor már rég darabokra kaptam volna az egészet, hogy minden apróságot megtudjak csinálni mert, az utcán mindenki csak azt bámulja hogy má megint szerel.... mert a tötőkárpit is lóg meg itt pihen a sport levegőszűrő is de az utcán nincs kedvem barkácsolni..ja meg a műszerfal egységekről is pereg a festék...

Na jól van nem panaszkodom örülök,hogy van egy ilyen közösség ahol lehet egy kis segítséget kérni még 1 szer nagyon szépen köszönöm..

Shimán kivettem a fél műszerfalat is a parkoló közepén :) Igaz hogy volt amikor rendőrbácsi kopogott be, (gondolom segíteni akart a kapucnis hülyegyereknek, könyékig a gyújtáskapcsolóban :( B) ) De lecarom. Ha éppen időm van, meg pénzem a belerakandó cuccokra, akkor simán nekiállok akárhol. :D

Link to comment
Megosztás:

Shimán kivettem a fél műszerfalat is a parkoló közepén :) Igaz hogy volt amikor rendőrbácsi kopogott be, (gondolom segíteni akart a kapucnis hülyegyereknek, könyékig a gyújtáskapcsolóban :( B) ) De lecarom. Ha éppen időm van, meg pénzem a belerakandó cuccokra, akkor simán nekiállok akárhol. :D

Hát én is ha néha kényszer nagyúr csak egy kis apróság a múltkor pl még anno nem astrám volt elkezdtem szétszedni. összes elektromos kütyű kint rádió meg stb kint kb: vagy 30 fok árnyékban, és mint derült égből villám elkezdett ömleni az eső na akkor szidtam magamat is meg a N. Lajost is hogy ezt tegnap este nem mondta... nem lett nagy kár csak az idegesség...

Tényleg az újabb f astrákban láttam,hogy 4 fokozatú a ventilátor kapcsoló azok erőseb motorral szereltebbek mint a 3-ok? Mert bontóban most láttam egy komplettet! Íztán gondolkodom

Link to comment
Megosztás:

Hát én is ha néha kényszer nagyúr csak egy kis apróság a múltkor pl még anno nem astrám volt elkezdtem szétszedni. összes elektromos kütyű kint rádió meg stb kint kb: vagy 30 fok árnyékban, és mint derült égből villám elkezdett ömleni az eső na akkor szidtam magamat is meg a N. Lajost is hogy ezt tegnap este nem mondta... nem lett nagy kár csak az idegesség...

Tényleg az újabb f astrákban láttam,hogy 4 fokozatú a ventilátor kapcsoló azok erőseb motorral szereltebbek mint a 3-ok? Mert bontóban most láttam egy komplettet! Íztán gondolkodom

Asszem a motor ugyan az benne, csak bele raktak egy még lassabb fokozatot. (ha jól rémlik akkor a 2-3-4 ugyan az mint a 3 fokozatú 1-2-3-ja, csak van egy még lassabb az 1-esen B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.