Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Igazából már gondoltam rá, hogy egy opelklub felirat kerülhetne rá, vagy egy olyasmi felirat, hogy:

"Ha megnövök, Opel Zafira OPC leszek!

vagy

"Opelklub, alelnöki különgép"

:)

De az OPEL AGILA tudtommal semmiben nem különbözik a tiedtől, miért ne mehetne rá egy olyan felirat-készlet?

Link to comment
Megosztás:

De az OPEL AGILA tudtommal semmiben nem különbözik a tiedtől, miért ne mehetne rá egy olyan felirat-készlet?

Csak az orra az sárvédőkkel+mocitető, meg a seggén a csomiajtó+lámpák

Nem olyan kevés. Ja és a kormányon is opel jel van benne.

Amúgy igen, semmi más különbség. Abban is suzuki moci ketyeg.

Link to comment
Megosztás:

Csak az orra az sárvédőkkel+mocitető, meg a seggén a csomiajtó+lámpák

Nem olyan kevés. Ja és a kormányon is opel jel van benne.

Amúgy igen, semmi más különbség. Abban is suzuki moci ketyeg.

Elég egy kormánylufit cserélned, akkor már legalább Te tudod, hogy opelt terelsz. :)

Link to comment
Megosztás:

Csak az orra az sárvédőkkel+mocitető, meg a seggén a csomiajtó+lámpák

Nem olyan kevés. Ja és a kormányon is opel jel van benne.

Amúgy igen, semmi más különbség. Abban is suzuki moci ketyeg.

Ha távirányítós a kulcsod és akarod akkor szerválok rá Opel logós hátlapot :)

Egyébként opel felirat nincs rajtuk csak Agila meg Ecoflex némelyiken.

Link to comment
Megosztás:

Ha távirányítós a kulcsod és akarod akkor szerválok rá Opel logós hátlapot ;)

Egyébként opel felirat nincs rajtuk csak Agila meg Ecoflex némelyiken.

Ködlámpát nem tudsz? :D

ui: hátsó elektromos ablak? :)

Amúgy távirnyákos, de az kevésbé bosszant, hogy milyen jel van rajta. A teljesítmény és a hely jobban bosszant.

Na de ez van, ezt kell szeretni.

Link to comment
Megosztás:

Magas is, meg el is lehet férni. Viszont csomagtérben, meg amikor a 3 srác mind bent ül, akkor már picit neccesebb a helyzet.

Opel Kadett 5 ajtós GSi kell neked :DDDDDDDDD

A legjobban pakolható járgány, és rendben van, akkor egy C-Vectra kényelmét bele tudod vinni. Emellett megőrzöd a kis saját tömeget, és a kis fogyasztást, na meg a sportos élményt.

Link to comment
Megosztás:

Ködlámpát nem tudsz? :D

ui: hátsó elektromos ablak? :)

Amúgy távirnyákos, de az kevésbé bosszant, hogy milyen jel van rajta. A teljesítmény és a hely jobban bosszant.

Na de ez van, ezt kell szeretni.

Sajna nem tudok semmit alkatrészt szerezni.

Hátsó elektromos ablakot pedig csak azokba tesznek amiket Japánba visznek.

Link to comment
Megosztás:

Helló, bocs hogy évente jövök és kérdéssel :)

Abban reménykedem valaki tudja a választ.. Adott c14nz Kadett amin még nincs induktív impulzusadó, kopogásérzékelő. Astra si cuccokkal szeretném felruházni amihez ugye ezek kellenek.. Remélem vezérmű holtp. jeladó nem kell hozzá.. Szóval a kérdésem az lenne hogy fel tudom-e helyezni az én blokkomra ezeket az érzékelőket.

Link to comment
Megosztás:

Helló, bocs hogy évente jövök és kérdéssel :)

Abban reménykedem valaki tudja a választ.. Adott c14nz Kadett amin még nincs induktív impulzusadó, kopogásérzékelő. Astra si cuccokkal szeretném felruházni amihez ugye ezek kellenek.. Remélem vezérmű holtp. jeladó nem kell hozzá.. Szóval a kérdésem az lenne hogy fel tudom-e helyezni az én blokkomra ezeket az érzékelőket.

Szia,húú ez jó kérdés!

Szerintem próbáld meg az F Astrásoknál megkérdezni ezt a dolgot.

A C14NZ-ben ők vannak a topon!

Link to comment
Megosztás:

Helló, bocs hogy évente jövök és kérdéssel :)

Abban reménykedem valaki tudja a választ.. Adott c14nz Kadett amin még nincs induktív impulzusadó, kopogásérzékelő. Astra si cuccokkal szeretném felruházni amihez ugye ezek kellenek.. Remélem vezérmű holtp. jeladó nem kell hozzá.. Szóval a kérdésem az lenne hogy fel tudom-e helyezni az én blokkomra ezeket az érzékelőket.

Tuningolni akarsz, vagy modernizálni, megbízhatósítani, esetleg kisebb fogyasztást?

Mind1ik esetben javasolnám neked egykutyot a kadettklubon, ő mindenttudó, de vigyázz vele, mert többnyire el akarja majd venni a kedvedet mindentől, ami nem egy C20NE motor beépítése a régi helyett, mert az ár érték arányban a legjobb tuning, és még a fogyija is jó.

(igaza van egyébként, de valaki ragaszkodik a motorjához)

Link to comment
Megosztás:

Tuningolni akarsz, vagy modernizálni, megbízhatósítani, esetleg kisebb fogyasztást?

Mind1ik esetben javasolnám neked egykutyot a kadettklubon, ő mindenttudó, de vigyázz vele, mert többnyire el akarja majd venni a kedvedet mindentől, ami nem egy C20NE motor beépítése a régi helyett, mert az ár érték arányban a legjobb tuning, és még a fogyija is jó.

(igaza van egyébként, de valaki ragaszkodik a motorjához)

fölösleges, ezen az oldalon is többször ki lett tárgyalva , már többen meg is csinálták az SE-sítést.

van kereső is itt lent.

erősebb kocsit kell venni, ha a mostani gyenge.

Link to comment
Megosztás:

Egyik kis faluban itt a közelben van egy 4 ajtós fehér E Kadett 2.0 !!!

Nem is tudtam,hogy van ilyen nagy motor is az E-ben!

Utána beszéltem egy ismerőssel,aki ismeri az autót és mondta ,hogy tényleg 2.0

8 szelepes,kintről hozták .

Az E-KAdett gyenge eresztés, valójában az utódai sem közelítették meg azt a légellenálási tényezőt, ami neki van, csak a Calibra nyomta le, és nem csak az opelekről beszélek, hanem az összes többi szériában gyártott alsó-közép, és felső kategóriás modellekről is.

Motorban pedig ott volt a csúcs európában a 151 paci ami akkoriban 1db kétezresben sem volt, tudtommal a Mitsubishi, és a Subaru akkori rallye változatai voltak hasonló cm3-teljesítményaránnyal (ottók közül)

Törökországba ugyanez ment kati nélkül, amivel asszem 156 paci lett, Délafrikába meg turbós C20Let, ami meg 204 paci.

A kadett után következő kétezresek gyengébbek voltak, najó ez így nem igaz, mert Fastrákban, Calibrákban, A-Vectrákban is volt még a 90-es évek közepéig, úgy 96-ig C20XE, utána már jöttek a gyengébb, de szarabb, költségesebb, de megbízhatatlanabb ECOTEC 2000-es motorok, amik olyan 130 lovasak voltak ugyanazzal a 16szeleppel.

(miért is van nekem kadettom?)

Link to comment
Megosztás:

fölösleges, ezen az oldalon is többször ki lett tárgyalva , már többen meg is csinálták az SE-sítést.

van kereső is itt lent.

erősebb kocsit kell venni, ha a mostani gyenge.

Srácok bocsi de nem izgat hogy mit érdemes miért, tisztában vagyok a dolgokkal, csupán 1 dolog érdekelt hogy a Kadettban lévő nz-re fel lehet-e helyezni kókányolás nélkül az esetleges si-hez szükséges érzékelőket! Amik az azonos motorkódú Astrákban alapból vannak. Az oké hogy mi a módja , meg ki lett tárgyalva többször az si-sítés, nem a felfogásommal van probléma . mindegy, téma lezárva.

corsIKa amúgy nem valami ritka a 2 literes Kadett, csak a Corsákba nem raktak ilyen KOMOLYabb motort :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.