Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

És mikorra tudsz ideérni?

Az attól függ. Ti hogy tervezitek? Ezt meg kellene beszélni, és én is úgy terveznék a családdal. + attól is függ, hogy hova megyünk (a Tesco parkolón kívül :blink: ). Néztétek már, hogy mi lesz nyitva 25-én? Valószínűleg kajálni is kellene valahol.

Link to comment
Megosztás:

Az attól függ. Ti hogy tervezitek? Ezt meg kellene beszélni, és én is úgy terveznék a családdal. + attól is függ, hogy hova megyünk (a Tesco parkolón kívül :blink: ). Néztétek már, hogy mi lesz nyitva 25-én? Valószínűleg kajálni is kellene valahol.

Jogos.... MInt már írtam, lehet nem ide...non-stop boltok, mekdonáldsz, benyakutak...szerintem ezek lesznek csak...esetleg egy-két belvárosi kajálda...de annyira nem kék bemenni odáig. Vagy mégis?

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk a Mantába! :blink:

Rendben SzaboT, de abba csak menet közben érdemes, mert fűtés benne nuku... :) (Öreg Opel sose kop el, de vannak hiányosságai; most folyik a tervezése egy szériában utángyártható fűtés hatékonyságát nagyban növelő bisz-basznak kifejezetten Mantába, de ez még a jövő zenéje.) Tehát azért a fagyhaláltól jó lenne megmenekülni valami kis vidám kocsmába :)

Link to comment
Megosztás:

Úgy látom....kezdünk beindulni. Ennek örülök, mert akkor ha jól sejtem, hamarosan tényleges is megalakulhatunk majd...mondjuk Január v. február környékén. Esetleg az évnyitón már ténylegesen csapatként is jelen lehetünk majd! :)

:) B) :o

Már alig várom, hogy talizhassak a csapattal Kecsón az évnyitón... :lol: :blink: Sajnos most 25-re nem tudok Debrecenbe menni. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.