Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

Megtörtént az első...

-----------------------------------------------------------------------------------

2005. december 25. Karácsonyi Megatali!!!! De.10:00 Tesco-EW parkoló

1. Nyuszifül

2. S.S. (sztárvendég)

3. mackosajt (Manta tesztpilóta)

4. SzaboT (Manta tesztpilóta)

5. CORSikA (meglepetés vendég)

-----------------------------------------------------------------------------------

Rendkívül sokat beszélgettünk, meg teáztunk stb.

képek készültek bőven...majd lassan felkerül mind.

Az általam készítettek itt vannak:

http://kep.tar.hu/mackosajt/

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

Először is elnézést a találkozó miatt!!

Ma 13:10 perckor a családommal a kocsival suhantunk el az electro world mellett, és láttam ott pár opelest.De mi sajnos éppen a mamához igyekeztünk karácsonyi ebédre.

Amúgy milyen volt?Sikerült találni valami helyet ahova be tudtatok ülni?

Én meg hót ideg vagyok, mert a városban leparkoltam a kocsival pénteken ,elugrottam egy-két helyre ,és mire visszamentem a kocsihoz valami barom meghúzta a kocsit a hátsó lökhárítónál úgy hogy a balhátsó lámpa betört.Karácsonyi ajándék az volt hogy 7.000Ft-ért vehettem másikat.

Mindenesetre gondolom lesz találkozó jövőre is és akkor mindenképpen szeretnék én is elmenni!!!!

BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!! :blink: (minden opelesnek is!!!)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Először is elnézést a találkozó miatt!!

Ma 13:10 perckor a családommal a kocsival suhantunk el az electro world mellett, és láttam ott pár opelest.De mi sajnos éppen a mamához igyekeztünk karácsonyi ebédre.

Amúgy milyen volt?Sikerült találni valami helyet ahova be tudtatok ülni?

Én meg hót ideg vagyok, mert a városban leparkoltam a kocsival pénteken ,elugrottam egy-két helyre ,és mire visszamentem a kocsihoz valami barom meghúzta a kocsit a hátsó lökhárítónál úgy hogy a balhátsó lámpa betört.Karácsonyi ajándék az volt hogy 7.000Ft-ért vehettem másikat.

Mindenesetre gondolom lesz találkozó jövőre is és akkor mindenképpen szeretnék én is elmenni!!!!

BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!! :) (minden opelesnek is!!!)

Azok mi voltunk! :blink: Igaz, akkor már csak Nyuszifül, Sörös Sanyi meg én voltunk már csak ott...mivel annyira jól elbeszélgettünk, meg nyuszi hozott meleg teát, meg sütiket, hogy végül ott maradtunk. :)

Köszi a jókívánságokat, viszont kív. neked is!

Link to comment
Megosztás:

Mikor legyen a következő találkozó? Ötletek? :blink:

Most tényleg olyan időpont kéne, amire mindenki el tudna jönni... lehetőleg úgy, hogy 5 MOTE tag is jelen legyen... meg kéne alakulnunk hivatalosan is. :)

Szerintetek ezt mikor tudjuk megtenni? Időpont javaslatokat várnék. :lol:

Hát, nekem jódarabig ez volt az utolsó látogatásom a "vadkeleten", de ha kész a kocsi, akkor ti látjátok először, ezt vegyétek ígéretnek! :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor a január 7.-e eddig így néz ki:

Résztvevők:

  1. Nyuszifül
  2. SzaboT
  3. I_S (délután tud jönni)
  4. Luigi
  5. Mackosajt
  6. .
  7. .
  8. .

Óra-perc terén várnánk javaslatokat (I_S-t majd értesítjük róla), meg programra... (fagyos teázás, sütizés a parkolóban az olvadó hóban megfelene megint? :blink: )

Link to comment
Megosztás:

Reméltem is!:D aszámom a régi, ha van valami! B)

ok! :o

:lol: :blink:

Nos, gondoltam megnézem a szuámod, de kiderült, hogy a régi telómból nem mentettem át, ergo kuka, így szeretném, ha Pü-ben elküldenéd, meg mindenki, aki teheti.

Köszönöm előre is.

:) :)

Link to comment
Megosztás:

2006 január 7. 15.00: EW parkoló(gyülekezés)

Újév Köszöntő Találkozó, Debrecen

Résztvevők:

  1. Nyuszifül

  2. SzaboT

  3. I_S

  4. Luigi

  5. Mackosajt

  6. Adél (SzaboT ex-e)

  7. .

  8. .

A programról még beszélünk!

Gratulálok, hogy sikerült összehozni a találkozót. Hát, bizony kissé fáj a szívem, hogy én már megöregedtem. Nem tudom mit csináljak? De, egy biztos szívből kívánosk mindenkinek, nagyon boldog, sikeres, balasetmentes Új Évet.

Link to comment
Megosztás:

Gratulálok, hogy sikerült összehozni a találkozót. Hát, bizony kissé fáj a szívem, hogy én már megöregedtem. De, egy biztos szívből kívánosk mindenkinek, nagyon boldog, sikeres, balasetmentes Új Évet.

Köszönjük, viszont kívánjuk!

Nem tudom mit csináljak?

Ez nem lehet kérdés! Tessék elkanyarodni a TESCO-EW parkolóba szombaton 15:00-ra és egy forró capuccino mellett elbeszélgetünk az élet dolgairól!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.