Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

Köszönjük, viszont kívánjuk!

Ez nem lehet kérdés! Tessék elkanyarodni a TESCO-EW parkolóba szombaton 15:00-ra és egy forró capuccino mellett elbeszélgetünk az élet dolgairól!

Kedves Nyuszifűl! Nekem már nem az életdolgairol van mitt beszélnem. Nem akarom játszani az öreget, de az élet dolgai számomra már a múltat jelentik. Az életem elmúlt dolgairól a hallgatókkal szoktam a fórumon beszélgetni. Vígasztaló és reménykeltő, hogy szükségük van a nyílt, őszinte véleményre.

Akkor, viszlát szombaton.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Kedves Nyuszifűl! Nekem már nem az életdolgairol van mitt beszélnem. Nem akarom játszani az öreget, de az élet dolgai számomra már a múltat jelentik. Az életem elmúlt dolgairól a hallgatókkal szoktam a fórumon beszélgetni. Vígasztaló és reménykeltő, hogy szükségük van a nyílt, őszinte véleményre.

Akkor, viszlát szombaton.

Akkor tényleg köztünk a helye, hisz mi is hallgatók voltunk valamikor, és tanárainknak tisztelettel adózunk, véleményük sokat formált minket, és nagyban segített minket az úton.

Örülök, hogy szombaton végre megismerhetjük.

Link to comment
Megosztás:

Értettem!

Akkor tehát:

2006 január 7. 15.00: EW parkoló(gyülekezés)

Újév Köszöntő Találkozó, Debrecen

Résztvevők:

  1. Nyuszifül (MOTE tag)
  2. SzaboT (MOTE tag)
  3. I_S (MOTE tag)
  4. Luigi
  5. Mackosajt (MOTE tag)
  6. Adél (SzaboT ex-e)
  7. Ember2 (MOTE tag)
  8. .
  9. .

A programról még beszélünk!

De 1 biztos... ha tényleg meg leszünk 5-en MOTE-sok, akkor meg kell alakulnunk!!! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Én hátul szoktam a lakótelepen!Vagy kicsit odébb a buszforulónál van egy nagyobb parkoló

Te hol állsz m,eg????? :blink: Te bárhol,Én vagyok, az aki nem tud parkolni!!!!!!!!

Tudsz te parkolni! Na, de hogy ne legyek off...

1. pont: Köszönés, Ismerkedés (aki akit nem ismer, az azzal) :)

2. pont: Gyorsan meg kéne választani a Régió vezetőjét...papírt, tollat vigyünk mindannyian, ha tudunk( Hogy nem kézfeltartásos legyen a szavazás.. :) )

3. pont: Valószínüleg elmegyünk billiárdozni....

A többit majd a helyszínen megbeszéljük.

Link to comment
Megosztás:

Tudsz te parkolni! Na, de hogy ne legyek off...

1. pont: Köszönés, Ismerkedés (aki akit nem ismer, az azzal) :)

2. pont: Gyorsan meg kéne választani a Régió vezetőjét...papírt, tollat vigyünk mindannyian, ha tudunk( Hogy nem kézfeltartásos legyen a szavazás.. :) )

3. pont: Valószínüleg elmegyünk billiárdozni....

A többit majd a helyszínen megbeszéljük.

Ez egész jól hangzik, ez már programszagú!

Viszek papirt :lol:

Ebből már csak lesz valami :blink:

Akkor üdv szombaton!

Link to comment
Megosztás:

Eljött a nagy nap!

Sokan voltunk!...megalakultunk!

Remélem mindenki jól érezte magát!

Készüljetek...a legközelebbi tali valószínüleg SzaboT-nál lesz!

Ha minden jól megy...

Jelen volt 6 klubtag, 1 majdnem klubtag(bár remélem a többiek is így állnak) meg 1 fórumos....meg persze családtagok is!

Tagok: Nyuszifül, SzaboT, I_S, Ember2, Telo, Mackosajt

Majdnem tag: Sörös Sanyi

Fórumos: Luigi

családtagok: I_S kedvese és tesója, Luigi felesége és lánya, valamint a nagyfiam! :)

A régió tagjai megválasztották vezetőnek Nyuszifület!

Az alkalom ünnepi jellegét emelte, hogy meglepetésként szép, humoros alapító okiratot írt alá mindenki! :)

Vagyis...a tagok.

Ez volt az egyik meglelpi.

A másik Telo, a harmadik Sörös Sanyi.

De hagyok írnivalót nekik is! :lol: :blink:

Megyek.. Sziasztok!

Még sok szép talit alarok!

Link to comment
Megosztás:

Gratulálok!

nagyon jó ilyen szuper talikról olvasni! Még, mééééééééééééééég..........! :) :lol:

Jó lenne már látni Téged meg Péter kollegát egy szeksön talin nálunk! :D Nagyon elvagytok veszve!

Debrecenieknek pedig gratulálni szeretnék,remélem ott is kialakul egy hasonló baráti társaság,mint nálunk!

Mostmár az évadnyitóra mint szexció jöhet a debreceni társaság! :) Remélem jön mindenki! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Jó lenne már látni Téged meg Péter kollegát egy szeksön talin nálunk! :) Nagyon elvagytok veszve!

Debrecenieknek pedig gratulálni szeretnék,remélem ott is kialakul egy hasonló baráti társaság,mint nálunk!

Mostmár az évadnyitóra mint szexció jöhet a debreceni társaság! :) Remélem jön mindenki! :blink:

Asszem, inkább régió vagyunk! Nem?

Mindenesetre köszi a gratulációt! Megnyugtatlak...szép számban fogjuk képviselni a környéket!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.