Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

Nos akkor a mai megbezsélés eredményeképpen, bárcsak ne felejtettem volna el a dátumot...De talán Július 8-9, ha nem akkor javítsátok.

Szóval szeretettel várok mindenkit egy főzéssel egybekötött, sörözős, bográcsolós kerti partira.

A főzést nem vállalom, és a ház sem összkomfortos, a kutyám nyálas, és a viszonyok elég kezdetlegesek(kinti wc, fúrott kút), de ha ez sem riaszt el benneteket, akkor rajta hát :D

Itt egy kép a házról...Illetve Sanyi már volt kint, ő mesélhet :)

Nohát,akkor Sanyi kíváncsian várjuk a beszámolót,a részleteket se hallgasd el! :lol: :) :huh: :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nos akkor a mai megbezsélés eredményeképpen, bárcsak ne felejtettem volna el a dátumot...De talán Július 1-2, ha nem akkor javítsátok.

Szóval szeretettel várok mindenkit egy főzéssel egybekötött, sörözős, bográcsolós kerti partira.

A főzést nem vállalom, és a ház sem összkomfortos, a kutyám nyálas, és a viszonyok elég kezdetlegesek(kinti wc, fúrott kút), de ha ez sem riaszt el benneteket, akkor rajta hát :huh:

Csokolom!

Én úgy tudom, hogy Július 1-2 volt megbeszélve de lehet én tévedek!?

bocsi, javítottam

Link to comment
Megosztás:

No, akkor ebből is kimaradok. Akkor vagyok Franciahonban. A ház viszont kifejezetten bulira van kihegyezve! Van grillező, bográcsoló hely, másnapra pedig kakasszó! :huh:

Ha van kés a kakashoz,én is megyek! Akkor lesz alapanyag a leveshez,ami megfő bográcsban,és marad cucc a grillezőhöz:) Ha ezt megettük,lehet hogy elfogy a kakasszó :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi mit mondtam a hétvégén?

Te ekkor csinálod. :lol: Aki jön jön aki nem az majd legközelebb.Legyél már karakán! :)

Egyébb ként ha bármilyen segítség kell csak szólj!

oké, oké, igazad van

ööööö, pl főzni???? :huh: Meg akkor meg kéne bezslni, hogy mi lesz a kaja pl, és majd a bevásárlást nem bánnám, és azt sem hogy hány fő lesz...

Mert I_Sék sem jönnek, akkor névnapoznak,eddig vagyunk hárman.+oldalbordák.Még valaki?

Link to comment
Megosztás:

A tali jó volt a fagyi meg a gokart is bár az utóbbi kissé megviselt.Sajnos a "verseny" után rögtön mennem kellett.Az Astrába beülve az első kanyarban majdnem kitörtem a kormányt a helyéből.Mivel a gokart kőkemény kormánya után a szervós technika kissé túl könnyűnek bizonyult. :huh: De valahogyan csak hazavezéreltem az F16 -ost.

Link to comment
Megosztás:

Nos akkor végre egy időpontot akarok!!!! a szalonnasütés, vagy bográcsozásra!

Nekem az is mindegy ha nem nálunk vagyunk, hanem a Vekerin, vagy akárhol, de jó lenne össezhozni, szóval, időpontjavaslatokat követelek! :huh:

Csokolom!

Vadul a NYUSZIKA! Már követelődzik.

Rátok bízom én ma dolgozom utoljára és szabi, irány a Balaton a jövö hét vasárnapig.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.