Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

kormánybőrözés és tsai


warwolf

Recommended Posts

  • Hozzászólások 145
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Most miért, túl vékonynak találtam a kormányt, és a tecsóban vettem rá egy műbőr/piros szövet kombinációjú kormányvédőt. Nem a márkája tescó csak ott vettem. :lol:

Ezt már nem magyarázod ki :D Az én kormány védőm is gáz, de ha már választani kell, akkor inkább az.... B)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Készen lett a kormányom. Szép a varrás és az anyag, a gyárinál puhább a bőr gondolom nem is bír annyit. Ami nem tetszik hogy nagyon nem egyezik a szine. Feketét kértem, fekete a légzsák meg minden, na ez ahhoz képest szürke. Visszavittem, az mondták hogy be fog zsírosodni és akkor ez is olyan lesz mint a légzsák. Szinpalettában is mutatta h ez fekete meg mutatott egy kormányt aminek a belső részén látszott hogy ahol nem fogták ott szürkébb ahol meg zsíros ott fekete.

15.000 volt a bőrözés és a Varrga csinálta.

Link to comment
Megosztás:

Készen lett a kormányom. Szép a varrás és az anyag, a gyárinál puhább a bőr gondolom nem is bír annyit. Ami nem tetszik hogy nagyon nem egyezik a szine. Feketét kértem, fekete a légzsák meg minden, na ez ahhoz képest szürke. Visszavittem, az mondták hogy be fog zsírosodni és akkor ez is olyan lesz mint a légzsák. Szinpalettában is mutatta h ez fekete meg mutatott egy kormányt aminek a belső részén látszott hogy ahol nem fogták ott szürkébb ahol meg zsíros ott fekete.

15.000 volt a bőrözés és a Varrga csinálta.

:lol: img.gif :D?

Link to comment
Megosztás:

mondjuk....azt az apróságot nem mondta Gellért, hogy a kormány levétele annyira nem jött össze néki :D

de amúgy korrekt a hozzáállása és szinte állandóan csörgött a mobilja amíg dumáltunk pár dologról

Az is külön jó volt. Telefonban előre mondja h várjam meg a kormánylevételt. Odamegyek, próbálja leszedni, nem sikerül. El Patyihoz, neki sikerült és kölcsönadta a saját kormányát majd vissza. Ma meg el a kormányért és el Patyihoz.

Link to comment
Megosztás:

Itt vannak a képek. - tudom koszos az autó.

Nem tetszik még mindig :lol: Jó a fogása meg tök jó hogy bőr illata van, de a szine nem tetszik. Marad a bizalom hogy majd besötétül...

Persze! A döglött ló meg csak alszik? :D

Érdekes, de máshol rögtön azt a színt adják amit a kedves vevő rendelt. "A krumplileves legyen krumplileves." :D

Ilyet még nem is hallottam, hogy a sok pénzen megrendelt bőrkárpit bármely eleme a használat során színt váltana. Kopni kophat, kifényesedhet no de színt váltani? Sőt később tarka lesz? Szürke ahol nem taperolod, fogáspontokon meg fekete a kormány? És mintha vastagodott is volna. Bár lehet, hogy csak a szín teszi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.