Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

esetleg téligumit venni? :blink:

tervben van, csak ahhoz is ki kéne állni a garázsból, és ez most nem fog menni. Egyébként tudja valaki, hogy milyen méret jó rá ? Valahol azt olvastam hogy csak 17-es felni megy rá a fékek miatt, de nem vennék 17-es téligumit ha nem muszáj.

Link to comment
Megosztás:

tervben van, csak ahhoz is ki kéne állni a garázsból, és ez most nem fog menni. Egyébként tudja valaki, hogy milyen méret jó rá ? Valahol azt olvastam hogy csak 17-es felni megy rá a fékek miatt, de nem vennék 17-es téligumit ha nem muszáj.

Vegyél 14eset, de ne tedd rá és örülj hogy van téligumid és még spóroltál is. :blink:

Link to comment
Megosztás:

tervben van, csak ahhoz is ki kéne állni a garázsból, és ez most nem fog menni. Egyébként tudja valaki, hogy milyen méret jó rá ? Valahol azt olvastam hogy csak 17-es felni megy rá a fékek miatt, de nem vennék 17-es téligumit ha nem muszáj.

Ez hülyeség szerintem,hogy csak 17-es.

15-öst szerintem elbír még. :blink:

de ha felhívod a régigazdit biztos segít neked gumitválasztani :)

Link to comment
Megosztás:

Ez hülyeség szerintem,hogy csak 17-es.

15-öst szerintem elbír még. :blink:

de ha felhívod a régigazdit biztos segít neked gumitválasztani :)

Hát, szerintem ha 288as fék van rajta, akkor már a 15ös is necces, vagy csak a lemez játszik.

Link to comment
Megosztás:

tervben van, csak ahhoz is ki kéne állni a garázsból, és ez most nem fog menni. Egyébként tudja valaki, hogy milyen méret jó rá ? Valahol azt olvastam hogy csak 17-es felni megy rá a fékek miatt, de nem vennék 17-es téligumit ha nem muszáj.

Először is ÜDV A COUPE-sok - szűkös, de rohamosan növekvő - táborában! :lol:

Örülök, hogy sikerült venned egy jó autót! :)

Tuti SZERETNI FOGOD! (ha csak a fogyi nem köp bele a levesbe nagyon) :D Nagyon jóóó autók! :o

Az enyémen 16"-os gyári kerék van, 205/50R16-os téligumikkal... de az enyém csak 1,8-as. :blink:

Szóóóval... ha jobb ötleted nincs, egyszer leugrasz és felpróbáljuk rá az egyik kerekemet. :)

Hm... ez lehet, hogy zűrösnek tűnik... na jó. De ha nincs más... akkor kipróbálhatjuk.

(megjegyzem, hogy Édesapámnak volt egy Seat Toledo-ja, 1.9TDI Magnus. Ez egy kis szériás sportos változat volt, gyári 15"-os alufelnikkel. Amikor téli gumit akart rárakni, a MÁRKAKERESKEDÉS rendelt neki 14"-os lemezfelnit, ami nem ment rá, a féknyergek miatt. Az ő nyilvántartásuk szerint, a rendszer szerint pedig jó volt rá. --> konklúzió, lehet, hogy éremesebb vásárlás előtt rápróbálni egy 16"-osat, nehogy Te is így járj!)

Link to comment
Megosztás:

Hát igen a bőr, az bizony árulkodik rendesen. Az enyém is tipitopi volt ám. Erre figyeltem.

No meg a pedálon a gumi kopottsága is árulkodó jel. Megkérdeztem az eladót és mondta nekem is hogy őt nagyon megbüntetik, ha nem valós a kilóméter. Úgyhogy picit én is nyugodt vagyok.

Láttam a kocsid Need, az teljesen O.K.! Az indított arra, hogy abbahagyjam az itthoni kocsi hajkurászást, és kimenjek, kicsit drágábban, de biztos tuti autót venni.

Link to comment
Megosztás:

Sz@r, hosszú váltó. :) :) :lol: :D :blink:

Viszont BUÉK!!!!!!!!

Kinek mi szar... Én örülök neki, hogy kocsim csendben megy 160-nal, sőt még a 200 is 5000-es fordulat alatt van. Sokat megyek, sokat autópályázok. Nekem pont ez a váltó a jó. Mondjuk az új OPC-be éppen ezért van 6 sebességes, hogy rövidüljön egy kicsit, és biztos nem bánnám, ha az enyém is olyan lenne, de nekem így is tökéletesen megfelel.

Link to comment
Megosztás:

Kinek mi szar... Én örülök neki, hogy kocsim csendben megy 160-nal, sőt még a 200 is 5000-es fordulat alatt van. Sokat megyek, sokat autópályázok. Nekem pont ez a váltó a jó. Mondjuk az új OPC-be éppen ezért van 6 sebességes, hogy rövidüljön egy kicsit, és biztos nem bánnám, ha az enyém is olyan lenne, de nekem így is tökéletesen megfelel.

Ott volt a smiley!!!!!!! :)

Én örülnék a legjobban, ha nem lennék arra kényszerülve hogy a váltó rövidítésével kergessek tizedmásodperceket. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Kinek mi szar... Én örülök neki, hogy kocsim csendben megy 160-nal, sőt még a 200 is 5000-es fordulat alatt van. Sokat megyek, sokat autópályázok. Nekem pont ez a váltó a jó. Mondjuk az új OPC-be éppen ezért van 6 sebességes, hogy rövidüljön egy kicsit, és biztos nem bánnám, ha az enyém is olyan lenne, de nekem így is tökéletesen megfelel.

Nyilván csak poénnak szánta! :blink:

Amúgy a 6. fokozat sokszor jól jönne... Na de azért nem panaszkodom.

Voszi, hány km-t tekertél már bele a gépbe?

Link to comment
Megosztás:

Szóval egyenlőre úgy döntöttem, hogy maradok a hazai piacnál.

Nekem szerencsém volt az autómmal.

Igen, igen, itthon is ki lehet fogni, és teljesen O.K. kocsit venni! Ez tény. És nagyon örülök, hogy Neked bevált! Évekig egy Coupé volt az álmom, 1999-ben majdnem vettem egy vadi új 1,6-ost, csak aztán elvitték az orrom elől. Sokáig sajnáltam. Szóval tudom mekkora érzés egy ilyen klassz kocsira szert tenni!!!

Link to comment
Megosztás:

tervben van, csak ahhoz is ki kéne állni a garázsból, és ez most nem fog menni. Egyébként tudja valaki, hogy milyen méret jó rá ? Valahol azt olvastam hogy csak 17-es felni megy rá a fékek miatt, de nem vennék 17-es téligumit ha nem muszáj.

Rámegy 16"-os is, ha nem írta még senki meg.

Link to comment
Megosztás:

Ott volt a smiley!!!!!!! :)

Én örülnék a legjobban, ha nem lennék arra kényszerülve hogy a váltó rövidítésével kergessek tizedmásodperceket. :blink:

ne mán, most aszitted megsértődtem azon, hogy leírtad az igazat? :) Télleg hosszú, mint a dög, de nekem meg télleg így jó!

Link to comment
Megosztás:

De írta...:-)

Ti mit olvastok? Csak a saját hozzászólásaitokat? :-)

Nem tartottam még ott... Sorban olvasok, és válaszolok. Gondoltam, hogy valaki már megfejtette az igazságot, de nem akartam ezért előreolvasni. Szóval így lehetett ez kérem. :blink:

Link to comment
Megosztás:

@Benzin:

A Coupé Turbo-n 308-as tárcsa van elől, hátul 288-as, és csak a 16" és 17"-os felniket veszi fel (mint OPC). Nekem rajta maradt télire a 17-es OPC, arra 205/45 R17-et tettem, mert a 40-es sorozatból csak 235/40 R17 mehetne rá (nincs bóti 215/40 vagy 225/40-es téli gumi, a 205/40 meg iszonyúan vékony, nem is rá való), de 235-ös meg túl disznó télire. A 16" pont ahogy írták itt Neked (pl. 205/50 R16)!

Ja, és persze kézmeleg gratulációm a kocsihoz!

@evribádi:

Turbo-sokk topic ötletem kutyát se érdekli? Atom, Te is C20LET-et rámolsz a gépedbe, nem? Benzin, Jokka, többiek. Hm?

Link to comment
Megosztás:

Hát igen!

Abból nekem is jól jönne néhány. :lol:

Nálam is elférne még egy 100-as! B)

És akkor már egész jól érezném magam! :D

@evribádi:

Turbo-sokk topic ötletem kutyát se érdekli? Atom, Te is C20LET-et rámolsz a gépedbe, nem? Benzin, Jokka, többiek. Hm?

:blink: Jóvan... mi meg maj' nyitunk egy Z18XE Topic-ot Ákossal meg Need-del! :) :) :o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.